Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale po najbliższym weekendzie fajnie by było widzieć Barcę na 1szej pozycjii
14
Oby Real nie wygrał, wtedy by był przepiękny dzień
4
ale widać było że się stara że próbuje coś zagrać !!!!!! a inni stali
0
z Granadą u siebie
0
chyba sędzia nas wtopił
2
pewnie chodziło o odpadnięcie z Pucharu Króla
0
seriooo ? doceniam takich kibiców !!!!!! :D szacun
0
Ja nie pisałem że my mamy łatwo :) wiadomo będzie ciężko, ale napisałem gdzie real może się potknąć i 2 zaległe wyjazd do Valencii i Celty wcale nie = 6pkt
0
15 kolejek do końca a real czekają jeszcze mecze z Barceloną Villareal Atletico Atletic, Las Palmas, Eibar
1
Messi to jest kozak, 2giego takiego nie będzie
0
10 na obydwie łapy. 4x10 powtórzeń 10 powtórzeń każda łapa
0
też jestem tego zdania. Real odrobił do nas 11 pkt z 12 przewagi naszej
2
świetni kibice tylko TU VeB
0
wierzycie w odrobienie strat do Realu ? ?
2
serio nie wierzysz w mistrza na koniec sezonu ?
0
a REAL ANI JEDNEJ
0
Ja też nic nie kumam z nim związanego i pierwsze słysze.
11
** Umtiti zamiast Mathieu. Nie możemy się potknąć
0
zbyt mało meczy
9
tak czy inaczej naszym problemem jest pomoc i nieco obrona
0
kto wg Was jest najlepszym piłkarzem roku 2017 (póki co ) ? Jak wygląda wasze top 3 ?
0
i co z tego jak strzelają raz na sezon z dystansu ?
0
z Zidanem ;) dla mnie najlepsza 5ta w historriii ;)
5 Zidane
4 Iniesta
3 Maradona
2 Pelle
1 MESSI
0
Ma strzał z dystansu ? MA ! My zawsze musimy wchodzić do bramki ? NIE MUSIMY !!!
0
Coutinho jest dobry technicznie a do rozgrywania Veratti. musimy wzmocnić środek pola, druga sprawa obrona. wg mnie mamy teraz 4ch konkretnych obrońców Digne Alba (Lewa obrona kompletna ) Pique i Umtiti. Musimy kupić prawego obrońcę i konkretnego środkowego.
0
zgadzam się , możecie mnie uważać za wariata ale sorki Iniesta nie będzie wieczny, on powinnien wchodzić na końcu spotkania i uspokajać mecz. Veratti, COutinho to nasze cele nr 1 powinny być
5
wierzyć trzeba w espanol, Espanol nie taki słaby jak 2 sezony wstecz, teraz są na 9 miejscu (wyżej od Celty)
0
Ja od 2003r ale nigdy nikogo nie krytykowałem przed skończeniem sezonu. zawsze wierzę w nich
0
serioo on ma aż tyle asyst ?
0
a mi się ostatnio o piłce nie chce myśleć :( wiadomo czekam na lepszą Barcę ale do niedzieli nic nie ogladam