Messsi_19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gomunice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Slawkoo - przecież to jest News o Villi. To co Ty wyskakujesz tu z Ibrą? ;>
0
Ja powiem, że nawet najlepszym w pewnym momencie chce się bardziej wyjechać na wakacje niż grać.. Wiem coś o tym (Ale nie jestem najlepszy) ;) Wydaje mi się, że przychodzi taki moment, że nawet od piłki taki Messi chce odpocząć..
0
Ceny na rynku transferowym są gigantycznie.. Póżniej się dziwić, że kluby mają takie długi.. ;/
0
18stka jest to wysyłam ;)
0
Jeżeli będą w sprzedaży te koszulki, które mają na sobie piłkarze to bardzo bym prosił redaktorów o umieszczenie newsa, że koszulki są w sprzedaży ;) z góry dziękuje.
0
COŚ PIĘKNEGO, NIESAMOWITEGO! MANCHESTER NIE MIAŁ CZAS!
UEFA CHAMPIONS LEAGUE FOR FC BARCELONA !
CAMPEONES CAMPEONES CAMPEONES!
T'estimo BARCA !
0
Niestety trzeba się z nim zgodzić ;) Iniesta dłuuugo nie grał.. Zgadzam się, mundial miał świetny, ale Snejider też.. Do tego świetny sezon z Interem. Jak najbardziej zasługuje być w trójce najlepszych, ale dla mnie najlepszy CAŁY ROK miał Xavi :) I dla niego Złota Piłka.. Messi drugi i Snejider powinien być trzeci(lub na odwrót) :)
0
Ponoć w Las Palmas jest objawienie Segunda Division ;) Ciekawe jak zagra przeciwko Barcy ;)
0
Następnym celem transferowym powinien być Fabio Coentrao. Przeboski zawodnik ;)
0
Po co teraz jeszcze Denilson? Jest już IBI ! ;)
0
Ostatnie 6 spotkan o stawke (nie licząc meczy o puchar Katalonii) bilans bramkowy: 26-0 MAGIA !!
0
A Afellaya mamy za 3mln ;d Zamparini sobie żartuje ;)
0
To jest piękny transfer ;)
0
Mądrze gadasz Garrido, ale zwycięstwo i 3pkt dzisiaj zostają na Camp Nou ;)
0
Ktoś z Realu niedawno śmiał się z marnego 2:1 dla Barcy ;d
0
Może wkońcu zacznie na dobre strzela ;d
0
Popieram :)
0
Skład super ;) Nie ma busiego, ale Masche tez jest świetny i czuje, ze to jego mecz dzisiaj (oczywiscie jezeli chodzi o rozgrywanie i defensywe) ;) I atak Pedro-Villa-Messi .. Wzorowo ;d
0
Nie wierzę w to ;) Busi musi zostać z nami ;) Tym bardziej, że Xavi już nie jest w stanie grać co mecz(przynajmniej na razie) ;)
0
Jak tylko skończe 18 lat na pewno w Barcelonie na CN mnie zobaczą, bo teraz i brakuje pieniędzy i brakuje osoby pełnoletniej do towarzystwa ;)
0
te 3 dni odpoczynku przydało by sie kilku zawodnikom co pojechali na kadry ;d
0
Wczoraj podobał mi się Masche ;) Grał jak Busi, dużo w defensywie i teraz to nie przez niego Barca straciła pkt, bo jak dla mnie Javier zagrał dobry mecz wczoraj ;) i wierze, że będzie jeszcze lepiej, a nawet jestem pewien, że tak będzie ;)
Pozdro dla wszystkich fanów Blaugrana! ;)
0
barcelona060- Moze go w ofensywie nie widac, ale ma zadanie bardziej defensywne :) Ja np jestem zadowolony z Masche ;)
0
Valdes-Alves,Pique,Puyol,Abidal-Iniesta,Keita,Busquets-Pedro(lewy atak), Messi(prawy atak), Bojan(na szpicy) ;) Bojan niech zagra na szpicy a wydaje mi sie ze wtedy pokaze co potrafi ;p ;)
0
bartopilkarz- tez sie nad tym właśnie zastanawiam.. Oglądam mecz Realu i Real nie gra jakoś rewelacyjnie, ale sędzia znowu coś odwalił.. Myślę, że gdyby nie ten karny to w 2 połowie mecz sie nie zmieni i real wygra 1:0.. ;/
0
Ten Nolito to ciekawy chlopak.. Mam nadzieje, ze cos zagra ze Sportingiem :)
0
riki.. Twoje ostatnie zdanie jest zalosne a nie Pep :) Na pewno szkoda, ze go trzymal tyle ;p ale takie jest zycie i trzeba sie z tym pogodzic ;p :)
0
Jak padła bramka wyrównująca?
0
Ibra właśnie strzelił bramkę ;d
0
Skład taki jak bardzo chciałem wkoncu zobaczyc ;)