O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 495
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Zgadzam się w 100%! Potrzebne są zmiany i to od zaraz... Ci , którzy się nie sprawdzili i widać, że nie dadzą sobie rady w Barcelonie, czyli Dos Santos, Cuenca, Afellay i Bojan trzeba się pozbyć, a niech wróci Deulofeu i Rafinha, żeby nie było błędu jak z Thiago. Do tego dołączyć z Barcy B, konsekwentnie i sporadycznie oczywiście ;) I moim cichym marzeniem jest Marco Reus w Barcelonie, kapitalny piłkarz! :) Pozdrawiam.

0

Fabregas nie jest napastnikiem, wczoraj w ataku powinni grac Neymar-Messi-Pedro/Alexis.. w pomocy def to Busi, a dalej powinien wybierac miedzy Iniesta Xavim lub wlasnie Fabsem ;)

0

Śmiejesz się z najlepszego piłkarza świata?

0

Bayern ManU

0

uhuhuhuhu BVB

Zobacz wszystkie

0

Nie ładnie słuchać muzyki na treningu xDD

0

VAMOS VAMOS VAMOS BARCAA !!!! OLE OLE !!!!!! CAMPEONES 2009 :) NIKT TYLKO BARCA !!!!

0

Ja pier.. Falcao! ;d

0

A ja mam takie pytanie.. Coś w stylu sondy ;)

Jaki wolicie atak na najbliższy sezon?

a. Villa-Ibra-Messi

b. Pedro-Villa-Messi

c. Robinho-Villa Messi

Ja jestem za atakiem B, bo jak dla mnie ten atak będzie najlepszy.. Pedro pokazał w ostatnim sezonie, że jest świetnym zawodnikiem.. A o Messim i Villi chyba nic pisać nie musze... ;) Ktoś z dwójki Ibra/Robinho (to zależy czy Ibra zostanie czy odejdzie za Robinho czy po prostu Robinho sam przyjdzie do Barcy) niech będzie jak na razie zmiennikiem dla naszego Trio ;)

0

Dzisiaj muszą być 3 pkt. Ciężki teren, ale najlepsza drużyna potrafi ograć każdego ;)

VISCA EL BARCA !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?