1

skąd takie informacje że Boateng zagra ?

0

Czemu tak uważasz ?

4

kogoś to dziwi ?

0

0

Claudio Tapia (AFA president) I haven’t come (to Spain) to speak to Sampaoli. We aren’t in any rush for a coach. I just came to see Messi

0

czemu np Francuska jest niżej skoro Portugalska ma 2.0

3

mam wrażenie że nie jesteś kibicem Barcy, gadasz bez sensu ! Messiego,Suareza,Neymara bardziej cieszą asysty niż gole.

0

bez przesady ! Jestem w 100% przekonany że jeżeli Real wygra tylko ligę i nic więcej to bliżej złotej piłce do Messiego. Co innego jak real obroni LM

0

on musi zgarnąć złotego buta. Sorki ale on zostawia serce na boisku i widać że bardzo mu zależy na Barcelonie, i te jego magiczne akcje i gole.

6

chodzi czy kiedyś, czy w tym sezonie ? Ty masz wątpliwości co do Leo ? Ty Żyjesz w ogóle ?

0

Ronaldo pogodził się z wiekiem. Sorki ale wg mnie takie osoby które oszczędzane są na pewnym meczu by lepiej wypaść na innym nie zasługują na złotą piłkę.

0

otóż to- zgadzam się w 100%

0

to musimy trzymać kciuki by Real odpadł.

1

Messi może być królem strzelców w lidze (ZŁOTY BUT ) i w lidze mistrzów. do tego jest cały sezon pod grą. Niedawno był ranking jakieś gazety i Ronaldo był dopiero 6-sty

13

chłopaki po wczorajszym meczu już widzę stawiają na Cr7 i złotą piłkę. Bardziej śmiesznego stwierdzenia nie widziałem. Rozumiem zdobył 2 gole z Bayernem, niedawno w reprezentacji strzelił pare goli, ale na tym koniec , on cały sezon gra kaszankę tak naprawdę .

0

i Mathieu też.

0

wg Mnie w lecie powinniśmy pożegnać Mathieu, Gomes,Rakitic,Mascherano, Rafinha

0

Nie oszukujmy się , ten sezon nie jest nasz, ten sezon polega tylko i wyłącznie na geniusz kogoś z MSN zazwyczaj Messiego. Ja do końca będę wierzył ale od początku sezonu gra naszych piłkarzy Mi się wcale nie podoba, dobrze że Lucho odchodzi po sezonie , my nie możemy tak grać jak gramy w tym sezonie. Powiedziałbym że ten sezon idzie na równi co sezon z Gerardo Martino 2013/2014

2

stawiam na Juve albo Bayern.

0

a jednak po jednym golu Iniesty a nie Busquetsa

0

lepsza pierwsza opcja wg Mnie

0

też o takim myślałem ! super mi się wydaje

0

czemu niestety ? tak ogólnie dzięki za odp

0

chłopaki z kim Juventus odpadł rok temu z Ligi mistrzów ?

0

ile w sezonie miałeś przypadków że pomógł Barcelonie ? a tak to i przeszkadzają Barcelonie i pomagają Realowi.

0

Neuer też ma grać

0

czyli Messi ma jeden mecz więcej do rozegrania by wygrać złotego buta (zwłaszcza że ostatni mecz to u nas z Eibarem )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?