0

Jak gra Barca...?? Bo nie mam dostepu to ogladania ;D

0

bojan1494 - Ale jednak ja wole mieć Marqueza... bo Pique i Caceres są nowi ;)) On jest wgrany i wydaje mi się , że obok Puyola jak narazie najlepszy obrońca w Barcelonie !! ;D

0

KONIECCC !!!! FCB 4:0 WIS ... Brawo Barca !!

0

hehe... ;)) Próbuj jeszcze ;)) Może coś strzelą ... ;D

0

eMATe - Ty to chyba z Iniestą sie telepatyczne dogadujesz ;D

0

No i pięknie... 4:0 !

0

eMATe - Zgadzam się z Tobą ... Henry gra dzisiaj pięknie... ;D

0

Gooooooooooooooooooooooooooool !!! 2:0 !!

Xavi !!!

0

Gooooooooooooooolllllllll!!!

ETO'OO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ajjjj.... Henry !! :D

0

Dlaczego Barca gra w wyjazdowych strojach ?? ;/

0

Może wie ktoś ile jest kibiców ?? ;D Na całym stadionie... I ile przyjechało z Krakowa ?? :))

0

mateusz2311 - W sumie to racja ;D

0

Barox- I dlatego Pep chce go od razu sprawdzić ... ;D

0

Marcin Baszczyński, Cleber, Junior Diaz, Piotr Brożek to tak jak nasz Carles Puyol

Wojciech Łobodziński, Radosław Sobolewski, Tomas Jirsak, Mauro Cantoro to tak jak nasz Andres Iniesta

Rafał Boguski , Paweł Brożek to tak jak nasz Samuel Eto'o ;D

Wynik 3:0 Dla FCB !!

Visca El Barca !!

0

Laionik - Eto'o na prawej ?? Chyba sobie żartujesz...

0

Partizan - Fenerbahce 2:0 !! ;D

0

Barox - Moim zdaniem to dobra decyzja ...

Pedro będzie się chciał pokazać i dlatego wydaje mi się , że to dobra decyzja ... Hleb wejdzie w 2 połowie ;D

0

HalaMadridrm - Takie bajki opowiadaj sobie swoim dzieciom(jak je masz) , a jak nie masz to powiedz mamie , zeby Ci poczytała na DobranoC ! ;D ...

Wisła dzisiaj przegra wysoko...

Visca El Barca ...

BAR 3:0 WIS ...

0

Czyli po raz 3 wygramy z Polską drużyną ;D

0

Może wie ktoś jaki skład będzie na ten mecz?? ;D

0

Chciałbym , żeby strzelił bramke dzisiaj... ;D A Barcelona wygrała 3:0... ! Mam nadzieje , że strzeli jakiś nowy nabytek ... ;))

W Krakowie dać szanse taki młodzikom jak Jeffren, Pedro... ;D

Visca El Barca!

0

efce21- Po prostu chcieli być 1 w komentarzach ;D ;))

0

Szkoda ... Trzeba będzie kogoś innego ściągnąć na lewą flanke , bo Henry sobie tam nie radzi...

0

Kaztek - zgadzam się z Tobą ze stwierdzeniem : "kazdego waznego meczu rece mi sie trzesa z nerwow TAK SAMO jak tym, ktorzy siedza na stadionie " ... Ja np. tak miałem jak oglądałem Celtic-Barcelona , ManUtd-Barcelona ... A jak nie mogłem oglądać meczu bo np. nie był w telewizji albo mam za słabego neta , zeby obejrzeć go w necie ... to siedziałem i czekałem...

0

Na stronie tvp2 ... Jest napisane : Puchar UEFA FC Barcelona - Wisła Kraków 22.00 ;))

Już wiedzą , że Wisła zagra w Pucharze UEFA ;D

Visca El Barca!!

0

hobotom - A mi się wydaje , że po przyjściu Silvy to raczej Pedro nie miałby zbyt wielu okazji do gry... On jest kopią Messiego , a drybluje jak R10 ! ... Także sprzedaż go to jest jeden z najgorszych pomysłów w tym okienku!!

Veb !!

0

Na tego newsa czekałem ... Teraz czekam na jeszcze jedngego... O Davidzie Silvie !! ;D

0

the blues - No i się ciesz , że Drogba zostaje... ;PP hehe... On nam jest nie potrzebny , a już napewno mówie , zeby Drogba przyszedł , a Eto'o odszedł !! :P

0

Cleber kontuzjowany... Piotr Brożek kontuzjowany ... i tylko 1:0 z Polonią ... I oni chcą pokonać naszą Barcelone ??

Veb!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?