Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a w niedzielę za tydzień kontynuacja dobrej Barcy
1
OGARNĄĆ SIĘ !!!!!!!! Kibicem się jest a nie bywa , teraz potrzebne jest im wsparcie i Kibicowanie BETISOWI. a Ci co napisali cokolwiek o sprzedaży Messiego to najwięksi debile
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
ot piłkarzom Barcy trafił się kiepski dzień
0
im sie rozchodzi że jest teraz dłuższa przerwa od LM
0
prawdziwy kibic !!!!!!! tak trzymaj ;)
0
z PSG nie zagrał słabo !!!!! tylko dziś taki to nie Leo
0
dziękuję Ci bardzo ;) serce pęka ;)
0
masz jakiś link do tego ? ?
0
dla mnie od 2011r on jest nr1 wszechczasów
2
a często bywa rozluźnienie i strata pkt
1
masz rację ,muszę się z Tobą zgodzić ;) ale i tak cieszy że narazie prowadzą Messi i Neymar
0
dziękuję . sorki słaby Ja z anglika
0
ale i tak w prowadzeniu do złotej piłki prowadzi Messi !!!!!!! wszędzie prowadzi w strzelcach, i ogólnie gra dobrze od początku sezonu, niedawno był artykuł że jest najbardziej decydującym piłkarzem La liga. a z PSG wcale źle nie zagrał
0
http://fcbarca.me/2017/03/11/messi-has-scored-11-goals-from-27-shots-this-cl-season-compared-to-2-goals-from-39-attempts-by-cristiano-ronaldo/
co oznacza ten artykuł ?
0
http://www.90min.com/posts/4698279-coutinho-dodges-links-to-barcelona-claiming-staying-at-liverpool-is-important-to-him?a_aid=41015
0
w dużej mierze dzięki Messiemu mamy awans, wiadomo Neymar to nr1 ale Messi dużo dał, pewny karny, podanie do Suareza po którym podyktowano karny,, i te wiecznie odciąganie uwagi obrońców :) może nie zagrał najlepszego spotkania ale w ocenach dałem mu 7, skoro o nim mowa myślę że patrząc na rok 2017 póki co to Leo bierze złotą piłkę !!!!!!!
3
już kiedyś to powtarzałem "mój dziadek i ojciec co żyli w czasach Maradony Pelego uważają właśnie że to Messi jest nr1 wszech czasów !!!! " w czym Pele albo Maradona jest lepszy od niego ?
0
czy to dziwne ?? :D
0
kiedy pierwsze mecze 1/4 lm ? Kwiecień ? ?
14
by Neymar wygrał zakład z kolegami
2
DAMY RADĘ !!!!!!!!
26
Messi to jest ta osoba która pozwala mi wierzyć w remontade z PSG
1
Ronaldo do Messiego ze względu na statystyki a styl gry Messiego (kiwanie rozgrywanie) jest porównywalny do najlepszych z najlepszych
21
chyba mamy cytat roku
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
https://www.facebook.com/MixgolPL/photos/a.418337308230654.105315.129642653766789/1427751977289177/?type=3&theater w sam raz do nurkowania
0
wiek, odpoczynek
9
Kosmita to Kosmita
0
potrzebny nam Veratti