0

on powiedział że zostanie w Bayernie

0

a jak Vidal kontuzja ? Znowu Roberto ?

3

prawdopodobnie nie będzie wcale fisiado

0

i kiedy on to powiedział ? jakbyś był łaskawy odpowiedzieć ;)

3

Marca i wsio jasne :)

0

specjaliści którzy widzą że Messi i Ci zaraz za nim potrafią dać indywidualnie zwycięstwo swojemu klubowi/reprezentacji. a na Cr7 jak nie dostanie patelni to co zrobi ? Krzyczy i narzeka na kolegów że mu nie dogrywają. jak było z Legią ? albo jego wywiady że gdyby każdy w Realu grał na jego poziomie to wszystko by wygrywali

10

OBYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

25

bardzo dużo informacji ostatnio o Verrattim i mam nadzieję że go zdobędizemy

0

Ja mimo wszystko chciałbym jeszcze jednego solidnego pomocnika prócz Verrattiego. chciałbym Coutinho

0

OBYYYYYYYY , bardzo Mi na nim zależy. marzenie moje

0

kto wg was powinien nas wzmocnić ? http://forcabarca.pl/2017/06/10/christian-eriksen-transfer-do-barcelony-jest-moim-marzeniem/ Eriksen puszcza nam oczko po raz kolejny

0

dobry film obyczajowy, komedia ?

0

w tym meczu zdewcydowanie

0

kiedy on to w ogóle tak powiedział ?

0

bez różnicy czy ta czy inna mapa, gra chodzi elegancio

0

chodzi bardziej o to że Messi cały sezon gra na wysokim poziomie a Ronaldo niekiedy w składzie Realu oznaczało że oni grali w 10.

0

właśnie miałem to napisać. na razie wsio prócz tej drużyny funkcjonuje. o ile to prawda

3

Verratti will agree to sign for Barca on 3 condition A first place spot, top salary, a competitive team to win titles

0

Rakitic,Gomes sorki oni za wolni na Barcę

0

widzisz sam co jest grane :) po co odkręcać kota ogonem ? do tego te kartki o których wcześniej pisałem i mamy przepis na obronę LM przez Real

0

gówno wygrywa, za co wyrzucili Vidala ? czemu Casemiro nie dostał czerwonej ? czy ty zdrowy jesteś

0

Ronaldo powinien mieć 89

0

nie rozśmieszaj Mnie. było blisko karnych !!!! a kto wie jak karne by się potoczyły, a poprzedni sezon to ogórki.

21

a gdyby nie sędziowie nic z tego by nie było. w poprzednim sezonie wygrali LM idąc po ogórkach i golu w finale ze spalonego, w tym sezonie wylosowali Bayern i gdyby nie sędziowie........

0

a jak jakaś kontuzja u Roberto czy coś ? koniec znowu nie mamy pomocy, spójrz jaką ławkę na tej pozycjii ma Real

4

powinni tak zrobić z Eriksenem. POMOCNIKÓW NAM BARDZIEJ BRAKUJE

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?