Messsi_19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gomunice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinien zagrać Sylvinho, bo przed nim finał LM, a żeby nie robić filozofii w obronie to Puyol i Pique o środku po bokach alves i sylvinho.. I też Hleba chciałbym zobaczyć ;)
0
Na cyfrowym polsacie jest tylko Abu Dhabi TV... No, ale ciesze się, że chociaż obejrze 2 połówke :)
0
Bramkarz: Pinto- Grał cały czas w CDR, więc niech dokończy :)
PO: Dani Alves- Nie zagra w Rzymie. Musi chociaż w jednym finale zagrać :)
ŚO: Caceres to napewno, a co do drugiego środkowe to raczej Pique bym dał.
LO: Tutaj niepodważalnie Sylvinho
ŚP: Xavi- Musi być ktoś kto pociągnie młodzież i tych co mniej grali do zwycięstwa :) Do tego Yaya Toure i myśle, że Guddy:)
Na lewej stronie Pedro, po prawej dałbym Hleba i na szpicy Bojana...:)
A jak nie będzie szło to Messi, Eto'o i Keita są :) Myśle, że wygramy 3:1 Gole: Bojan, Guddy i jak wejdzie to Eto'o :) Pozdro
VAMOS BARCA :]
0
smykonis- a co to za skrót "PP" ? xD Puchar Hiszpani? Copa Del Rey? czy co? :]
0
emdzej- zapewne coś w stylu "Życzę Ci wspaniałej przyszłości w Barcelonie" itp. :)
0
Stachu- Zobaczymy 27.05 :] Nie lubisz Barcy i tak mówisz... Zero zainteresowania piłką, tylko tym, żeby pokłócić sie z kibicami innej drużyny :)
0
mały- mam tak samo... Przed chwilą wróciłem ze szkoły i pierwsze co zrobiłem to włączyłem bramke Iniesty i cały czas ją oglądam :)
0
Bolilol- Ja do brata po czerwieni powiedziałem "Kiedyś Barca też grała w 10 i wygrała, teraz będzie podobnie" :) nie wygraliśmy, ale jednak mamy zwycięski remis :)
A co do DWUMECZU to my jak i Chelsea możemy mieć pretensje do sędziów.. Na Camp Nou sędzie nie dyktuje karnego dla nas, nie daje czerwieni dla Ballacka.. Teraz w Londynie Chelsea powinna miec karnego, ale nie podyktowny i my kończyliśmy mecz w 10,a Chelsea powinna grac bez Ballacka dzisiaj :)
TAKŻE JESTEŚMY "KWITA" Pozdro.
0
Henry musi zagrać ! :(
0
loltumichal- Może być tak jak z Milanem, ale może być tak jak z manU w tamtym sezonie... Ale teraz gramy o wiele lepiej :) Więc napewno tak nie będzie.. Ale obawiam się, że Chelsea może zagrać tak jak ostatnio :( Jeszcze jak strzelą pierwsi bramkę to tym bardziej się obawiam "Antyfutbolu" :) Pozdro :)
0
Myślę, że wynik będzie jakoś bramkowy remis lub nasza wygrana :) Napewno strzelimy bramke(Tego jestem pewien) :)
0
mib3- Nie chce mi się pisać tego samego.. :) W 100% się z Tobą zgadzam :) jeszcze dochodzi do niego Raul :) xD
0
Mam sprawe... Bo nie moge oglądać i nie mam jak śledzić meczu na SB i czy będzie mi ktoś pisał sms-a jak np. padnie jakaś bramka ;) ? i końcowy wynik :) Z góry dzięki.. :)
Mój numer: 668-954-607 :)
0
LeoMessi1989- To może w ogóle nie wychodżmy na Stamford Bridge.. Bo jak jest pewne, że odpadniemy to po co się męczyć? Albo może wystawimy rezerwowy skład.. Pinto, V.Sanchez, Pedro itp.? Weż przestań! Chelsea u siebie będzie chciała strzelić i zaatakuje, a wtedy barca będzie miała więcej szans na bramke.. :) I nie mów, że odpadniemy, bo nie jesteś wierny Barcie ;/
0
Oddałbym 5 bramek w lidze, żeby to strzelił.. :( Kurde chociaż 1:0 !! przecież gramy na Camp Nou !!
0
Dzisiaj grałem przeciwko drużynie, która nastawiła się defensywnie i moge powiedzieć, że przy takiej drużynie gra się bardzo ciężko..
0
Jeżeli wygramy dwoma bramkami to na Stamford Bridge awansujemy ;)
0
... Tyle, że my jeszcze mamy mecze z Chelsea i mam nadzieje FINAŁ W RZYMIE :) A Real już tylko LaLiga..
0
Valencia to bardzo trudny prezciwnik... Szkoda, że nie wygraliśmy u nich, ale jednak nie ma co się załamywać ;) Teraz najważniejszy mecze sezonu (Chelsea i Real) . I przypominam, że Real jeszcze po meczu z nami gra z Valencią na Mestalla i El Madrigal z Villarealem :) A my z Villarealem u siebie, a póżniej wyjazdy do Bilbao i Mallorca. A więc do 36 kolejki mamy lepszy terminarz od Realu..
ALE JEDNAK NIE POTRZEBNY NAM DOBRY TERMINARZ TYLKO ZWYCIĘSTWO NA SB :) VAMOS BARCA ! :)
0
Jak można się zapisać do tego fan klubu? Bo ja już od dłuższego czasu chciałem się zapisać i jechać na mecz do Barcelony :) Ale jakoś nie miałem okazji xD Proszę o odp. :)
0
Realny90- Widać nie jesteś kibicem Realu, bo prawdziwi kibice Realu powiedzą, ze Pepe przesadził... Jak zresztą każy by tak powiedział.. Zgadzam się z przedmówcą ;) Żeby Ciebie tak ktoś musnoł :) Kibol od siedmiu boleści xDD
0
Baros- Najpierw popchnął chyba Casquero, a póżniej sprzedał mu 2 "kopy" ;/ Wejdź na youtube.pl i obejrz sobie... To była tragedia..
0
Dopiero teraz obejrzałem sytuacje z Pepe z wczoraj... On powinien nie zagrać już do końca sezonu... Przecież to jest jakiś obłęd.. Już nie chodzi o to, że Casquero nie strzelił karnego, ale pepe to powinien nie tylko zawieszenie na kilka meczy dostać, ale i kare jakąś. Dobrze powiedział komentator C+ Sport "Istny głupek" !!
0
Real ma więcej szczęścia niż rozumu xD Ale i tak nie dogonią nas :) W następnej kolejce przegrają z Sevillą, bo nie zagra Pepe, Higuain i kontuzjowany jest Robben :) A Gonzalo i Arjen dużo wnoszą do gry Realu...
0
Tyle gadania ze strony Realu.. A dzisiaj nie radzą sobie z Getafe :)
0
Przimnho- A nie uważasz, że w Barcelonie już tak nie będzie? ;) Może i jest samolub, ale zobacz, że jako jedyny z bayernu robił coś na boisku i dało to korzyść przy bramce i w ogóle... Na Camp Nou zagrał dobry mecz, ale jego koledzy mu nie pomagali xD Także jak patrzysz na jeden mecz to lepiej nic nie mów :) Ja oglądałem pare meczy Ribery'ego i podoba mi się jego gra i jak najbardziej pasuje do Barcelony. A to, że czasami pójdzie sobie rajdem to chyba nic złego.. Bo w tym momencie trzeba by powiedzieć, że Messi nie pasuje do stylu Barcy, a każdy wie, że tak nie jest :) Pozdro.
0
No to kibic ManU nie oglądał chyba meczy Barcy z choćby Realem czy Osasuną xD I kto tu mówi, że Barca nie potrafi grać do ostaniej minuty ;) A to, że jest rzadko taka sytuacja, żeby walczyć do końca to znaczy, ze Barca po prostu gra efektowny i efektywny futbol :) Tyle na ten temat :)
0
Prawda jest taka, że Chelsea nie ma w składzie takiego zawodnika na nasz mecz, który może zatrzymać Leo. Obawiałem się Ashleya Cole, bo to solidny lewy obrońca. Jakoś mi się zdaję, że Ivanović lub Bosingwa zagrają na lewej obronie.. Ale żadnego z nich się nie obawiam :)
Vamos Barca :)
0
Myślę, że na Camp Nou wygramy przynajmniej dwoma bramkami ;) a na Stamford Bridge będzie remis.. ;) Z Lyonem tak było (1:1 u nich, u nas 5:2) , tak samo z Bayernem (chyba nie musze przypominać jakie były wyniki xD ). Mam nadzieje na finał w Rzymie, bo w tym sezonie jesteśmy po prostu najlepsi ;)
A Chelsea zagra bez Ashleya Cole to Messi będzie miał więcej swobody :)
0
Na wp.pl też piszą, że Laporta mówi "Nie" dla Lahma i Ribery'ego...
ja jestem jak najbardziej za tym, żeby Ribery przyszedł :) Po tym co ostatnio pokazał i w ogóle.. Ale nie uwierze, że chce przyjść do nas dopóki nie zobacze go w koszulce Barcy ;) Pozdro xD