La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

20

Jak psg przegrywa z Guingamp (genga), to my w obecnym stanie ich i naszy zrobimy z nich marmolade na kanapke.

0

@poeticus3 już tak nie chwal, do pięknej gry nam daleko. Szczerze póki co nadrabiamy tylko zawodnikami pokroju Messi czy Iniesta

8

@Messibestplayerintheworld no własnie chodzi o to, że my nawet grając tak słabo ich rozniesiemy

1

@Messibestplayerintheworld Ja raczej pokazuje dramatyczny poziom PSG niz wspanialy nasz, gramy dobrze i to dobrze spokojnie na nich wystarczy.

konto usunięte

0

@poeticus3 "Mecz meczowi nierówny" ;)

0

@Razorek No wiesz jasne , ale ja i jak widze tutaj wiekszosc odnosi sie do obecnej sytuacji w oby klubach na boisku.

konto usunięte

2

@poeticus3 Do dwumeczu wciąż pozostają 2 miesiące. A to bardzo dużo czasu. Krychowiak ustabilizuje formę, Di Maria wróci do najlepszej dyspozycji, w zimie PSG kupi kogoś do ofensywy i sytuacja może stać się o wiele mniej pewna ;)

0

@Razorek a wiesz, ze poeticus3 pisal o stanie na dzisiaj? :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?