0

Po jednym sezonie go sprzedawac juz? Troche bez sensu ;/ jestem tego samego zdania, ze ibra pokaze na co go stac w Milanie i Pep i Rosell sie zdziwia..

0

Byłbym bardzo wdzięczny jakby mi ktoś napisał smsa z grupą Barcy na kogo trafiliśmy ;) A jeszcze bardziej wszystkie grupy ;d Niestety nie moge oglądać, bo mam trening, a zbliza sie sezon takze nie moge opuscic zadnego a trzeba walczyc o Mistrzostwo Polski ;d

Podaje nr tel. , jak kto woli..(Najlepiej niech ktos juz sobie zapisze będe bardzo wdzieczny) ;) :

668954607 i 508489358 :)

0

CRonaldo7, ale dla mnie taki VDV od zawsze był świetnym piłkarzem i bardzo sie dziwiłem, że bardzo dużo meczy gra na ławce.. :) Zawsze chciałem go w Barcelonie.. Szkoda, że nie przyszedł wcześniej do nas..

0

Guardiola ma teraz duży problem.. Ibra sie dobrze spisywal w presezonie, ale nie można zapomnieć przecież o Pedro.. Jemu należy sie miejsce w 1 skladzie nie ma co :) Wierze w Pepa, że jednak podejmie odpowiednią i dobra dla druzyny i kibicow decyzje ;)

0

Skoro CRonaldo7 mówi, że VDV jest teraz niepotrzebny w Realu to ja bym go z chęcia widział w Barcelonie :) chociaż, że miałby przyjść z Realu..

A co Ozila to nic dodać nic ująć.. Sam nie wie jakiemu klubowi kibicuje ;p ;/

0

Chciałbym, żeby sprowadzili Mascherano ;) A luke za Marquezem wypełni jakiś młody wychowanek.. Podstawowi ŚO Pique i Puyol.. Milito jest, także nie ma problemu moim zdaniem ;)

0

Bardzo się ciesze z tego transferu! Będziemy mieli z niego pożytek na pewno ;)

0

Dobry piłkarz, cena świetna ;) Także nie ma się co zastanawiać, a myśle, że zrobimy z nim dobry transfer ;)

0

czemu zszedł Adriano tak wcześnie? słabo grał? ;)

0

Pinto

Adriano-Muniesa-Milito-Maxwell

Keita-Jonathan Dos Santos-Sergi Roberto

V. Sanchez-Ibra-Bojan ;)

taki skład bym chciał ;)

0

Temu to dobrze ;d

Bardzo ciekawa sonda jest teraz ;)

0

Chciałbym trenować w szkółce Barcy ;(

0

Na wp pisze, że Iniesta powiedział, żę Cesc zostanie jeszcze na jeden sezon w Arsenalu..

0

Po zdjęciu widać, że chłopak się przykłada ;d

Zobaczymy co z niego będzie.. Sezon sie jeszcze nie zaczal a przed nami kilka meczy towarzyskich ;)

0

Nie chce żeby odszedł, ale skoro taka jest sytuacja to trudno.. Ale nie ma sie dziwic, że stracił w oczach Guardioli skoro mamy teraz Gerarda Pique z Carlesem Puyolem w środku ;)

0

Ja jednak dałbym mu szanse ;) Małe ma szanse na gre, ale kto wie moze sie w koncu ten Hleb z Arsenalu objawi w Barcelonie... Nie mowie tu o 1 skladzie w Barcelonie, bo to jest raczej nie mozliwe, ale jako zmiennik lub cos takiego mozna go sprobowac ;d

0

Oby sie skonczylo happy endem ;)

0

Ja jednak dałbym mu szanse :)

0

boryscypisek- Mysle, ze przelot do Barcelony kosztowalby Cie jakies 50-70 euro ;) Plus bilet na mecz to sam sobie policz ;)

0

Leciałem na mecz Hiszpania-Polska.. I droga Łódź-Londyn, Londyn-Madryt, Madryt-Murcia i wszystko z powrotem.. i razem z biletem (30 euro) wyszło mi nie całe 700 zł ;) takze boryscypisek duzo Ci nie wyjdzie, bo nie bedziesz musial placic za tyle biletow ;)

0

dopóki nie zmieni się KMŚ to tak ;)

Baddorf- Nie było widzów, bo są prace prowadzone na Camp Nou :)

0

dawz751- logo zdobycia Klubowego Mistrzostwa Świata ;)

0

Dzięki. A jakieś składki miesięczne są czy tylko to 50zł na początek i 20 wpisowe?

0

Potrzebne jest mieć 18 lat czy nie?

0

Dlaczego Hiszpania nie leci na normalnym Eurosporcie ;( Dwójke mam zablokowaną ;/ ;d

0

Erko13- Własnie tego się boje.. Dla mnie Pedro powininen grac :) Bo po co wystawiać Ibre i Ville i psuć styl ich gry? Ich miejsce jest na szpicy.. A atak Messi-Villa-Pedro to bedzie ten atak, ktory strzeli nam wiele bramek ;)

0

Bramkarz: Victor Valdes

PO: Dani Alves

ŚO: Carles Puyol i Gerard Pique

LO: Na tą chwile Maxwell :) Zobaczymy jaka forma Adriano..

Def: Sergio Busquets (Bardzo mi się podobał na mundialu)

Śr. Pom: Xavi i Andres Iniesta

Atak: Messi (prawe skrzydło) , Villa (na szpicy) i Pedro(Lewe skrzydło) ;)

Jak dla mnie taki jest nasz skład na tą chwile ;)

0

Bardzo ciekawi mnie ten transfer. Wiem, że to będzie bardzo dobry transfer tak samo jak inni co do nas z Sevilli przychodzili :) Nie moge się doczekać pierwszego meczu Villi i Adriano ;)

0

Yyy.. Nie mam pytań ;d Niezłe zaskoczenie ;) Ciekawy transfer.

0

Zaje.. koszulki ma NY Red Buls ;d

Powodzenia Titi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?