Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w lutym wróci a nie kwietniiu lub maju
14
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
za co Ronaldo powinien dostać kartkę ? ma ktoś link do tego ?
0
łaaaaaaaaaaaaaa :D :D AAAAAAAAAAAAA
2
Messi gra w piłkę a tamten w mediach siedzi !! Tylko tyle z porównania
0
spokojnie dołek ich złapie !!! gwarantuję Ci to
0
Messi odpocznie na anoeta ? ? chyba nie
1
haha !!!!!! Dobre
1
oglądałeś mecz ? cały mecz był pod grą i notował świetne otwierające podania.
2
jeden z lepszych na 100% ale chyba motm to Messi albo Suarez
2
coooooo ? atletico eibar to derby Madrytu ?
0
skończ, co z tego ?
1
i jak ich można porównywać ?? ? ? jak http://fangol.pl/view/194913/kosmiczna-statystyka
0
dobrze że nie będę dziś oglądał GOmesa
0
to pokazuje jakie to głupie :)
0
Ja tak samo uważam i mimo narzekań wielu użytkowników na LA RAMBLA stawiam Barcę na pozycji nr 1 na koniec sezonu !!!!! :P Wiara CHłopy !!!!!
2
Barca jeszcze wróci w tym sezonie na szczyt zobaczycie !!
7
jak go nie lubić !!!!!!!! Pique szacun
0
ale formy nie będą mieć wiecznie !!!!!! chłopie uwierz w nich !!!
0
współczuję !!!!!! >Trzymaj się !!!
2
http://fangol.pl/view/194453/zachowanie-pique-po-meczu
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
z czym farta ? co za fart ? powiedz
0
myślę że przez grę w obronie
3
nie czytaj głupich wypowiedzi i nie wklejaj tu, każdy wie że oni są w błędzie !!!!!!!! każdy wie czy to mój ojciec czy dziadek którzy nikomu nie kibicują czy nawet majster w robocie że nr wszech czasów to Messi.
0
Barca może przejebać ligę , tyle mogę powiedzieć . Co Ty nie wiesz co znaczy wyjazd do VIllareal ?
2
hmmmmm mi tak aby troszkę denis suarez pasuje ( widać potencjał ) a gomes sprzedać i tyle
0
zgodzę się że real ma wszystko ale dołek też złapią zobaczycie !!!!!!!!!!
2
wątpliwe, były już przecieki od mundo deportivo że jednak cr
0
Barca jutro gra o wszystko, oby to był mecz taki jak 2 lata temu w styczniu gdy wygraliśmy 3:1 z Atletico , mecz na tzw przełamanie drużyny