MessiiKornel
Dołączył/a: grudzień 2014
Boruja Kościelna
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo chciałabym pojechać na mecz z Bayernem ale nie mam teraz kasy ale pojadę na finał jeśli barca awansuję
0
To nie oni dali 50 baniek tylko PSG
1
Jak real wygrał półfinał z Bayernem to i my musimy wygrać.
0
Aha to sory.
0
Smutne.
0
A u was to co obrońcy są daleko od karnialdo a on się wywala chyba o własne nogi a sedzia karny i czerwona kartka dla obrońcy macie największych symulantów na świecie
5
Zrobili to dla Tito.
0
Oby barca dzisiaj wygrala dla Tito
0
Wszyscy tęsknimy za tobą, byleś wielkim trenerem.Vamos Tito.
0
No wiem ale to bylo po prostu moje zdanie ale jutro zobaczymy po losowaniu
3
Ja osobiście wolałabym Juve lub Bayern a w finale z realem
0
Jak ja lubię tego człowieka nie wywyższa się nad innymi i zawszę jest taki skromny.Za to kochamy cię Leo.:)
0
Wiem już pomyliłem się
0
Dzięki że mi wybaczyłeś.
0
O ty to już sie czepiaj bo na pewno nigdy nie robisz błędów, a ja pisze na telefonie.
0
A skąd mialem wiedzieć no to sory za to
3
Chyba głupi jesteś
0
Dzieki za pomoc.
0
To kiedy niby asystowal.
0
Brawo dla Barcy oby tak dalej po puchar! A tak wogle to kiedy losowanie.
0
Pierwsza asysta andresa! Jest!
0
Dzięki.
0
,,Chwilę później kibice pożegnali strzelca gola gromkimi bramkami"
0
Ma ktoś link do obrony Bravo.
0
A na zdjęciu Marcy myślałem że to torres
0
Już nie mogę doczekać się meczu!:).
0
To dziwne że Arbeoloa broni piłkarza Barcelony bo inni to by tylko krytykowali.:)
0
Oby mu się nic nie stało bo teraz nadchodzą ważne mecz i potrzebujemy go.
0
Dzięki :).
0
A jaki był wynik Argentyny.