0

w lutym wróci a nie kwietniiu lub maju

14

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

za co Ronaldo powinien dostać kartkę ? ma ktoś link do tego ?

0

łaaaaaaaaaaaaaa :D :D AAAAAAAAAAAAA

2

Messi gra w piłkę a tamten w mediach siedzi !! Tylko tyle z porównania

0

spokojnie dołek ich złapie !!! gwarantuję Ci to

0

Messi odpocznie na anoeta ? ? chyba nie

1

haha !!!!!! Dobre

1

oglądałeś mecz ? cały mecz był pod grą i notował świetne otwierające podania.

2

jeden z lepszych na 100% ale chyba motm to Messi albo Suarez

2

coooooo ? atletico eibar to derby Madrytu ?

0

skończ, co z tego ?

1

i jak ich można porównywać ?? ? ? jak http://fangol.pl/view/194913/kosmiczna-statystyka

0

dobrze że nie będę dziś oglądał GOmesa

0

to pokazuje jakie to głupie :)

0

Ja tak samo uważam i mimo narzekań wielu użytkowników na LA RAMBLA stawiam Barcę na pozycji nr 1 na koniec sezonu !!!!! :P Wiara CHłopy !!!!!

2

Barca jeszcze wróci w tym sezonie na szczyt zobaczycie !!

7

jak go nie lubić !!!!!!!! Pique szacun

0

ale formy nie będą mieć wiecznie !!!!!! chłopie uwierz w nich !!!

0

współczuję !!!!!! >Trzymaj się !!!

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

z czym farta ? co za fart ? powiedz

0

myślę że przez grę w obronie

3

nie czytaj głupich wypowiedzi i nie wklejaj tu, każdy wie że oni są w błędzie !!!!!!!! każdy wie czy to mój ojciec czy dziadek którzy nikomu nie kibicują czy nawet majster w robocie że nr wszech czasów to Messi.

0

Barca może przejebać ligę , tyle mogę powiedzieć . Co Ty nie wiesz co znaczy wyjazd do VIllareal ?

2

hmmmmm mi tak aby troszkę denis suarez pasuje ( widać potencjał ) a gomes sprzedać i tyle

0

zgodzę się że real ma wszystko ale dołek też złapią zobaczycie !!!!!!!!!!

2

wątpliwe, były już przecieki od mundo deportivo że jednak cr

0

Barca jutro gra o wszystko, oby to był mecz taki jak 2 lata temu w styczniu gdy wygraliśmy 3:1 z Atletico , mecz na tzw przełamanie drużyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?