Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
skąd takie informacje że Boateng zagra ?
0
https://www.facebook.com/FCBarcelonaZyjPasja/photos/a.731552076863463.1073741828.731311806887490/1480090695342927/?type=3&theater . Jak można ich porównywać. Król jest tylko jeden.
0
Czemu tak uważasz ?
0
https://www.pes-patch.com/2017/04/pes-2018-release-date-on-15-september-2017.html
4
kogoś to dziwi ?
0
http://www.fangol.pl/view/207921/messi-nie-chce-przepraszac?mess , Jak myslicie ? prawda to ?
0
Claudio Tapia (AFA president) I haven’t come (to Spain) to speak to Sampaoli. We aren’t in any rush for a coach. I just came to see Messi
0
czemu np Francuska jest niżej skoro Portugalska ma 2.0
3
mam wrażenie że nie jesteś kibicem Barcy, gadasz bez sensu ! Messiego,Suareza,Neymara bardziej cieszą asysty niż gole.
0
bez przesady ! Jestem w 100% przekonany że jeżeli Real wygra tylko ligę i nic więcej to bliżej złotej piłce do Messiego. Co innego jak real obroni LM
0
on musi zgarnąć złotego buta. Sorki ale on zostawia serce na boisku i widać że bardzo mu zależy na Barcelonie, i te jego magiczne akcje i gole.
6
chodzi czy kiedyś, czy w tym sezonie ? Ty masz wątpliwości co do Leo ? Ty Żyjesz w ogóle ?
0
Ronaldo pogodził się z wiekiem. Sorki ale wg mnie takie osoby które oszczędzane są na pewnym meczu by lepiej wypaść na innym nie zasługują na złotą piłkę.
0
otóż to- zgadzam się w 100%
0
to musimy trzymać kciuki by Real odpadł.
1
Messi może być królem strzelców w lidze (ZŁOTY BUT ) i w lidze mistrzów. do tego jest cały sezon pod grą. Niedawno był ranking jakieś gazety i Ronaldo był dopiero 6-sty
13
chłopaki po wczorajszym meczu już widzę stawiają na Cr7 i złotą piłkę. Bardziej śmiesznego stwierdzenia nie widziałem. Rozumiem zdobył 2 gole z Bayernem, niedawno w reprezentacji strzelił pare goli, ale na tym koniec , on cały sezon gra kaszankę tak naprawdę .
0
i Mathieu też.
0
wg Mnie w lecie powinniśmy pożegnać Mathieu, Gomes,Rakitic,Mascherano, Rafinha
0
Nie oszukujmy się , ten sezon nie jest nasz, ten sezon polega tylko i wyłącznie na geniusz kogoś z MSN zazwyczaj Messiego. Ja do końca będę wierzył ale od początku sezonu gra naszych piłkarzy Mi się wcale nie podoba, dobrze że Lucho odchodzi po sezonie , my nie możemy tak grać jak gramy w tym sezonie. Powiedziałbym że ten sezon idzie na równi co sezon z Gerardo Martino 2013/2014
2
stawiam na Juve albo Bayern.
0
a jednak po jednym golu Iniesty a nie Busquetsa
0
lepsza pierwsza opcja wg Mnie
0
też o takim myślałem ! super mi się wydaje
0
czemu niestety ? tak ogólnie dzięki za odp
0
chłopaki z kim Juventus odpadł rok temu z Ligi mistrzów ?
0
ile w sezonie miałeś przypadków że pomógł Barcelonie ? a tak to i przeszkadzają Barcelonie i pomagają Realowi.
4
http://fcbarca.me/2017/04/09/i-dont-have-time-to-put-all-those-errors-by-the-referees-to-handover-the-la-liga-to-real-madrid/ cała prawda o tegorocznych rozgrywkach La liga
0
Neuer też ma grać
0
czyli Messi ma jeden mecz więcej do rozegrania by wygrać złotego buta (zwłaszcza że ostatni mecz to u nas z Eibarem )