Messsi_19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gomunice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tych, których sprzedaliśmy w tym okienku najbardziej żałuje sprzedaży Deco... On zawsze z Xavim i Iniestą klepali w środku jak chcieli... Ale teraz go nie ma , jest Yaya , jest Hleb , Keita ;)
Deco 3maj się w Chelsea :) xD
Visca EL Barca!!
0
Jak dla mnie lepszy okazałby się Kun Aguero ! xD Myśle , że Aguero jest dostępny... Jezeli przed 2 czy tam 3 laty Atletico sprzedało samego Fernando Torresa , wydaje mi się , ze puszczą też Kuna ! xD xD
ViscA eL Barca !!!!!!!!
0
My mieliśmy za cel kupno Trezegueta i co...? xD Tak jak wy nam , tak my wam ! xD Proste !!
Visca El Barca !!!!
0
Ja też mam nadzieje , że on dostanie! xD
0
Transfer na przyszłość... xD Ale i tak niech przyjdzie xD Się więcej nauczy ;)) xD
0
A tak może mało na temat... Ale czy są jakieś drużyny , które na każdy mecz mają w 1 składzie 6-8 wychowanków ?? xD
VISCA EL BARCA!!!!
0
Dopiero przyszedłem... i jak zobaczyłe wynik 4:1 do 25minuty to aż moją rodzine obudziłem... xD xD
jest eXtra! !!!!
0
Musi grać od początku... Na lewej Iniesta , na prawej Messi i bez żadnego kombinowania, bo to już nie są słabi rywale! Najmocniejszy skład na Atletico !!
Visca El Barca !!
0
Każdy chce zeby Henry grał tak jak w Arsenalu , ale najpierw trzeba ustawiać go na takiej pozycji na której zdobywał dla Arsenalu bramki, czyli na szpicy... A jeżeli on raz gra na lewej , raz na szpicy... To nic z tego nie będze
VeB !!
0
Chciałbym kiedyś zobaczyć Aguero w Barcelonie... xD On jest niesamowity! Co pokazał w ostatnim meczu LM , jego technika jest wielka... Aguero-Eto'o-Messi to jest trio moich marzeń...
Visca el Barca !
0
Oczywiście jeżeli zagra ;)
0
No panowie wygrywamy 3:1... Bramki strzelą : Xavi , Henry i Eto'o... A dla nich M.Lewandowski !
0
Szkoda , że już Ronaldinho nie strzela dla nas Karnych... xD xD
0
I bardzo dobrze , że wraca... Przyda się w zespole! Hleb to zawodnik , który dopiero się wprowadza , więc nie rozumiem takich komentarzy typu "ja za nim nie tesknie" ... A ja tęsknie i chce go jak najszybciej zobaczyć w koszulce FCB ! Pzdr... xD
Visca El Barca !!
0
Mam nadzieje , że zagra w tym meczu Lewandowski... xD
0
Girondins Burdeos - Skąd ta drużyna? xDxD
0
I za to kocham ten klub !!
Mes Que An Club!
0
R80 strzelił bramke w meczu Milan-Inter !
0
Tak nie na temat... Ronaldinho strzelił bramke w meczu z Interem... Milan prowadzi 1:0 ! xD xD Brawo R80 !
0
Od razu wiedziałem , że Gudjohnsen w 1 składzie to jest błąd...
0
Barca!!!_Kujaw- A więc Twoje zdrowie... ;))
Visca EL Barca!
0
stifler111- Zgadzam się... Guddy po 1 meczu nie może od razu wejść do 1 składu... xD
0
A nie uważacie , że w ataku powinniśmy zagrać Iniesta-Eto'o-Messi... ? W Środku Yaya-Keita-Xavi... xD
Visca El Barca !
0
Życze mu jak na najlepiej ! xD Szkoda , że nie jest już w Barcelonie... Ale mamy Inieste ;))
Visca El Dos Santos ! xD
0
Wygraliśmy a wy się kłócicie... ;/;/ Cieszcie się po pięknej bramce Eto'o ! xD Nie ważne co zrobił czy pdobiegł do pepa i mu coś zrobił , ważne , że mamy 3 pkt !!!!
Visca El Barca!!
0
Myśle , że powinniśmy to wygrać... Iniesta na lewej musi zagrać... xDxD
0
xD Dobre xD
0
A więc mamy już M10... xD xD
0
No to mamy wkoncu lewo skrzydłowego... xD Brawo Barca ! 6:1 to to czego chciałem ;))
0
Co tu znowu robi Busquets ? ;/