Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi dziś obowiązkowo hat-trick
0
dziękuję Ci bardzo :)
0
Miał ktoś Sony Xperia XA ? Polecacie czy nie bardzo ?
0
Messi prowadzi w walce o złotą piłkę i Ją wygra !!!!! ZOBACZYCIE ;)
2
Messi wygra złotą piłkę !!! Zobaczycie
0
https://www.facebook.com/InfoOBarcy/photos/a.244226048935049.70804.139820999375555/1523720224318952/?type=3&theater sorki ale ten Ronaldo na nic nie zasługuje ostatnio. Co z tego że mu wyszedł drukowany dla Realu dwu mecz z Bayernem.
0
ogarnij się !!!!!!!!!
0
sądzę że w tym sezonie złoty but trafi do Messiego.
0
Ronaldo ? chłopie co Ty bierzesz ? prędzej Neymar, zauważyłeś wczoraj jak Ronaldo nie dostanie patelni to sam nic nie trafi
0
jest ŻAŁOSNY
0
wątpię czy forsy styknie
1
ale pierw trzeba pomyśleć o pomocnikach i obrońcach.
8
rozgrywający a napastnik ? chłopie my pomocy nie mamy
0
a te "The Mirror" to w miarę wiarygodne źródło ?
3
niech walczą o swoje !!!! Jak to jest że taki Ronaldo nic nie dostanie za wyzywanie sędziego ? a Neymar 4 mecze zawieszenia,
2
Celta Vigo
1
grałem przyjacielu i w pesa 2016 i 2017 dosyć długo ale ciągle wraca chęć by postrzelać gole w PES 6 - Najlepszą komputerową piłką wszech czasów
1
kibicuj mocno !!!!!! to jest mecz sezonu prawdopodobnie
1
Poleci ktoś jakiegoś dobrego patcha do Pes 6 na ten sezon, albo sezon wstecz ?
jakby ktoś mógł dać linka, będę wdzięczny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ogólnie jest już ta trójka nominowanych do najlepszego gracza kolejki LM ? bo kumpel w robocie (Fan Realu mówił że nie dali Cr7 do tej trójki ) Robben i jeszcze jakiś dwóch, ale nei pamiętam
0
Czy to prawda że w trójce najlepszych piłkarzy tej kolejki LM nie ma cr7 ?
0
dzięki wielkie za pomoc, jutro ogarnę auto u mechanika
0
dzięki wielkie , tak zrobię
0
http://moto.pl/Porady/51,115892,11545908.html?i=7
Chłopaki mam do was pytanie, co może być z autem skoro ta kontrolka się zapaliła ? Dodam tylko tyle że auto chodzi elegancko, nic nie szarpie. chodzi dobrze bezproblemowo. Passat b5 fl 2003r
1
dokładnie tak :) a dziennikarze na to patrzą i trenerzy też
0
to wszystko zależy od tego co zdobędzie Real w tym sezonie , Ja nadal wierzę że odpadną w Lidze Mistrzów w 1/2 i że Barca wygra teraz w klasyku i potem przegoni Real w lidze.
3
Jose Luis Garci.. This is Messi’s Barca, as it was Pele’s Santos, Di Stefano’s Madrid and Cruyff’s Ajax. Co to oznacza
0
chłopaki te jedenastki to wg Mnie również układy układziki
0
torrenty.to i tam znajdziesz film do ściągnięcia