Messsi_19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gomunice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
robokochambarce - My mamy Hleba , ale przydałby mu się transfer do Tottenhamu... Mógłby zabłysnąć w Anglii , a tak trzymają go jak jakiegoś niewolnika ;/
0
Jeżeli uda się sprowadzić Davida Silve ... To wtedy już skład mamy całkowity ... ;D Ale myśle ,że Jeffrena i tak by zostawił w 1 druzynie ... ;)) Jest naprawde dobry ...
Veb !!
0
Nie nie nie nie.... !!!!
0
A co do newsa to jak zobaczyłem wynik 2:6 od razu pomyślałem "strzelamy dużo , ale za dużo tracimy ... "
Veb !
0
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Berbatov-wole-Barcelone-niz-Manchester,wid,10231670,wiadomosc.html?ticaid=16622
Czytaliście ?? ... ;D
0
Nawet jeżeli Wisła zagrała by podobnie jak wczoraj to sądze , ze i tak nie sprostają Barcelonie ... Szkoda , że Wisła trafiła na Barce ;D Wolałbym żeby Barca zagrała z podobnej klasy druzyną , a Wisła z jakimś ze słabiaków i wtedy i Barca i Wisła miałaby awans , a tak Barca awansuje , a Wiśla znowu zostaje Puchar UEFA ;D
Ale za wczorajszy mecz Wiśle Gratuluje ! ;D
VeB !
0
Veo05 - Co z Eto'o ?? W miejsce Henry'ego !! ;D Bo narazie nic nie pokazuje ;)) ...
Visca El Barca !
0
Za tyle ... To nie ma co sie zastanawiać ... ;D
Pogonfan - Zgadzam się z Tobą ... Dużo by wniósł do Barcy !! :D
0
Tam na tych napisać MALLORCA ... Niedługo będzie BARCELONA !! ;D Dać tyle ile będzie trzeba sprzedaliśmy Ronaldinho , to dać te miliony co przyszły za R10 i dołożyć od Siebie pare milionów i Git ...
Nie moge sie doczekać newsa:
Oficjalnie : David Silva piłkarzem Barcelony !!
0
Eto'o zostaje!
0
Ile może kosztować bilet na mecz Wisła - Barca?
0
Ile może kosztować najtanszy bilet na mecz Wisła - Barca?
0
Ani Chelsea, ani Manchester, ani Inter i Milan!
Zostajesz w Barcelonie... Nie sprzedawać go. Będziemy pózniej żałować!
VeB!
0
Mam pytanie ... Ile może kosztować przeciętnie bilet na mecz Wisła-Barca ?? Prosze odp. ;))
0
Wielki zawodnik ... Jak w Realu był Raul to u nas będzie Bojan !!
Visca El Barca !!