0

oglądam te top 5 i 90% rankingu to gracze Barcy :) Messi nie dziwi Mnie wcale ;) już jeden holenderski magazyn dał go jako najlepszego w historii za nim Maradona,Cruyff,Pele i Di Stefano

0

nie zdziwiłbym się

2

piątka najlepszych piłkarzy jakich oglądaliście. Dla przykłądu mogę podać swoją 5tkę
1 Messi
2 Iniesta
3 Zidane
4 Ronaldo (Brazil)
5 Xavi

0

te głupie doniesienia sportu wkur....ą człowieka

0

Coutinho+Eriksen

1

Cooo ? weź nie gadaj głuupotek

11

on to się może sam wykluczyć z tym Mundo Deportivo

0

Verratti musisz z nami grać

35

nieee, sorki on to jednak wielki Cule

0

dobry jak się ma najlepszych pomocników, w przypadku M.Utd lepszy deal to Morata. Cr7 nic by nie pokazał w United.

1

Ja tak mam w Pesie

10

Mourinho dobrze myśli, co mu z 33 latka który zazwyczaj czeka na patelnie

0

tak średnio, w sumie jak nie Verratti to on + Eriksen

0

potrzebny zmiennik tak czy inaczej, a Cancelo jak gra ? może on ?

0

te okienko jest gorące jak nigdy :) z drugiej strony bym wolał w miejsce Dembele Eriksena, nie wyobrażam sobie kontuzji Iniesty,Verrattiego. nie mamy dobrego zmiennika w pomocy.

0

Vallverde nie prosił o Lime więc się opanuj

0

Marco Verratti might not be present when PSG start their preseason training on July 4th to force PSG to sell him to Barça.

0

za darmo w 2018 przejdzie do nas

0

a jak ten Lima okaże się prawdziwą perełką ? Chłopie nasz szeroki skład potrzebny i wywalenie tych którzy się nie nadają (Turana,Mathieu,Rafinha i GOMEES)

0

dziękuję Ci bardzo ale jak widać nie przepadam za BMW i sam Disel z góry odpada.

1

Mudno Deportivo niczym madrycka Marka

0

ciekawe czy za ok 40 dostanie wersje highline :)

0

La Ramblowicze mam do was pytanie :) na wiosnę w marcu będę zmieniał auto za ok 40k, mam swoje 4 typy ;) które wy byście wybrali z takich modeli :

Passat B7

Passat CC

Audi A6 C6

Audi A4 B8

benzyna z myślą o założeniu gazu.

3

1

2 link wg Mnie :)

1

z sportingiem na Camp Nou, a potem jak się nie mylę zszedł z boiska na zmianę

3

Lepszy ? tańszy na 100% ale i 5x gorszy

0

to ich problem nie nasz :)

0

Verratti zagra w Barcelonie ;) Zobaczycie ;) głupi prezes PE EŚ ŹE go nie przekona do pozostania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?