0

Co prawda minęło już pół roku od czasu gdy jest w Barcelonie, ale jednak Henry też na początku nie grał jakoś pięknie, a teraz pokazuje prawie to samo co w Arsenalu... Wierze w Hleba i w to, że jeszcze wszyscy co teraz go krytykują niedługo będą mu dziękować, że jest w tym klubie... ;P pzdr. ;)

0

Jak najbardziej "TAK" ! ;) To okaże się taki sam transfer jak D.Alves... Gra teraz w LaLiga, więc przejście z Valencii do Barcelony nie zmieni jego stylu gry tylko po prostu barwy i większą szanse na walczenie o LM i PD ;) pozdro.

0

Jak dla mnie to lepiej teraz przed meczem ze Sportingiem Gijon niż później miałby dostać przed meczem ze silniejszym rywalem ;) Tylko, że z jednej strony problem w tym, że Barca teraz nie ma kim grać w obronie... Szkoda. Jednak powinniśmy dać rade ;)

0

Powoli Powoli i Messi będzie lepszy od Diego ;)

0

A ile brakuje do 5000 ?? ;) Obstawiam, że Messi.

0

Na tych zdjęciach ewidentnie pokazane jest, że spalonego i przy 1 i przy 2 bramce nie było :P Przy 1 wystarczy spojrzeć na linie pola karnego i na obrońce, który stoi blisko Henry'ego, on i Alves stoją w linii albo bliżej bramkarza stoi piłkarz Numanci ;P A przy 2 bramce to powiem krótko "no comment" ;) xD

VAMOS BARCA !! :)

0

Szacuneczek ! ;) Mes que un club. !

0

Myślę, że jeżeli wybrali sędziego z Madrytu na derby Barcelony to on musi być sprawiedliwym sędzią ;) Także gadanie, że będzie żle sędziował jest bezpodstawne ;) Nie oceniajmy sędziego po pochodzeniu.

0

A mi się wydaje, że Messi pozostanie w Barcelonie jeszcze bardzo długoo... ! ;) "jest zadowolony będąc w klubie z rodziną" Jeżeli Pep tak powiedział to znaczy, że to prawda ;)

0

piotrekp- zgadzam się... Henry w formie i chcą go kupić za 10mln?

0

powtórke meczu z Deportivo* ;)

0

rasputin- Oglądałem wczoraj powtórke i Borek gadał, że VV chce zarabiać 8mln za sezon ;)

0

Patrząc na statystyki Valdesa w tym sezonie i ogólnie jego gre to on jest numerem 1 , ale to jest wiadome ;) A co do Asenjo to można go kupić ;) Jest młody i myśle, że przyda się do rywalizacji z Valdesem, bo VV wkońcu poczuje, że nie ma bramkarza w Barcelonie, który na ten moment mógł go zastąpić jakby jakaś kontuzja (oczywiście nie będzie)... Dlatego Asenjo jak najbardziej ;)

0

szydlorus44- To Ty chyba nie oglądałeś ostatnio meczy Barcy i nie widziałeś jak się spisuje D. Alves... A ten Sergio Ramos w tym sezonie jest cieniem Alvesa ;) Nie mówie, że jest słaby, ale w tym momencie najlepszym prawym obrońcą jest Dani Alves ! ;) A jeszcze jak ma Messiego na prawej stronie to już w ogóle ;) xD Pzdr ;)

0

I dobrze ;) Bo by tylko sobie bólu głowy narobili xD Messi na zawsze w Barcelonie ;) !

0

Ja w swojej lidze mam w 9 meczach 18 goli , ale gdzie porównywać mnie do Eto'o i moją lige do PD ;) A teraz jest takie pytanie... Co by było gdyby Eto'o został sprzedany w tamtym letnim okienku?? ;)

Szkoda Ibisevicia, bo widać, że dobry z niego snajper, ale teraz go kontuzja złapała i ciekawe czy będzie grał tak samo ;)

0

OCZYmm - Rzuty Karne na treningu będą ;) xD

0

Co prawda nie przekonuje mnie Suarez w Barcelonie.. Ale jak jest do wyciągnięcia jest za 12 mln można go kupić... Bo jak okaże się, że Suarez za 12 mln będzie grał bardzo dobrze ,a np. Silva za 30-50mln. będzie grał podobnie to jednak na transferze Suareza zyskujemy prawie 30 mln a efekt ten sam ;) Więc jak dla mnie Suarez jak najbardziej tak ;) Pzdr ;)

VeB :)

0

poziomek- Z tych kogo wymieniłeś przydałby się Silva,Ribery i Villa ;) I takie transfery przewiduje na letnie okienko transferowe ;) A jak nie uda sie Villi lub któregoś z nich to S.Aguero brać xD Pzdr ;) VeB !!

0

Cristiano grał do Maja bardzo dobrze, a Messi od stycznia do maja też nie grał żle... ;) A od maja to już gra fantastycznie, więc moim zdaniem przez cały rok lepiej grał Leo ! ;) Nie dlatego, że jestem kibicem FCB itp. Ale dlatego, że po prostu tak mi sie wydaje ;) Pzdr.

0

Oni zawsze są pokrzywdzeni... A jak sobie przypominam ostatnie słowa Henry'ego przed GD kiedy mówił, że jak w tamtym sezonie w Barcelonie były kontuzje nikt się nie przejmował to teraz my się nie będziemy przejmować Realem... Więc pisanie ,że teraz Barca wygrywa, bo Real ma kontuzje jest po prostu żałosne, a kibice RM prowokują ;) Ale jak jestem podczas meczy PD na stronach Realu zawsze znajdzie się ktoś od nas lub na odwrót (Oni u nas) ;) Wczoraj Barca pokazała, że jest jak narazie najlepszą drużyną w Hiszpanii i tyle...

A co do newsa... To całkowicie się zgadzam ;) Teraz będą wiedzieć, że nie można sobie zlekceważyć nawet ostatnią drużyne LaLiga i to jeszcze na ich terenie :) Barca zagrała dobrze co mówi statystykach strzałów :)

Visca El BARCA !!

0

To jest światowej klasy piłkarz i na boisku i poza nim... ;) Brawo!

0

aaaa- Tobie mówimy juz DOBRANOC ;) Jesteś naiwny cwaniaczku :) xD

0

Juve jakby nawet chciało dać za Messiego Del Piero i połowe składu i jeszcze troche milionów to przecież Messi jest bezcenny... !!

co wy tu wygadujecie...? ;/ Żal mi co nie których, raczej to jest prowokacja, ale mam pytanie... Po co piszecie takie głupoty? Jak tak piszecie oznacza to jedno. Nie jesteście kibicami Barcy lub jesteście "jednosezonowcami" ;) pzdr.

0

Mam pytanie... ;) Kiedy jakiś wyjazd na mecz Barcy? xD I jak ktoś może niech powie ile będzie kosztował wyjazd na mecz? z góry thx ;)

0

Nikt nie zapomni tego co zrobił dla nas :) Wielki Henka Larsson ! ;) Jak przejdzie do OM życze mu jak najlepiej... ;)

Visca xD

0

a tak ten teges to....

___ ___________/

_____________< o >

_______________/

_____________*o*o

___________o`* o.@*o`.

__________.' '*Q o *o@

__________( () o*o* @ o'.

_________.-' o *0_Q.-'-;*o)

_________.' 0 Q @0@ ()* `-.

________* @ o*o @. Q * o )

_______o`-...-@""-Q '-~@'`0*.

_______.'` @ Q * 0*Q.  @`-.)

_______*.' o . @* '-@oQ.*-oQ.

______* @ * ._()__0*Q.~-' @ ()* `

______(o () * o* Q'._@_Q o ()´´*.'.

_____o'-.-' @`--._ @* Q *.@-* * ``-.

_____.-' @ _Q_.-'~'-. @ ´()`-*@.oQ

____.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ`)*o

___'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.

___;--@' 0Q * Q o *@ * 0 o @ *'-*.o@;

___.o-' *  '._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @

___* @ * o * @ _.''Q~o..__@__.--'`@--.

___;'-.__@_Q . 0 () oQ * @ o *___;'-.__

``*``__/__``*``````*``__/__

`*```>""< WESOLYCH```>""
""< `*NARODZENIA`'*""

0

Barca gra teraz najefektowniej w Europie i na Świecie ! ;) A świadczą o tym wyniki i to nie tylko ze słabymi rywalami takimi jak Real Valladolid (6:0) , przecież 6:1 z Atletico (druzyną świetnie spisującą się i w PD i w LM) z Sevillą 3:0 , Valencią 4:0 , Realem 2:0 i Villarealem 2:1 co łącznie daje 17 strzelonych i 2 stracone z 5 najlepszymi druzynami w Hiszpanii i to jest efektowne! I piotrek całkowicie się z Tobą nie zgadzam i to nie żadna "ironia taka" ;)

0

Santiago- Txiki powiedział, że nie będzie transferów w zimowym okienku,a tu chodzi o letnie okienko transferowe ;) A co do transferu Villi to o wiele bardziej wolałbym S.Aguero ;P ;)

0

Nie mogą go zatrzymać i dlatego go faulują... Wiem coś o tym ;) To samo mam w swojej lidze xD

Barcelona-Real Madryt 87-67 :) Prawie jak 2:0 xD Tylko, że w tym przypadku 20 ;) Pięknie blaugrana !

VeB !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?