Messsi_19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gomunice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jepes- Zgadzam się ;)
0
Boże... Aż strach myśleć co by było jakby rok wcześniej odszedł do Chelsea? ;/ xD
0
Ale pamiętajcie, że FC Barcelona to hiszpański klub i to, że jak wy go nazywacie "szwab" to wydaje mi się,że władze Barcy w ogóle sie tym nie przejumują ;P A ja bardzo chciałbym Podolskiego w Barcie !
0
Ale mine mieli działacze Lyonu...
0
Lyon-Barca !!
0
Chelsea-Juventus :)
0
No to za chwile się dowiemy ;)
0
Czy losowanie będzie transmitowane w Eurosporcie? ;)
0
Oby tak do końca i bez kontuzji ;)
0
KOCHAM CIĘ MESSI !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
sieniu- Zadałem sobie to samo pytanie ;/
0
Panowie jak tam po 11 minutach Barca? :)
0
Mam pytanie... Czy mecz będzię pokazywany na jakimś kanale w Cyfrowym Polsacie? ;) z Góry dziękuje ;)
0
Moja 11 :
Van Der Sar , Ramos, Puyol, Terry, Capdevila, C.Ronaldo, Xavi, Fabregas, Iniesta, Messi, Villa i trener Aragones ;)
0
Zdziwiłem się , że Daniego Alvesa nie ma na prawą strone obrony ;/ xD
0
Gerrard na 6 ? Za Van Nistelrooyem? Co tu w ogóle robi RvN? xD Troche dziwne... Gerrard powinien być w pierwszej trójce ;)
A zamiast Bojana powinien być Eto'o xD
VeB !!
0
Ja licze na to , że atak będzie wyglądał tak: Henry-Eto'o-Bojan ;)
Visca El Barca ;)
0
robokochambarce- Teraz graliśmy z Benidormem i nie było łatwo ;P Także nawet jak trafimy na słabszy zespól to wszystko się może zdarzyć... Także czy trafimy na Valencie czy na drużyne na poziomie Benidormu to i tak może być różnie :)
Ja licze , że jednak trafimy na drużyne z środkowej części PD ;) xD
VEB !!
0
Wszedł na stronę Barcy , żeby się spytać po ile mamy lat
0
hmmm... Mecz zostanie rozegrany 28 pażdziernika 2008 ? xD To co cofamy się w czasie ? ;) ;)
0
Jak dla mnie złotą piłkę może dostać każdy... byle nie Cris !!! ;/ xD Messi zasługuje na złotą piłke , ale moim zdaniem i tu zgodze się z marek91... Xavi ma duże szanse ;) Fenomenalne Euro , teraz strzela , asystuje i w ogóle gra zajefajnie xD
0
Kurde ... xD Vagner Love chyba pozazdrościł Eto'o i Higuainowi
FK Moskwa-CSKA Moskwa 1:4 i Vagner Love 4 dla CSKA
Ale i tak słabo , bo 2 w pierwszej połowie i 2 w drugiej A nasz Eto'o... To każdy wie
0
unique- Zgodze się z Twoimi ocenami , ale nie sądze , żeby takie oceny dali , bo nawet jak Eto'o strzeli 4 gole i tak zapewne nie dostanie 10 ;/
Chociaż dla Henry'ego 7 , bo jednak dzisiaj się starał i to trzeba mu przyznać ;)
Brawo Barca ! xD ;))
0
Nie oglądam meczu , ale wiem , że dzisiaj Barca gra przepięknie !! :) I chce żeby nie odpuścili i grali cały czas tak samo ;) Ciekawe ile będzie... Eto'o podwójny hat-trick ? ;) Fajnie by było
0
m17essi2 - Wszystko ok , ale myślę , że z Navarro to przesada ;P a w pomocy ustawiłbym Iniesta-Xavi-Fabregas , a w ataku Eto'o ! ;)
0
My remisujemy w dobrym stylu z Basel... I u nas oceny są prawie same 5 , jedna 7 i jedna 6... Chelsea przegrywa z Romą w fatalny sposób i oceny mają jakby wygrali ;/ Sami zobaczcie... http://chelsealondyn.pl/news.php?id=6834 ;/
VeB !!
0
Wskakujemy na fotel lidera ! xD Valencia 0:1 Racing ;)
0
Komu zaliczono bramke Alvesa? xD Bo piszą na livesports , że to był samobój ;)
0
Nie życze mu tego , ale widze , że G. Dos Santos w Anglii się zmarnuje ;/ ;/ ...
0
A mi się podoba nowa odsłona ;) A wczorajszy mecz BAJKA ! Szczególnie 1 połowa xD A bramka na 4:0 Zaje***** ! ;] BrawO Barca , Brawo Eto'o ! A chceliście go sprzedać ;P
VEB !!