Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
skoro tak by były to wychodzi na to że kibice są głupii
0
czasami się zastanawiam czy niektórzy nasi piłkarze (Neymar,Mathie dziś ) nie obstawiają zakładów za grube miliony by potem chrzanić cały mecz
0
eeeeeee tam, i co to daje tak naprawdę ?
0
miałem sen 0:0 do końca meczu
8
co ty bierzesz ?
21
Eden Hazard: ''To co Leo Messi robi z piłką,to coś niesamowitego. Nie widzę siebie na takim samym poziomie. Jestem porównywany z różnymi piłkarzami,ale nie porównujcie mnie z takim artystą jak Messi.''
5
Legenda !!!!! Iniesta to wielki piłkarz i człowiek.
0
a w razie kontuzji kogoś z podstawowej jedenastki ? ustawiasz skład nie myśląc o innych aspektach
0
a potem w razie kontuzjii to co ?
0
podobno posiada Denuvo, nwm czy pograsz na piracie
1
Tu nie ma wątpliwości że Potrafi, ale często bywa tak jak oglądamy mecze nasuwa się myśl " Messi by się przydał "
0
już masz kwiecień
1
:( Gomes ? :( chciałbym w jego miejsce Denisa
1
zwłaszcza że sędziowie niczego w protokole meczowym nie zapisali, żaden z sędziów nie czuł się obrażony, więc wsio się zgadza. Muszą mu skasować te dziadostwo
0
już do Fifa poszło pismo w tej sprawie, aby czekać na odwołanie kary Lionela
0
Messi- jak nie podziwiać najlepszego piłkarza wszech czasów i w dodatku takiego skromnego. Geniusz
0
wąpisz w Leo i jego zdobycie mistrza świata ? sorki ale jakby Argentyna ogarnęła lepszego trenera to jednak mają olbrzymie szanse patrząc na ich paczkę
0
teraz pozostaje zadać pytanie . Czy uważacie że to coś zmieni ?
0
myślicie że to coś da ??
3
na tę chwilę tak grająca Argentyna ( jeszcze 3 mecze bez Messiego ) w ciemno zakładam że nie zagra na mundialu , chyba że AFA się weźmie za piłkę konkretnie bo nawet Messi musi im ochroniarzy opłacać
5
mają ból dupy że to Messi jest najlepszy wszech czasów i chcą mu na siłę życie uprzykrzyć .
0
na moje oko reprezentacja Argentyny jak i AFA to pogrzebana sprawa . http://footroll.pl/zle-sie-dzieje-reprezentacji-argentyny/ szkoda że tam Leo gra :( smutne to jest że takiego zadupia doczekał się
16
podejrzanie pięknie to brzmi.
5
czy ktokolwiek ma wątpliwości który z nich jest nr1 ? http://fcbarca.me/2017/03/27/29-years-old-messi-vs-32-years-old-ronaldo/
0
spójrz ile Messi ma asyst
0
pewnie we wtorek dobije do 60 . :)
0
Messi ile ma goli w reprezentacji
0
Coooooo ? http://mixgol.pl/62142,leo-messi-zamieszany-w-afer-narkotykowa-nie-uwierzycie-jaka-odegral-rol-
0
jaki wynik typujecie Argentyna-Chile
0
Ile meczy zostało Argentynie do końca eliminacji ?