Messsi_19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gomunice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bexley- Zgadzam się ;) Duży wkład do zwycięstwa miał i Casillas i Ramos (który chociaż, że jest z Realu bardzo mi sie podobał) ;)
Uwielbiam oglądać jak grają w środku Iniesta, Xavi, Alonso i Busquets.. To jest coś niesamowitego, Tym bardziej, że taki Iniesta nie wygląda na jakiegoś "byczka" ;d
0
A ja mam takie pytanie.. Coś w stylu sondy ;)
Jaki wolicie atak na najbliższy sezon?
a. Villa-Ibra-Messi
b. Pedro-Villa-Messi
c. Robinho-Villa Messi
Ja jestem za atakiem B, bo jak dla mnie ten atak będzie najlepszy.. Pedro pokazał w ostatnim sezonie, że jest świetnym zawodnikiem.. A o Messim i Villi chyba nic pisać nie musze... ;) Ktoś z dwójki Ibra/Robinho (to zależy czy Ibra zostanie czy odejdzie za Robinho czy po prostu Robinho sam przyjdzie do Barcy) niech będzie jak na razie zmiennikiem dla naszego Trio ;)
0
Odszedł od nas jeden z najlepszych defensywnych pomocników świata... ;/
Szczęście Yaya :) Z chęcią będę teraz oglądał mecze City ;)
0
kurpinho- I po co te nerwy? Może akurat tego nie słyszałem ;p
0
We Włoszech szkoda mi tylko Fabio Quagliarelli, Pirlo, Cannavaro i Di Natale.. ;) Szczególnie ten pierwszy, oglądam lige włoską i Quagliarella dla mnie jest świetnym piłkarzem ;) Ale posadzić Pirlo na ławce to dla mnie dramat Lippiego.. Tak jak Quagliarella.. Z nimi w składzie Włochy by nie płakały ;) No i brak Buffona w dużym stopniu pomogły Słowakom ;)
0
Czekam aż się pojawią w sprzedaży ;)
0
szczepan29- Raczej zadaj sobie pytanie co z Ibrą.. Bo dla mnie Pedro to podstawowy nasz zawodnik, a Bojan to zmiennik dla Villi, bo bardziej mi się on podoba od Zlatana ;) Także o Pedro i Bojana to Ty się nie martw. Ja bardziej się martwię o to co z Yayą Toure ;( Mam nadzieje, że zostanie z nami ;)
0
Pięknie się prezentuje David, Strój i piłka ;d
0
Bardzo mi się podobają te nowe stroje ;) Nie moge sie doczekac az beda na sprzedaz ;d Jedna jest moja, bez dyskusji ;]
A co do transferu to tylko powiem.. Welcome David Villa ! VAMOS VILLA !
0
Ale w to, że nie jedzie VV to nie wierze.. W tym momencie jest na poziomie Casillasa, a nawet lepszy,a na mundial nie jedzie.. Żal ;(
0
Zobacze moich ulubieńców na żywo w Murcii ;) Juz nie moge się doczekać ;d Jeszcze świezo upieczony Barcelonista, Villa :) mmmm ;d
0
Czytałem wcześniej komentarze różnych ludzi i wnioskuje, że to nie są prawdziwi kibice, dlaczego? otóż.. Przy wyniku 2:0 do przerwy i gdy było przez chwile 3:0 to wszyscy byli wniebowzięci, gre Bojana wypisywali w sposób " jaki on jest zaje***" .. Ale gdy Sevilla strzeliła dwie bramki to co niektórzy to już każdego dali by do zmiany.. (no moze nie kazdego) Mi nie chodzi tutaj o to, ze Bojan nie powinien schodzić w tym meczu tylko o to, ze najlepiej to byscie go wyrzucili z druzyny ;) Bojan powinien zejść i powinien wejść Ibra, ale to nie dlatego, ze Bojan jest słaby.. Zrobił swoje, to co do niego nalezalo i tyle ;) Strzelił dla nas bardzo ważna bramke, zreszta tak jak w ostatnich meczach to robił ! ;) I dla mnie to ona zasługuje bardziej od Ibry gry w 1 składzie, bo Barca z nim w skladzie wyglada o wiele lepiej. Dziękuje i pozdrawiam prawdziwych CULES ;]
VISCA EL BARCA !
0
Dlaczego w ataku powinien grać tercet Messi-Bojan-Pedro? Dlatego, że każdy coś robi na boisku ;] Biegają itp. ;) Ibra potrafi zagrac piekna pilke, ladnie strzelic, ale niestety malo biega ;) Pozdro. Campeones !!
0
Go Go Barca ! ;]
0
Nie będę obstawiał wyniku.. Ważne jest tylko zwycięstwo ;) Nie ważne czy w 93min czy pewnie 3:0 ;) liczą się tylko 3pkt i mistrzostwo ! ;)
0
aa sorry źle zrozumiałem ;d heh xd już się wystraszyłem ;d
0
Kontuzja Messiego poważna?
0
Kurde.. Fajnie mają ;d Też bym tak chciał ;d
0
Panowie nie ma się co załamywać.. Jednak przyznam, że skład dzisiaj troche przesadzony.. nie rozumiem czemu Maxwell na skrzydle w ofensywie. Już wolałbym od początku Bojana albo i nawet Henry'ego ;] No, ale trudno taki jest futbol... Oby Pep nie cudował w meczu z Interem, bo tam już nie będzie łatwo ;] Trzeba wierzyć do końca.. Dzisiaj się nie udało, ale miejmy nadzieje, że uda się we wtorek i w następnych meczach.. ;] Pozdro dla prawdziwych kibiców, którzy potrafią przeżyć wpadkę, heh ;]
0
I po co ta nerwówka? Z Espanyolem zawsze się gra ciężko.. A co do Ibry to uważam, że po prostu dostał od lekarzy pozwolenie na rozegranie kwadransu może nawet mniej ;p nie ma co się załamywać.. Może Real też straci pkt ;] Pozdro ;]
0
Witam. Niestety musze zaraz wychodzić i nie dam rady obejrzeć losowania ;] Dlatego bardzo bym prosił o smsa z parami ćwierćfinału ;] na nr. 668 954 607 a jak ktoś woli to jeszcze jeden 508 489 358 ;]
Wielki dzięki z góry ;]
0
Podoba mi się atak ;d Mam nadzieje, że każdy coś strzeli z nich ;] a Barca po prostu postawi kropke nad I ! ;]
0
Czy są nadal tacy co myślą, że Torres jest niepotrzebny, bo mamy Ibrahimovicia?
0
Zobacze na żywo tą drużyne "z innej planety" ;D
0
Ajj juz nie moge się doczekać 8 czerwca meczu Polska-Hiszpania ;d Obejrze go na żywo ;] Zajeee.. xd
0
bitewicz.. Po co nam obrońca skoro mamy ich duzo ;] a, ze dzisiaj nie bylo obrony to przez kartki i kontuzje ;] takze troche gadanie bez sensu ;]
0
ejj tak nie na temat ;] Wie ktoś gdzie zostanie rozegrany mecz Hiszpania-Polska?
0
czy ktoś nadal uważa, że Fabregas czy Ribery/Silva/Mata są nam niepotrzebni ? ;] Jak dla mnie na te dwie pozycje potrzebujemy wzmocnien, ale zobaczymy co bedzie ;) Teraz trzeba zaczac grac i wygrywac wszystko ;]
0
Za szybko stracone bramki. Ostatnio to my im szybko strzelaliśmy i wygrywalismy, teraz sie odwrocilo.. szkoda ;] ale Pep miał naprawde dzisiaj duzy bol glowy co do skladu..
0
Nie ma co narzekać.. Pierwsza porażka w lidze i to nie z byle kim.. mówie się trudno i trzeba grać dalej ;)