0

daj link jak byś mógł

0

ktoś wie kiedy startuje świąteczna wyprzedaż origin ? Co sądzicie o Battlefield 1

0

już tak nie chwal, do pięknej gry nam daleko. Szczerze póki co nadrabiamy tylko zawodnikami pokroju Messi czy Iniesta

0

Ile oficjalnych goli ma Leo w Barcelonie ?

4

daj link do tej wypowiedzi

0

to jak to było z tym spalonym

20

o tym każdy wie. Messi po zakończeniu kariery za x lat zostanie ogłoszony najlepszym wszech czasów, Zobaczycie.

1

Chłopaki na spokojnie, Messi dostanie za rok złotą piłkę.

0

a następny przeciwnik to nie Valencia ?

0

Kross już po kontuzjii ?

0

Real wychodząc z drugiego miejsca może mieć dużo łatwiej. Automatycznie odpada BVB,Barcelona,Atletico,Bayern

0

błąd chyba napisałeś o bramkach leo w całej edycji LM a nie w grupie

1

liczę bardzo na jeszcze 2 bramki Messiego :)

0

nie mi nie działa jakoś dziś

0

podłączam się

0

to jak to jest z tą Złotą Piłką ? Ronaldo dostanie 2 w tym roku czy jedną ? Jak to jest ?

0

panowie bez spin, wiadomo real zremisował w końcówce i to boli strasznie ale nie ma tragedii. Zobaczycie że odpalą na wiosnę i wsio się odwróci, nie ma tragedii jeszcze aż 24 kolejki. Real w ciągu 4 kolejek czeka wyjazdowy z Sevillą i Valencią a nas za to Villareal

2

daje lepiej tracić 6pkt niż 9, wiadomo najlepiej wygrać ale ciężko będzie

1

Nerwy mam niesamowita, ależ ten mecz to emocje wielkie.

1

dzieki wielkie ;)

1

ma ktoś kalendarzyk Barcy na tapetę ? ?

0

podobnie było 2 lata temu, a zdobyliśmy tryplecik

0

real z nimi grał u siebie .

0

Lopetegiu to kto ?

0

jak myślicie Enrique przedłuży kontrakt z Barcą ?

0

będzie jak w 2014/2015 wsio zgarniemy.

0

Myślę że za rok ponownie Messi wygra. Przynajmniej zasłuzenie w porównaniu do kolesia przereklamowanego

0

Messi będzie prowadzić i tak i tak

1

JAK CAŁY SEZON, na spokojnie Messi zdobędzie następną. Messiw porównaniu do niego to ma zasłużone ZP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?