0

Bardzo chciałabym pojechać na mecz z Bayernem ale nie mam teraz kasy ale pojadę na finał jeśli barca awansuję

0

To nie oni dali 50 baniek tylko PSG

1

Jak real wygrał półfinał z Bayernem to i my musimy wygrać.

0

Aha to sory.

0

Smutne.

0

A u was to co obrońcy są daleko od karnialdo a on się wywala chyba o własne nogi a sedzia karny i czerwona kartka dla obrońcy macie największych symulantów na świecie

5

Zrobili to dla Tito.

0

Oby barca dzisiaj wygrala dla Tito

0

Wszyscy tęsknimy za tobą, byleś wielkim trenerem.Vamos Tito.

0

No wiem ale to bylo po prostu moje zdanie ale jutro zobaczymy po losowaniu

3

Ja osobiście wolałabym Juve lub Bayern a w finale z realem

0

Jak ja lubię tego człowieka nie wywyższa się nad innymi i zawszę jest taki skromny.Za to kochamy cię Leo.:)

0

Wiem już pomyliłem się

0

Dzięki że mi wybaczyłeś.

0

O ty to już sie czepiaj bo na pewno nigdy nie robisz błędów, a ja pisze na telefonie.

0

A skąd mialem wiedzieć no to sory za to

3

Chyba głupi jesteś

0

Dzieki za pomoc.

0

To kiedy niby asystowal.

0

Brawo dla Barcy oby tak dalej po puchar! A tak wogle to kiedy losowanie.

0

Pierwsza asysta andresa! Jest!

0

Dzięki.

0

,,Chwilę później kibice pożegnali strzelca gola gromkimi bramkami"

0

Ma ktoś link do obrony Bravo.

0

A na zdjęciu Marcy myślałem że to torres

0

Już nie mogę doczekać się meczu!:).

0

To dziwne że Arbeoloa broni piłkarza Barcelony bo inni to by tylko krytykowali.:)

0

Oby mu się nic nie stało bo teraz nadchodzą ważne mecz i potrzebujemy go.

0

Dzięki :).

0

A jaki był wynik Argentyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?