0

skoro tak by były to wychodzi na to że kibice są głupii

0

czasami się zastanawiam czy niektórzy nasi piłkarze (Neymar,Mathie dziś ) nie obstawiają zakładów za grube miliony by potem chrzanić cały mecz

0

eeeeeee tam, i co to daje tak naprawdę ?

0

miałem sen 0:0 do końca meczu

8

co ty bierzesz ?

21

Eden Hazard: ''To co Leo Messi robi z piłką,to coś niesamowitego. Nie widzę siebie na takim samym poziomie. Jestem porównywany z różnymi piłkarzami,ale nie porównujcie mnie z takim artystą jak Messi.''

5

Legenda !!!!! Iniesta to wielki piłkarz i człowiek.

0

a w razie kontuzji kogoś z podstawowej jedenastki ? ustawiasz skład nie myśląc o innych aspektach

0

a potem w razie kontuzjii to co ?

0

podobno posiada Denuvo, nwm czy pograsz na piracie

1

Tu nie ma wątpliwości że Potrafi, ale często bywa tak jak oglądamy mecze nasuwa się myśl " Messi by się przydał "

0

już masz kwiecień

1

:( Gomes ? :( chciałbym w jego miejsce Denisa

1

zwłaszcza że sędziowie niczego w protokole meczowym nie zapisali, żaden z sędziów nie czuł się obrażony, więc wsio się zgadza. Muszą mu skasować te dziadostwo

0

już do Fifa poszło pismo w tej sprawie, aby czekać na odwołanie kary Lionela

0

Messi- jak nie podziwiać najlepszego piłkarza wszech czasów i w dodatku takiego skromnego. Geniusz

0

wąpisz w Leo i jego zdobycie mistrza świata ? sorki ale jakby Argentyna ogarnęła lepszego trenera to jednak mają olbrzymie szanse patrząc na ich paczkę

0

teraz pozostaje zadać pytanie . Czy uważacie że to coś zmieni ?

0

myślicie że to coś da ??

3

na tę chwilę tak grająca Argentyna ( jeszcze 3 mecze bez Messiego ) w ciemno zakładam że nie zagra na mundialu , chyba że AFA się weźmie za piłkę konkretnie bo nawet Messi musi im ochroniarzy opłacać

5

mają ból dupy że to Messi jest najlepszy wszech czasów i chcą mu na siłę życie uprzykrzyć .

0

na moje oko reprezentacja Argentyny jak i AFA to pogrzebana sprawa . http://footroll.pl/zle-sie-dzieje-reprezentacji-argentyny/ szkoda że tam Leo gra :( smutne to jest że takiego zadupia doczekał się

16

podejrzanie pięknie to brzmi.

5

czy ktokolwiek ma wątpliwości który z nich jest nr1 ? http://fcbarca.me/2017/03/27/29-years-old-messi-vs-32-years-old-ronaldo/

0

spójrz ile Messi ma asyst

0

pewnie we wtorek dobije do 60 . :)

0

Messi ile ma goli w reprezentacji

0

jaki wynik typujecie Argentyna-Chile

0

Ile meczy zostało Argentynie do końca eliminacji ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?