0

aa czy któryś z tych kanałów jest na Cyfrowym Polsacie? xD

0

Też kiedyś będe takim turystom :)

0

Ja mam pare biletów... SKRA Bełchatów-Panthinaikos Ateny, GKS Bełchatów-Lech Poznań, GKS-Legia, Wisła Kraków-Lechia :)

0

gringo- jeden ze środkowych obrońców, których wymieniłeś raczej nie zagra.. Bo Marquez jest zawieszony na mecz Monachium i Pep dzisiaj go pewnie wystawi :)

0

Dzisiaj najmocniejszy skład ! A w Monachium możemy wystawić lekko rezerwowy skład :) W lidze walczymy z Realem, a w LM już na 99.9% jesteśmy w półfinale.. :)

0

Chciałbym, żeby Barca zagrała tak jak z Bayernem :) Szybko strzelić 2 bramki i mieć spokój. Nie licze na wynik 4:0 czy 5:0, ale jak wygramy 1:0 i zdobędziemy 3 pkt, też będe szczęśliwy, bo ważne jest zwycięstwo i 3 pkt ;) VAMOS BARCA :)

0

Jak dla mnie nie powinni się zastanawiać :)

0

Ale i tak nie oprzecie się Barcelonie :)

0

Kurde.. Real przez całą 1 połowe nic nie grał , wychodzi na 2 połowe i od razu 1:0.. ;/ Nie wiem czy to fuks czy nie, ale jak Real wygra to ja nie wiem ;/

0

Benzema to chyba raczej nie przyjdzie do barcy, ale Ribery to musi być piłkarzem Naszej Barcy :)

0

Brać i nie pytać o zgode ;) xD

0

Zgadzam się w 100% :)

0

Jeżeli Bayern w obronie zagra słabo to myśle, że wygramy na luzie z Bayernem ;)

0

Niezastąpiony środkowy pomocnik ;) jak ogląda się jego prace w środku i czasami nawet w ataku to naprawdę nie wiadomo co powiedzieć xD :)

0

m17essi2- Czy Ty piszesz, że Henry gra słabo na skrzydle? Czego Ci jeszcze brakuje?

0

A zapomniałem... A my nie oddamy Samuela ;) xD

0

Mam nadzieje, że Jose Mourinho nie ma nic do gadania w transferach dla Interu, bo tak to nie odda Maxwella , bo będzie chciał Eto'o :)

0

Nie ładnie słuchać muzyki na treningu xDD

0

Mecz będzie w TVP 2 ;) Przedwczoraj oglądałem na TVP Sport jakiś magazyn i Szaranowicz powiedział: "Obejrzymy Barcelone z Bayernem na Camp Nou, po raz 1 zobaczymy w akcji Dume Katalonii" :) Pozdro

0

Niech sobie gra ;)

A co do tego meczu to my polscy kibice obejrzymy go w telewizji ;) Mecz z Bayernem będzie pokazywany w TVP 2 xD :) Wkońcu obejrze w akcji moj Klub ;)

0

To i tak mamy mocną obronę ;)

0

Za Ibre będzie trzeba dać bardzo dużo kasy, a za Ville nie, bo Valencia jest w kryzysie finansowym i myśle, że nie będą żądać za niego dużo ;)

0

Ja jestem za, ale jednak najpierw wolałbym sprowadzić D. Ville ;)

0

Zgubić LFC i ManU może to, że grają 1 mecze u siebie tak jak my ;)

0

Rozumiem, że wychodzicie z założenia, że w półfinale my zagramy z LFC a ManU z Arsenalem... Ale dlaczego nie dajecie szans Porto czy Chelsea? Liverpool może i gra ostatnio fantastycznie, ale kto wie co będzie za ponad 2tyg. ;)

A co do naszego meczu z Bayernem to źle, że gramy 1 mecz u Siebie ;) Ale i tak myśle, że awansujemy, ale nie bez problemów :) pozdr.

0

Moge na kogoś liczyć? ;)

0

Mam sprawe napisze mi ktoś sms-a po losowaniu z kim zagra Barca? Bo nie moge oglądać losowania ;) Z góry dziękuje xD

668954607- To mój numer tel.

0

Bez niego nie było by Barcy ;) Świetny, jeden z najlepszych środkowych obrońców Świata xDD :)

0

A mam takie pytanie...

Co byście woleli CL czy PD ? Co prawda chciałbym obydwa puchary, ale jak już coś to który? ;)

0

22 mln już muszą wydać, bo LaLiga i Copa del Rey już są nasze :) Ale co do CL będzie bardzo ciężko nawet z taką grą jak teraz :) Najbardziej obawiam się pogromców Realu, LFC.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?