0

Ale po najbliższym weekendzie fajnie by było widzieć Barcę na 1szej pozycjii

14

Oby Real nie wygrał, wtedy by był przepiękny dzień

4

ale widać było że się stara że próbuje coś zagrać !!!!!! a inni stali

0

z Granadą u siebie

0

chyba sędzia nas wtopił

2

pewnie chodziło o odpadnięcie z Pucharu Króla

0

seriooo ? doceniam takich kibiców !!!!!! :D szacun

0

Ja nie pisałem że my mamy łatwo :) wiadomo będzie ciężko, ale napisałem gdzie real może się potknąć i 2 zaległe wyjazd do Valencii i Celty wcale nie = 6pkt

0

15 kolejek do końca a real czekają jeszcze mecze z Barceloną Villareal Atletico Atletic, Las Palmas, Eibar

1

Messi to jest kozak, 2giego takiego nie będzie

0

10 na obydwie łapy. 4x10 powtórzeń 10 powtórzeń każda łapa

0

też jestem tego zdania. Real odrobił do nas 11 pkt z 12 przewagi naszej

2

świetni kibice tylko TU VeB

0

wierzycie w odrobienie strat do Realu ? ?

2

serio nie wierzysz w mistrza na koniec sezonu ?

0

a REAL ANI JEDNEJ

0

Ja też nic nie kumam z nim związanego i pierwsze słysze.

11

** Umtiti zamiast Mathieu. Nie możemy się potknąć

0

zbyt mało meczy

9

tak czy inaczej naszym problemem jest pomoc i nieco obrona

0

kto wg Was jest najlepszym piłkarzem roku 2017 (póki co ) ? Jak wygląda wasze top 3 ?

0

i co z tego jak strzelają raz na sezon z dystansu ?

0

z Zidanem ;) dla mnie najlepsza 5ta w historriii ;)
5 Zidane
4 Iniesta
3 Maradona
2 Pelle
1 MESSI

0

Ma strzał z dystansu ? MA ! My zawsze musimy wchodzić do bramki ? NIE MUSIMY !!!

0

Coutinho jest dobry technicznie a do rozgrywania Veratti. musimy wzmocnić środek pola, druga sprawa obrona. wg mnie mamy teraz 4ch konkretnych obrońców Digne Alba (Lewa obrona kompletna ) Pique i Umtiti. Musimy kupić prawego obrońcę i konkretnego środkowego.

0

zgadzam się , możecie mnie uważać za wariata ale sorki Iniesta nie będzie wieczny, on powinnien wchodzić na końcu spotkania i uspokajać mecz. Veratti, COutinho to nasze cele nr 1 powinny być

5

wierzyć trzeba w espanol, Espanol nie taki słaby jak 2 sezony wstecz, teraz są na 9 miejscu (wyżej od Celty)

0

Ja od 2003r ale nigdy nikogo nie krytykowałem przed skończeniem sezonu. zawsze wierzę w nich

0

serioo on ma aż tyle asyst ?

0

a mi się ostatnio o piłce nie chce myśleć :( wiadomo czekam na lepszą Barcę ale do niedzieli nic nie ogladam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?