Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oglądam te top 5 i 90% rankingu to gracze Barcy :) Messi nie dziwi Mnie wcale ;) już jeden holenderski magazyn dał go jako najlepszego w historii za nim Maradona,Cruyff,Pele i Di Stefano
0
nie zdziwiłbym się
2
piątka najlepszych piłkarzy jakich oglądaliście. Dla przykłądu mogę podać swoją 5tkę
1 Messi
2 Iniesta
3 Zidane
4 Ronaldo (Brazil)
5 Xavi
0
te głupie doniesienia sportu wkur....ą człowieka
0
Coutinho+Eriksen
1
Cooo ? weź nie gadaj głuupotek
11
on to się może sam wykluczyć z tym Mundo Deportivo
0
Verratti musisz z nami grać
35
nieee, sorki on to jednak wielki Cule
0
dobry jak się ma najlepszych pomocników, w przypadku M.Utd lepszy deal to Morata. Cr7 nic by nie pokazał w United.
1
Ja tak mam w Pesie
10
Mourinho dobrze myśli, co mu z 33 latka który zazwyczaj czeka na patelnie
0
https://www.facebook.com/transfery.info/videos/10154652563018837/
0
tak średnio, w sumie jak nie Verratti to on + Eriksen
0
potrzebny zmiennik tak czy inaczej, a Cancelo jak gra ? może on ?
0
te okienko jest gorące jak nigdy :) z drugiej strony bym wolał w miejsce Dembele Eriksena, nie wyobrażam sobie kontuzji Iniesty,Verrattiego. nie mamy dobrego zmiennika w pomocy.
0
Vallverde nie prosił o Lime więc się opanuj
0
Marco Verratti might not be present when PSG start their preseason training on July 4th to force PSG to sell him to Barça.
0
za darmo w 2018 przejdzie do nas
0
a jak ten Lima okaże się prawdziwą perełką ? Chłopie nasz szeroki skład potrzebny i wywalenie tych którzy się nie nadają (Turana,Mathieu,Rafinha i GOMEES)
0
dziękuję Ci bardzo ale jak widać nie przepadam za BMW i sam Disel z góry odpada.
1
Mudno Deportivo niczym madrycka Marka
0
ciekawe czy za ok 40 dostanie wersje highline :)
0
La Ramblowicze mam do was pytanie :) na wiosnę w marcu będę zmieniał auto za ok 40k, mam swoje 4 typy ;) które wy byście wybrali z takich modeli :
Passat B7
Passat CC
Audi A6 C6
Audi A4 B8
benzyna z myślą o założeniu gazu.
3
1
2 link wg Mnie :)
1
z sportingiem na Camp Nou, a potem jak się nie mylę zszedł z boiska na zmianę
3
Lepszy ? tańszy na 100% ale i 5x gorszy
0
to ich problem nie nasz :)
0
Verratti zagra w Barcelonie ;) Zobaczycie ;) głupi prezes PE EŚ ŹE go nie przekona do pozostania