Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w 100% zgadzam się
0
oni bardziej bym powiedział że mają skład
5
Somhiserem: Ernesto Valverde, fichado!
Trener Athletiku Bilbao zostanie nowym szkoleniowcem Barcelony, co zostanie oficjalnie potwierdzone już pod koniec sezonu.
Priorytetami transferowymi Hiszpana są: młody prawy obrońca, młody stoper, środkowy pomocnik światowej sławy oraz lewy obrońca (jeśli cena będzie adekwatna).
Jerémy Mathieu oraz Arda pożegnają się definitywnie z klubem. Valverde będzie również skłonny do sprzedaży André Gomesa, jeśli oferta dla klubu będzie korzystna.
Na chwilę obecną nie wiadomo co z kolejnymi celami transferowymi "Blaugrany" [Xavi]
0
z tych gier to Dying Light i seria Far Cry do trójki
0
polecam serię Far Cry, dobra gierka to też Dying Light albo Watch Dosg 2 ewentualnie Batlefield 1
1
skończ już z nim, to się robi nudne, każdy wie że Leo to nr1 w historii
0
i to bez dwóch zdań. FIFA to słabizna sztuczna a Pesik naprawdę genialny jest. każdy Pesik Mi isę podobał po za 2014
36
Lobo Carrasco: "Z piłkarskiego punktu widzenia to byłby wielki wstyd, gdyby Messi i Cristiano Ronaldo zrównali się w liczbie zdobytych Złotych Piłek. Uważam, że to jest wstyd".
1
Alves zjada tego cr7 na kolację
0
TAKKKKKKKKKKKKKKKKK
1
Dybala jest przereklamowany !!!!!
0
PRZEGONIŁ GO JUŻ DAWNO
1
jak odchodził to pisałem że opuszcza nas najlepszy prawy obrońca w historii
0
bardziej zasłużył niż cr7
0
Dani jest niesamowity !!!!! a potem goście dają złotą piłkę ronaldo nie widzac ile roboty robi Alves. przecież to jest niesamowity piłkarz Dani
0
tak samo za co w 2013r, albo 2014 (niby LM ale na MŚ 2014 nic nie grał ) toż ich coś boli chyba
3
widzisz, wsio wskazuje na to że oni faworyzują cr7
0
za Iniestę też się przyda ktoś konkretny, więc raczej potrzbny nam
0
Messi wszystkie ZP ma zasłużone a tamten powinien mieć góra 2
0
Ty oglądasz w ogóle piłkę ? czy peplasz aby peplać ?
2
Marcelo zdecydowanie nr 1 tego sezonu
2
Ja powiem tak, od jakiegoś czasu prawdziwa złota piłka to złoty but !!!!! przecież złotego buta nie zdobędziemy grając dobrze 2-3 mecze. a ta złota piłka to jeden wielki bez sens i faworyzowanie ronaldo
0
Gomes najgorszy
1
http://mixgol.pl/63057,najwi-kszy-blad-jamesa-rodrigueza- , sami wiecie jakby każdy z piłkarzy którzy grających w Realu grali w innym klubie to odpowiedź była by taka sama.
2
RANCZO !!!!! uwierz że to wspaniały serial :) genialna gra aktorów i fajna akcja
0
tego nikomu nie trzeba udowadniać. Geniusz Ronaldo to strzelanie dużej liczby bramek a Messiego to zabrakło by strony by wymieniać, nie będzie drugiego takiego piłkarza, a takich jak Ronaldo jest dużo
0
co prawda to prawda, wielu z nas pewnie się zastanawia czy ten transfer ma sens
16
SPORT: Theo Hernández jeż just pewny swojego wyboru i poinformował agenta oraz sam klub o chęci gry w Barcelonie. Zawodnik Atlético (wypożyczenie do Alavés) odrzucił między innymi oferty Liverpoolu i Realu Madryt.
0
Messiemu znieśli bana z 4 meczy do 1dnego. i w następnym meczu zagra,
0
spolszczyć proszę , będzie teraz mógł grać najbliższe mecze w reprze ?