0

Na 85% jade 8 czerwca do Madrytu na mecz Polski z Hiszpanią ;] ;d Szkoda, że ten mecz jest w Madrycie ;( Ale co tam przeżyje ;] Ważne, że mam szanse zobaczyć moich ulubieńców ;]

0

Ribery jest wszechstronny, ale popatrzmy na to z perspektywy gry, a tutaj Silva pasuje do Barcy o wiele bardziej niż Francuz.. Zna nasz styl i w ogóle, długo nie trwało by aklimatyzowanie się do Barcy ;] A nawet nie wiem czy w ogóle by musiał to robić.. Zna przecież wielu od nas, także jak dla mnie jedyn opcja to Silva i mam nadzieje, że będzie on naszym piłkarzem ;] Jest ktoś kto się ze mną zgodzi?

0

2:6.. Chwile niezapomniane.. ;] ale teraz każdy z nas będzie się cieszył z obojętnie jakiego zwycięstwa nad Realem ;] Mocny zespół, ale nasz zespół jest mocniejszy.

0

VisCaaaa! ;]

0

A na jakich kanałach z polskiej telewizji można obejrzeć mecz? ;]

0

sebas- nie no dzięki ;d ale chodzi mi o przebieg meczu.. jak gra barca, czy ciśnie czy nie..? ;)

0

Jak wygląda pierwszy kwadrans?

0

A ja czekam na relacje radiową.. ;d ale jeszcze trwa mecz ManU ;(

0

No w końcu jest Toure ;)

0

Moim zdaniem troche przesadził z tą wypowiedzią.. Jak dla mnie on już nie będzie lepszym piłkarzem od tego jaki był w Barcelonie.. Nie życzę mu źle, ale tak jest prawda i zapewne wiele osób też tak twierdzi ;]

0

Oczywiście jak co mecz, liczymy na zwycięstwo.. szczególnie po tym co było w tamtym sezonie ;) ale dzisiaj myślę, że wygramy bez probelmu ;]

Visca El BARCA. !

0

zgadzam sie z potokiem ;d

0

A będzie coś z tych programów:

polsat sport, polsat sport extra, eurosport lub TVP Sport ? z góry dzięki ;)

0

Ja kibicuje Dumie Kataloni od 2003 roku.. ;) Bo w sumie od tego czasu intersuje się piłką ;) Mam wielu kolegów co są za Realem.. i co Barca straci pkt to zaczynają wjeżdżać.. eh.. cali kibice Realu ;)

"Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cię" ;)

VAMOS BARCA !

0

No naprawde jeden Ibrahimović przy Cristiano, Kace, Albiol, Xabi Alonso i Benzema :) i paru jeszcze ;) Można kupić klasowego piłkarza za wielkie pieniądze, ale bez przesady, żeby od razu tylu.. Rozumiem rozpacz Realu, że to Barca jest lepsza ;)

0

Ale Messi wychował się tutaj i Barca nie musiała go kupować za prawie 100mln ;) I dlatego Barca jest lepszym klubem od Realu ;) Może więcej sukcesów ma Real, ale tak było wcześniej.. Teraz to Barca ma swoje dobre lata.. ;)

0

Dzisiaj muszą być 3 pkt. Ciężki teren, ale najlepsza drużyna potrafi ograć każdego ;)

VISCA EL BARCA !!

0

Nie moge oglądać meczu.. Niech mi ktoś napisze jak wygląda mecz? ;]

0

No wkońcu zaczynają strzelać.. Oby tak strzelali z Interem i Dynamem ;] Bo teraz nam chyba najbardziej na tym zależy ;) ;d

0

Gdzie Xavi, Iniesta, Messi? Czemu gramy z Puyolem na prawej obronie.. Alves zdecydowanie powinien tam grać... Wiem, że jest po kontuzji, ale takiego gracza dzisiaj nam brakuje... Xavi/Iniesta , Messi i mam nadzieje Alves pojawią się na boisku.. Bo dzisiaj nie możemy stracić pkt ;(

0

bibo- A gdzie jest ten Pub? ;]

0

Jeżeli są jakieś oferty w okolicach Bełchatowa to chętnie je wysłucham ;] Radomsko-Bełchatów to mnie interesuje albo ogólnie województwo Łódzkie ;]

0

Kiedy zobaczyłem, że Roni strzelił karnego to wiedziałem w który róg strzelił ;] Zawsze uderzał w prawy róg bramkarza, ale te strzały były nie do obrony, pod poprzeczke ;) Brawo Ronaldinho.. Wracaj do swojej najlepszej formy ;]

0

Dzisiaj muszą być 3pkt. Messi musi się wkońcu przełamać, bo w meczu z Osasuną troche tych "100" miał ;] I myślę, że teraz każdy zawodnik po niepowodzeniu na Camp Nou będzie chciał pokazać, że to był tylko wypadek przy pracy ;)

0

Gdzie mogę znaleźć tą sztuczkę Roniego? ;] Bo ten filmik podany w newsie został usunięty ;]

0

Co jak co, ale Atletico nie wygląda całkiem dobrze, ale Kun Aguero gra bardzo dobrze :)

0

Dzisiaj taka bramka to nic, bo wynik 4:1, ale co będzie jak w przyszłości wynik będzie 1:0 lub 2:0. Wtedy już tak spokojnie nie bedzie. Nie możemy popełniać takich błędów :(

0

BARCAA !! To jest coś niesamowitego :)

0

HEJ BARCA OLE HEJ BARCA OLE !! Fiesta na Camp Nou xd

0

VISCA EL BARCA !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?