Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeszcze można doliczyć brameczkę w finale PK. o ile nie jedną :D
5
nie ma co komentować ! TO JEST BARCELONA !!!
1
ogarnij się. co kogo pierdułki obchodzą
0
Mathieu w kadrze nie będzie na następny sezon, tego możesz być pewien
9
nwm czemu ale po solowej akcji Messiego jakoś się uśmiałem , może byłem już pogodzony z słabym sezonem :) ale ta akcja Messiego na 4:2 to istny majstersztyk
2
pewnie się rozchodzi o to jak Arsenal nie wejdzie do LM.
1
Mi się wydaje że mimo wszystko Bellerin to dobry wybór, zobaczysz że nowy trener go ogarnie do kupy, z drugiej strony Aleix Vidal to wcale nie oznacza ławki.
0
czego chcecie od Asspasa ? 4ty najlepszy strzelec i wykręcił tę liczbę bramek grając w średniaku
1
1/8 LM :D czegoś takiego jak 1/16 nie ma w LM
18
LIVERPOOL !!! :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
a Guardiola ? Tata Martino ?
5
Grizzman zapewne odejdzie a Gameiro to średniak
8
Ja dziś na pocieszenie pokazałem Majstrowi w pracy skrót meczy "El Classico" jego reakcje na grę Messiego są bezcenne
0
a nas zapewne w sierpniu czeka El Classico o superpuchar hiszpanii
0
a z Bayernem co było ? a potem wylosowali cieniutkie Atletico i włola, witamy w finale
0
bo jechał na cienkim składzie , a wiadomo ma być u nas rewolucja tak jakby
0
i to praktycznie cały sezon
0
24
1
chyba za sędziów !!!!! gdzyby nie oni to Real nigdy by Ligi nie wygrał !!!!!. Toż gołym okiem widać Ligę ustawioną pod Real
0
JUVE i Celta !!!!! to może być ten dzień
0
masz rację :) jak stawiam że jednak niektórzy otworzą oczy i po wygranej Juve Buffon zgarnie ZP
0
zgadzam się !!!!!!!!! a za ten rok póki co komu byś dał ZP w twojej opinii ?
4
on jest najlepszy, nie ma co do tego wątpliwości
10
czyli inaczej mówiąc typowy Real, najgorsze jest to że bardzo ciężko napocząć przeciwnika a oni to zrobili w taki naganny sposób
0
0
wtedy na okładce sportu był by Sampolii
1
https://www.facebook.com/FCBarcelonaZyjPasja/photos/a.731552076863463.1073741828.731311806887490/1510065022345494/?type=3&theater
0
w 100% zgadzam się
0
oni bardziej bym powiedział że mają skład