0

Z tych, których sprzedaliśmy w tym okienku najbardziej żałuje sprzedaży Deco... On zawsze z Xavim i Iniestą klepali w środku jak chcieli... Ale teraz go nie ma , jest Yaya , jest Hleb , Keita ;)

Deco 3maj się w Chelsea :) xD

Visca EL Barca!!

0

Jak dla mnie lepszy okazałby się Kun Aguero ! xD Myśle , że Aguero jest dostępny... Jezeli przed 2 czy tam 3 laty Atletico sprzedało samego Fernando Torresa , wydaje mi się , ze puszczą też Kuna ! xD xD

ViscA eL Barca !!!!!!!!

0

My mieliśmy za cel kupno Trezegueta i co...? xD Tak jak wy nam , tak my wam ! xD Proste !!

Visca El Barca !!!!

0

Ja też mam nadzieje , że on dostanie! xD

0

Transfer na przyszłość... xD Ale i tak niech przyjdzie xD Się więcej nauczy ;)) xD

0

A tak może mało na temat... Ale czy są jakieś drużyny , które na każdy mecz mają w 1 składzie 6-8 wychowanków ?? xD

VISCA EL BARCA!!!!

0

Dopiero przyszedłem... i jak zobaczyłe wynik 4:1 do 25minuty to aż moją rodzine obudziłem... xD xD

jest eXtra! !!!!

0

Musi grać od początku... Na lewej Iniesta , na prawej Messi i bez żadnego kombinowania, bo to już nie są słabi rywale! Najmocniejszy skład na Atletico !!

Visca El Barca !!

0

Każdy chce zeby Henry grał tak jak w Arsenalu , ale najpierw trzeba ustawiać go na takiej pozycji na której zdobywał dla Arsenalu bramki, czyli na szpicy... A jeżeli on raz gra na lewej , raz na szpicy... To nic z tego nie będze

VeB !!

0

Chciałbym kiedyś zobaczyć Aguero w Barcelonie... xD On jest niesamowity! Co pokazał w ostatnim meczu LM , jego technika jest wielka... Aguero-Eto'o-Messi to jest trio moich marzeń...

Visca el Barca !

0

Oczywiście jeżeli zagra ;)

0

No panowie wygrywamy 3:1... Bramki strzelą : Xavi , Henry i Eto'o... A dla nich M.Lewandowski !

0

Szkoda , że już Ronaldinho nie strzela dla nas Karnych... xD xD

0

I bardzo dobrze , że wraca... Przyda się w zespole! Hleb to zawodnik , który dopiero się wprowadza , więc nie rozumiem takich komentarzy typu "ja za nim nie tesknie" ... A ja tęsknie i chce go jak najszybciej zobaczyć w koszulce FCB ! Pzdr... xD

Visca El Barca !!

0

Mam nadzieje , że zagra w tym meczu Lewandowski... xD

0

Girondins Burdeos - Skąd ta drużyna? xDxD

0

I za to kocham ten klub !!

Mes Que An Club!

0

R80 strzelił bramke w meczu Milan-Inter !

0

Tak nie na temat... Ronaldinho strzelił bramke w meczu z Interem... Milan prowadzi 1:0 ! xD xD Brawo R80 !

0

Od razu wiedziałem , że Gudjohnsen w 1 składzie to jest błąd...

0

Barca!!!_Kujaw- A więc Twoje zdrowie... ;))

Visca EL Barca!

0

stifler111- Zgadzam się... Guddy po 1 meczu nie może od razu wejść do 1 składu... xD

0

A nie uważacie , że w ataku powinniśmy zagrać Iniesta-Eto'o-Messi... ? W Środku Yaya-Keita-Xavi... xD

Visca El Barca !

0

Życze mu jak na najlepiej ! xD Szkoda , że nie jest już w Barcelonie... Ale mamy Inieste ;))

Visca El Dos Santos ! xD

0

Wygraliśmy a wy się kłócicie... ;/;/ Cieszcie się po pięknej bramce Eto'o ! xD Nie ważne co zrobił czy pdobiegł do pepa i mu coś zrobił , ważne , że mamy 3 pkt !!!!

Visca El Barca!!

0

Myśle , że powinniśmy to wygrać... Iniesta na lewej musi zagrać... xDxD

0

xD Dobre xD

0

A więc mamy już M10... xD xD

0

No to mamy wkoncu lewo skrzydłowego... xD Brawo Barca ! 6:1 to to czego chciałem ;))

0

Co tu znowu robi Busquets ? ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?