0

jeszcze można doliczyć brameczkę w finale PK. o ile nie jedną :D

5

nie ma co komentować ! TO JEST BARCELONA !!!

1

ogarnij się. co kogo pierdułki obchodzą

0

Mathieu w kadrze nie będzie na następny sezon, tego możesz być pewien

9

nwm czemu ale po solowej akcji Messiego jakoś się uśmiałem , może byłem już pogodzony z słabym sezonem :) ale ta akcja Messiego na 4:2 to istny majstersztyk

2

pewnie się rozchodzi o to jak Arsenal nie wejdzie do LM.

1

Mi się wydaje że mimo wszystko Bellerin to dobry wybór, zobaczysz że nowy trener go ogarnie do kupy, z drugiej strony Aleix Vidal to wcale nie oznacza ławki.

0

czego chcecie od Asspasa ? 4ty najlepszy strzelec i wykręcił tę liczbę bramek grając w średniaku

1

1/8 LM :D czegoś takiego jak 1/16 nie ma w LM

18

LIVERPOOL !!! :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a Guardiola ? Tata Martino ?

5

Grizzman zapewne odejdzie a Gameiro to średniak

8

Ja dziś na pocieszenie pokazałem Majstrowi w pracy skrót meczy "El Classico" jego reakcje na grę Messiego są bezcenne

0

a nas zapewne w sierpniu czeka El Classico o superpuchar hiszpanii

0

a z Bayernem co było ? a potem wylosowali cieniutkie Atletico i włola, witamy w finale

0

bo jechał na cienkim składzie , a wiadomo ma być u nas rewolucja tak jakby

0

i to praktycznie cały sezon

0

24

1

chyba za sędziów !!!!! gdzyby nie oni to Real nigdy by Ligi nie wygrał !!!!!. Toż gołym okiem widać Ligę ustawioną pod Real

0

JUVE i Celta !!!!! to może być ten dzień

0

masz rację :) jak stawiam że jednak niektórzy otworzą oczy i po wygranej Juve Buffon zgarnie ZP

0

zgadzam się !!!!!!!!! a za ten rok póki co komu byś dał ZP w twojej opinii ?

4

on jest najlepszy, nie ma co do tego wątpliwości

10

czyli inaczej mówiąc typowy Real, najgorsze jest to że bardzo ciężko napocząć przeciwnika a oni to zrobili w taki naganny sposób

0

przepiękny filmik o Leo

0

wtedy na okładce sportu był by Sampolii

0

w 100% zgadzam się

0

oni bardziej bym powiedział że mają skład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?