0

a co do aut ile może być teraz wart mój passat B5 Fl sedan, 2:0 136km 2003r zadbany. dokładałem w 2015 gaz

2

a powinni przegrać !!!! widać po nich zmęczenie a to dobrze nam wróży

0

ale teraz jest Real w 10 i nie z sędzią

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

o co chodzi że tak wszyscy piszą o zmianie trenera w trakcie meczu Realu ?

3

może może, bardzo możliwe

4

tak, ciekawe o co biega

0

to rozumiem że jakby była sytuacja że Real i Barca mają po tyle samo pkt, to Barca ma 1sze ?

1

Dziś podobno miała być decyzja co to transferu prawego obrońcy do Barcelony w tym sezonie

0

ps4- sorki na takim długo nie pociągnie.

0

w dupie z tymi sędziami. w taki sposób Real może sobie mistrzostwo zdobywać !!!!!!

0

proszę daj linka

1

real grając z nimi u siebie zremisował , a my przez sędziego

2

a dziś co było ? ?

0

nie wiem, wydaje się że jakaś kontuzja

0

właśnie co !!!!!!!!!

0

w przyszłym jak wzmocnimy pomoc i prawą obronę to nie damy nikomu szans !!!!!!!!

0

wszyscy się starają ale Neymar i nasz bramkarz najlepiej sobie radzą

0

Neymar jedynie się stara

0

on w środku pomocy ????? weź chłopie nie bierz tych pigułek

2

do końca jest 15 kolejek. Jak można w ogóle mówić że nie mamy szans na mistrza ? skąd takie założenia niektórzy kibice mieli ?

1

no tak :D oby pykło !!!! :) teraz liczymy na Barcę z Atletico , jeden z pierwszych finałów

0

OBY to była prawda :)

0

Toż to jest pewne !!!! Nie oszukujmy się !!!! a te wszystkie wypociny Marki to zazdrość że to odwieczny rywal posiada w swoich szeregach Najlepszego Piłkarza w Historii.

0

http://mixgol.pl/61644,boniek-wybiera-pomi-dzy-messim-a-cr7- możecie na ten link wejść ? mi wyskakuje jakiś error

0

teraz tylko Atletico - Barca

11

mimo wszystko brakuje Messiego. co z tego że 36 lat by miał. Taki piłkarz rodzi się raz na 1000lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?