0

jepes- Zgadzam się ;)

0

Boże... Aż strach myśleć co by było jakby rok wcześniej odszedł do Chelsea? ;/ xD

0

Ale pamiętajcie, że FC Barcelona to hiszpański klub i to, że jak wy go nazywacie "szwab" to wydaje mi się,że władze Barcy w ogóle sie tym nie przejumują ;P A ja bardzo chciałbym Podolskiego w Barcie !

0

Ale mine mieli działacze Lyonu...

0

Lyon-Barca !!

0

Chelsea-Juventus :)

0

No to za chwile się dowiemy ;)

0

Czy losowanie będzie transmitowane w Eurosporcie? ;)

0

Oby tak do końca i bez kontuzji ;)

0

KOCHAM CIĘ MESSI !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

sieniu- Zadałem sobie to samo pytanie ;/

0

Panowie jak tam po 11 minutach Barca? :)

0

Mam pytanie... Czy mecz będzię pokazywany na jakimś kanale w Cyfrowym Polsacie? ;) z Góry dziękuje ;)

0

Moja 11 :

Van Der Sar , Ramos, Puyol, Terry, Capdevila, C.Ronaldo, Xavi, Fabregas, Iniesta, Messi, Villa i trener Aragones ;)

0

Zdziwiłem się , że Daniego Alvesa nie ma na prawą strone obrony ;/ xD

0

Gerrard na 6 ? Za Van Nistelrooyem? Co tu w ogóle robi RvN? xD Troche dziwne... Gerrard powinien być w pierwszej trójce ;)

A zamiast Bojana powinien być Eto'o xD

VeB !!

0

Ja licze na to , że atak będzie wyglądał tak: Henry-Eto'o-Bojan ;)

Visca El Barca ;)

0

robokochambarce- Teraz graliśmy z Benidormem i nie było łatwo ;P Także nawet jak trafimy na słabszy zespól to wszystko się może zdarzyć... Także czy trafimy na Valencie czy na drużyne na poziomie Benidormu to i tak może być różnie :)

Ja licze , że jednak trafimy na drużyne z środkowej części PD ;) xD

VEB !!

0

Wszedł na stronę Barcy , żeby się spytać po ile mamy lat

0

hmmm... Mecz zostanie rozegrany 28 pażdziernika 2008 ? xD To co cofamy się w czasie ? ;) ;)

0

Jak dla mnie złotą piłkę może dostać każdy... byle nie Cris !!! ;/ xD Messi zasługuje na złotą piłke , ale moim zdaniem i tu zgodze się z marek91... Xavi ma duże szanse ;) Fenomenalne Euro , teraz strzela , asystuje i w ogóle gra zajefajnie xD

0

Kurde ... xD Vagner Love chyba pozazdrościł Eto'o i Higuainowi

FK Moskwa-CSKA Moskwa 1:4 i Vagner Love 4 dla CSKA

Ale i tak słabo , bo 2 w pierwszej połowie i 2 w drugiej A nasz Eto'o... To każdy wie

0

unique- Zgodze się z Twoimi ocenami , ale nie sądze , żeby takie oceny dali , bo nawet jak Eto'o strzeli 4 gole i tak zapewne nie dostanie 10 ;/

Chociaż dla Henry'ego 7 , bo jednak dzisiaj się starał i to trzeba mu przyznać ;)

Brawo Barca ! xD ;))

0

Nie oglądam meczu , ale wiem , że dzisiaj Barca gra przepięknie !! :) I chce żeby nie odpuścili i grali cały czas tak samo ;) Ciekawe ile będzie... Eto'o podwójny hat-trick ? ;) Fajnie by było

0

m17essi2 - Wszystko ok , ale myślę , że z Navarro to przesada ;P a w pomocy ustawiłbym Iniesta-Xavi-Fabregas , a w ataku Eto'o ! ;)

0

My remisujemy w dobrym stylu z Basel... I u nas oceny są prawie same 5 , jedna 7 i jedna 6... Chelsea przegrywa z Romą w fatalny sposób i oceny mają jakby wygrali ;/ Sami zobaczcie... http://chelsealondyn.pl/news.php?id=6834 ;/

VeB !!

0

Wskakujemy na fotel lidera ! xD Valencia 0:1 Racing ;)

0

Komu zaliczono bramke Alvesa? xD Bo piszą na livesports , że to był samobój ;)

0

Nie życze mu tego , ale widze , że G. Dos Santos w Anglii się zmarnuje ;/ ;/ ...

0

A mi się podoba nowa odsłona ;) A wczorajszy mecz BAJKA ! Szczególnie 1 połowa xD A bramka na 4:0 Zaje***** ! ;] BrawO Barca , Brawo Eto'o ! A chceliście go sprzedać ;P

VEB !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?