0

Zgadzam się w 100%! Potrzebne są zmiany i to od zaraz... Ci , którzy się nie sprawdzili i widać, że nie dadzą sobie rady w Barcelonie, czyli Dos Santos, Cuenca, Afellay i Bojan trzeba się pozbyć, a niech wróci Deulofeu i Rafinha, żeby nie było błędu jak z Thiago. Do tego dołączyć z Barcy B, konsekwentnie i sporadycznie oczywiście ;) I moim cichym marzeniem jest Marco Reus w Barcelonie, kapitalny piłkarz! :) Pozdrawiam.

0

Fabregas nie jest napastnikiem, wczoraj w ataku powinni grac Neymar-Messi-Pedro/Alexis.. w pomocy def to Busi, a dalej powinien wybierac miedzy Iniesta Xavim lub wlasnie Fabsem ;)

0

Śmiejesz się z najlepszego piłkarza świata?

0

Bayern ManU

0

uhuhuhuhu BVB

0

Barca!!! z..... Atletico ;d

0

Kto by to nie był będzie ciężko, licze tylko na to, że Barca rewanż zagra na Camp Nou ;)

0

Adama Traore przyszłością Barcy!! :))

0

GRACIES PUYOL, Capitano!!

0

A czy jest lepszy środkowy napastnik od Leo Messiego? ;)

0

Ja w końcówce mówię do siostry (12 lat i fanka Barcy, bo braciszek ją nauczył ;d ) , bo z nią oglądałem, że mogliby ich dobić i byłby spokój i zaraz brameczka Alvesa ;) Ogólnie też jestem zdania, że spokojnie mogli dobić 3, ale 2 to i tak bardzo dobry wynik i nie ma co być zachłannym ;)

0

Świetny mecz Barcy! Były groźne kontry, ale to przy stylu Barcy jest nieuniknione. Graliśmy z jedną z potęg z Anglii i zdominowaliśmy ich całkowicie! Byli bezradni, co mnie bardzo cieszy w kontekście dalszej części sezonu. Pozdrawiam! VAMOS!

0

Zdecydowanie jak na razie cała drużyna na +, Messi mało widoczny, ale on ostatnio do tego przyzwyczaił ;) Mam nadzieje, że po meczu ludzie będą pisać "Wielki Messi".

0

Pasuje ;) dzisiaj przyszła mi wyjazdowa koszulka, jest zaje**!

0

Liczę na Dongou w podstawowym składzie ;)

0

Ciężko, ale chociaz obejrzy się w TV ;)

0

Może i zdrajca, ale jakby nie było wielki piłkarz ;)

0

Ja chce Ville!!

0

Villa musi zagrać od początku! ;)

0

Ja pier.. Falcao! ;d

0

Nawet grając słabo trzeba umieć wygrać mecz :) To cechuje najlepsze drużyny! ;) Vamos Messi..

0

Ci co w niego nie wierzą to zrozumcie go, że chłopak nie grał w piłkę jakiś czas spowodowany kontuzją. Można powiedzieć, że Afellay jest zawodnikiem Barcy od tego sezonu. Zaczął presezon, gra i dzięki grze będzie coraz bardziej lepszy dla Barcy, bo widać u niego coś co nie widać u np. Pedro, czyli chęć gry w każdej chwili czy wychodzi w pierwszej "11" czy wchodzi na 5minut. Ja jestem bardzo zadowolony, że zostanie z nami ;) I wierzę w to, że "odpali" w tym sezonie i pokaże na co go stać ;) Vamos.

0

W moim sercu tylko ona Katalońska barcelona od kołyski aż po GRÓB , tylko Kataloński klub

0

No właśnie, na płatnym kanale. A ja mam kablówkę lokalną i mam tylko nSport. To jest jakiś skandal. ;/

0

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego na nSport nie ma meczu Barca-Milan tylko jest mecz Bayernu z Marsylia? Bo ja nie rozumiem jak można wybrać mecz, który jest rozstrzygnięty, a hit 1/4? ;/

0

jak wygrywanie z jego zespołem 8:0 może być nudne to pozdrowienia dla pana IZCO ;))

0

TAKIMI WYGRANYMI ZDOBYWA SIĘ MISTRZOSTWO! Barca

0

Kryzys może i jest, ale będziemy o tym rozmawiać jutro! Dzisiaj trzeba wytrzymać ostatnie minuty ;)

Ps. Mój drugi komentarz dzisiaj, ale jak czytam co niektórych to mnie krew zalewa. Przy wyniku 2-2 wszyscy "Sanchez to, Sanchez tamto" a teraz "Sanchez Bóg". Ogarnijcie się co niektórzy :)

0

Nie ważne jak, trzeba strzelić i wygrać ! Nad stylem będziemy rozmawiać jutro ;) Dzisiaj najważniejsze to WYGRAĆ ! ;)

0

Trzeba 1mecz wygrać przynajmniej różnicą 2 bramek. Inaczej w Pampelunie będzie bardzo ciężko. I czekamy na Real w ćwierćfinale ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?