0

Widzę że lepsze reprezentacje z ledwością wygrywają albo remisują

0

Mile z jego strony też bym chciał dostać zaproszę go po wygraniu LM na San Siro.

0

Wie ktoś gdzie można obejrzeć mecz legend barca-Juve

1

0

A czemu jest CR7

0

a z polskim komentarzem

0

a jak sie nazywa strona na youtube
do oglądania meczu

0

A na inny temat Juve przegrywa 0:1 z lazio.

0

Ty chyba masz coś nie tak z głową

0

Nie na CN.

1

Remis 0:0 wiec narazie jesteśmy mistrzami

0

Tak z innej beczki ja mam kolegę rm który mówi że Barcelona to szmata i mam też lubi w połowie rm i w połowie barce

0

Bo jego marzeniem jest granie w Barcelonie a napisałem to bo na stronie Barcelony czy tam w komentarzy było że płacili 80.

0

Sory Juve.

0

Wiecie że City oferuje Nuve 70 baniek za Pogbe.

0

Wiadomo dobrze mówi nie można ignorować rywala bo Bayern to zawsze Bayern ten który nasz pogrążył

0

Maja 112 bramek.:)

0

Jak ja wytrzymam bez barcy.

0

To dzięki Sturaro nie przegrali bo to on wystawił noge i powinien być bezpośredni,ale na szczęście Juve nie było

0

Juve prowadzi 1:0

0

A wiecie,że marca opublikowała zdjęcie z taktyka Juve i maja atakować lewą strona.

0

FCB 2:0 Bayern,Juventus 1:0Real.

0

Tak.

0

Brawo dla Bravo! Życzę Ci byś pobił więcej rekordów

32

Hej a wiecie za Bayern Monachium przegrał Leverkusen 2:0.

0

Wg mnie najlepszy skład sportu

0

Najlepszego Marc! I żebyś był na długie lata z nami i co najważniejsze zdrowia i szczęścia w rodzinie.

0

Chodź barcy rekordy

0

A MNS nie maja 102 bramki jak tak to maja rekord.

0

Ja tam niewiem chyba nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?