- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1423 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1423 Culés
0
Ramblowicze, mam do was pytanie. Jakiś czas temu mówiono o tym, że PES 2018 zostanie w Polsce wydany przez Techland. Czy to oznacza, że wreszcie będzie spolszczony? Bo tak to był język angielski ustawiony w poprzednich częściach.
0
@FCBMati10 a 2017 nie był wydany przez Techland?
0
@Messibestplayerintheworld W sumie nie wiem, bo 17 nie miałem ale szykuje się na 18 więc pytam ;)
A nawet jeśli to PES 17 był spolszczony?
0
@FCBMati10 właśnie nie był i Techland go wydawał :( na jakiej platformie grasz ?
0
@Messibestplayerintheworld PS4. Juz demo 17 mi się podobało ale jeszcze poczekalem. Teraz napewno kupię część z dopiskiem 18 :)
1
@FCBMati10 Pesik to najlepsza piłka Ever ;) gram w każdą część od PES 3 ;)
0
@Messibestplayerintheworld Noo, zmoduje drużyny i lecimy z tematem :)
Pogralbym sobie w takiego PESA 4 tylko odswiezonego graficznie i wogóle byle tylko pograć Henrym, Ronaldinho itp
0
@FCBMati10 ojejku Pesik 4 to druga najlepsza dla mnie gra piłkarska ;) pierwsza to oczywiście PES 6 :D Ja w tych starszych Pesach zawsze kochałem grać Ronaldo el fenomeno ;) Te gry starsze wg Mnie miały lepszy klimat meczowy
0
@Messibestplayerintheworld Ogólnie klimat gier był dużo lepszy w starszych produkcjach, teraz liczy się grafika a grywalnosc mniej, bo jak gra wciąga na lata to kupiec nie kupuje następnych tytułów, przez to firmy tyle nie zyskują.
0
@FCBMati10 to z ciekawości najbardziej klimatyczna gra wg Ciebie ?
muszę się zgodzić teraz to dla grafiki, otwartych światów i multiplayera
0
@Messibestplayerintheworld Bardzo dużo grałem w Twierdzę Krzyzowiec. To gra mojego dzieciństwa. Grafika tylko 2D, stara juz produkcja (2001), ale tak doskonale się przy niej bawiłem że hej :D
0
@FCBMati10 to jednak nie moje klimaty :) Dla Mnie najlepszy klimat w grach to pierwsza Mafia i Stalker cień czarnobyla
0
@Messibestplayerintheworld Mafia... też świetna giera. Ze strzelanek bardzo podobal mi się Battlefield 2. Szukało się Polaków na serwerach i się łazilo w grupie po mapie.
0
@FCBMati10 Ja bf-a zacząłem od 3jki i grałem potem w każdą cześć ;) szok jak ten multiplayer wciągnął jak się pierwszy raz grało ;) obecnie ogrywam bf1 i też pięknie się można bawić w nudne wieczory :) BF1,4,3 i seria Far Cry to wg Mnie najlepsze strzelanki
0
@Messibestplayerintheworld Pierwsze CoDy to też klasa. W BF1 grywam na PS4 jak mam czas :)
0
@FCBMati10 Cody tak zwłaszcza COD2 najlepsza gra pod względem singla ze wszystkich strzelanek wojennych ;) klimat wylewał się z ekranu
0
@Messibestplayerintheworld Dokładnie, te nowe części od Black Opsa w górę to już cienizna totalna. Jakiś futirystyczny shit.
0
@FCBMati10 takie widać na siłę wpychane byle co co roku, teraz pozostaje czekać aby na codvv2 i zobaczymy czy wnioski wyciągnięte ;) a klimaty IIWŚ to kocham normalnie
0
@Messibestplayerintheworld Tez jestem ciekawy, oby Activision tego nie zmarnowalo. Ubisoft też wybrał ciekawe klimaty do AC Origins, mam nadzieję że ta część wyjdzie lepiej niż Unity i Syndicate.
0
@FCBMati10 Ja nawet bardzo polubiłem syndicate ;) Unity średnie takie, fajnie by było poczyć się jak rasowy assassyn, mam nadzieję że teraz dostaniemy hit na miarę AC2.
0
@Messibestplayerintheworld Assasins Creed to ogólnie fajna seria, otwarty świat i klimat stał w nim na wysokim poziomie. Tylko się boję bo Ubisoft potrafi zepsuć grę (Silent Hunter 5 jak kojarzysz).
0
@FCBMati10 kojarzę serię i słyszałem że Silent hunter 4 był wspaniały a 5 średni. Ubisoft czasami się stara a czasami robi coś na szybko i to widać bardzo
0
@Messibestplayerintheworld 5 była fatalna. Tak zbugowanej gry to jeszcze nie widziałem. Ciężko to było modami i patchami naprawić żeby to grywalne było. I tak skończyła się seria, która była fajna i to przez to, że Ubisoft totalnie jej niedopracowal. Dlatego ja nie kupuje gier od razu tylko czytam recenzje :)