Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a co do aut ile może być teraz wart mój passat B5 Fl sedan, 2:0 136km 2003r zadbany. dokładałem w 2015 gaz
2
a powinni przegrać !!!! widać po nich zmęczenie a to dobrze nam wróży
0
ale teraz jest Real w 10 i nie z sędzią
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
o co chodzi że tak wszyscy piszą o zmianie trenera w trakcie meczu Realu ?
3
może może, bardzo możliwe
5
Najlepszy !!!! http://fcbarca.me/2017/02/27/messi-against-top-teams-of-laliga/
4
tak, ciekawe o co biega
0
to rozumiem że jakby była sytuacja że Real i Barca mają po tyle samo pkt, to Barca ma 1sze ?
1
Dziś podobno miała być decyzja co to transferu prawego obrońcy do Barcelony w tym sezonie
0
ps4- sorki na takim długo nie pociągnie.
0
w dupie z tymi sędziami. w taki sposób Real może sobie mistrzostwo zdobywać !!!!!!
0
proszę daj linka
1
real grając z nimi u siebie zremisował , a my przez sędziego
2
a dziś co było ? ?
0
nie wiem, wydaje się że jakaś kontuzja
0
właśnie co !!!!!!!!!
0
w przyszłym jak wzmocnimy pomoc i prawą obronę to nie damy nikomu szans !!!!!!!!
0
wszyscy się starają ale Neymar i nasz bramkarz najlepiej sobie radzą
0
Neymar jedynie się stara
0
on w środku pomocy ????? weź chłopie nie bierz tych pigułek
2
do końca jest 15 kolejek. Jak można w ogóle mówić że nie mamy szans na mistrza ? skąd takie założenia niektórzy kibice mieli ?
0
0 wątpliwości http://fcbarca.me/2017/02/25/griezmann-messi-is-the-best-in-the-world/
1
no tak :D oby pykło !!!! :) teraz liczymy na Barcę z Atletico , jeden z pierwszych finałów
0
OBY to była prawda :)
0
Toż to jest pewne !!!! Nie oszukujmy się !!!! a te wszystkie wypociny Marki to zazdrość że to odwieczny rywal posiada w swoich szeregach Najlepszego Piłkarza w Historii.
0
http://mixgol.pl/61644,boniek-wybiera-pomi-dzy-messim-a-cr7- możecie na ten link wejść ? mi wyskakuje jakiś error
0
teraz tylko Atletico - Barca
0
o co tu chodzi tak w skrócie ? http://fcbarca.me/2017/02/24/the-reports-also-claim-that-as-he-only-wanted-to-a-way-out-because-of-psgs-failure-at-european-level-barca-defeat-to-psg-is-a-big-blow-for-barca-in-process-to-get-hands-on-verratti/
11
mimo wszystko brakuje Messiego. co z tego że 36 lat by miał. Taki piłkarz rodzi się raz na 1000lat