Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
on powiedział że zostanie w Bayernie
0
a jak Vidal kontuzja ? Znowu Roberto ?
3
prawdopodobnie nie będzie wcale fisiado
0
i kiedy on to powiedział ? jakbyś był łaskawy odpowiedzieć ;)
3
Marca i wsio jasne :)
0
specjaliści którzy widzą że Messi i Ci zaraz za nim potrafią dać indywidualnie zwycięstwo swojemu klubowi/reprezentacji. a na Cr7 jak nie dostanie patelni to co zrobi ? Krzyczy i narzeka na kolegów że mu nie dogrywają. jak było z Legią ? albo jego wywiady że gdyby każdy w Realu grał na jego poziomie to wszystko by wygrywali
10
OBYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
0
http://forcabarca.pl/2017/06/11/lionel-messi-rozmawial-z-coutinho-na-temat-transferu/
25
bardzo dużo informacji ostatnio o Verrattim i mam nadzieję że go zdobędizemy
0
https://www.facebook.com/251716108324174/photos/a.251733631655755.1073741828.251716108324174/814562295372883/?type=3&theater
0
Ja mimo wszystko chciałbym jeszcze jednego solidnego pomocnika prócz Verrattiego. chciałbym Coutinho
0
OBYYYYYYYY , bardzo Mi na nim zależy. marzenie moje
0
kto wg was powinien nas wzmocnić ? http://forcabarca.pl/2017/06/10/christian-eriksen-transfer-do-barcelony-jest-moim-marzeniem/ Eriksen puszcza nam oczko po raz kolejny
0
dobry film obyczajowy, komedia ?
0
w tym meczu zdewcydowanie
0
kiedy on to w ogóle tak powiedział ?
0
bez różnicy czy ta czy inna mapa, gra chodzi elegancio
0
chodzi bardziej o to że Messi cały sezon gra na wysokim poziomie a Ronaldo niekiedy w składzie Realu oznaczało że oni grali w 10.
0
właśnie miałem to napisać. na razie wsio prócz tej drużyny funkcjonuje. o ile to prawda
3
Verratti will agree to sign for Barca on 3 condition A first place spot, top salary, a competitive team to win titles
0
Rakitic,Gomes sorki oni za wolni na Barcę
0
widzisz sam co jest grane :) po co odkręcać kota ogonem ? do tego te kartki o których wcześniej pisałem i mamy przepis na obronę LM przez Real
0
gówno wygrywa, za co wyrzucili Vidala ? czemu Casemiro nie dostał czerwonej ? czy ty zdrowy jesteś
0
Ronaldo powinien mieć 89
0
nie rozśmieszaj Mnie. było blisko karnych !!!! a kto wie jak karne by się potoczyły, a poprzedni sezon to ogórki.
21
a gdyby nie sędziowie nic z tego by nie było. w poprzednim sezonie wygrali LM idąc po ogórkach i golu w finale ze spalonego, w tym sezonie wylosowali Bayern i gdyby nie sędziowie........
0
a jak jakaś kontuzja u Roberto czy coś ? koniec znowu nie mamy pomocy, spójrz jaką ławkę na tej pozycjii ma Real
4
powinni tak zrobić z Eriksenem. POMOCNIKÓW NAM BARDZIEJ BRAKUJE
0
JAKBY KTOŚ MIAŁ JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI [Zobacz link: https://www.facebook.com/fcb24com/photos/a.196731757037532.50919.140159656028076/1524636134247081/?type=3&theater]
0
Komentarz usunięty przez użytkownika