Mezocyklon87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@July_6_BcN bo wszyscy popisowcy to jedna rodzina.
0
@Hosh Przerazilem się po pierwszej połowie twojego komentarza bo jestem zaspany. Ale po drugiej połowie się ucieszyłem xd
0
@JohnKennedy no nie ale jeśli ktospodnosi rękę na rządząca nami bandę od tylu lat czy jest to ktoś z po czy
PiS to jedni za drugimi stają murem.TTeż nie popieram pobicia. Można napluć w twarz i to by było bardziej dosadne.
1
@July_6_BcN Możemy być spokojni o obronę naszego kraju skoro mamy takie katastrofy podczas pokazów.
3
To jak murem nwet obecnie rządzący stanęli za Niedzielskim świadczy tylko, że to jedna wielka rodzina. Gość, który przyczynił się do tylu nadmiarowych zgonów I ludzkich dramatów gdzie nie mogłeś nawet godnie pożegnać kogoś bliskiego nie zasługuje na obronę . Obecnie też nie jest mu źle bo jest lobbysta w radzie nadzorczej :) Jak dobrze się teraz żyje tym covidowym bohaterom od ministrów po lekarzy i pielęgniarki.
0
@maroon jak to Jachira powiedziała. Rafał Trzaskowski obiecał veto ale by to podpisał bo jest hejt xd
1
@bezalkoholowy ale widzisz nie opublikują jakiegoś sondażu gdzie za pewne było by jak napisalem ale opublikują jakiś protest kilku głupich bab :)
1
https://www.money.pl/gospodarka/kaczynski-uderza-w-mentzena-powstaje-grupa-o-gigantycznych-dochodach-inni-zyja-w-biedzie-7194218056760256a.html
Bezczelnosc level hard. Mentzen dał Nawrockienu prezydenturę a ten stary dziad jeszcze będzie pluć zamiast próbować tworzyć jakieś mosty. Dlatego lepiej trzymać z Mentzenem bo On się nie sprzeda tak szybko Kaczorowi jak zrobił by to Bosak
0
https://wiadomosci.wp.pl/wyobrazcie-sobie-byle-pierwsze-damy-i-inne-kobiety-protestuja-po-wecie-prezydenta-7194111469738912a
Zaraz się popluje. Same znakomitości xd. To nic,.że za.pewne jakieś 70proc.Polakow jest za tym wetem.
3
Co robi kolejny raz na mistrzostwach Europy państwo którego nie ma czyli Izrael. Biedna Islandia musiała przegrac z tym ównem bo nie będę wymieniał słowa na g.
0
@Hosh do czego doszło w tym kraju
0
@jacobFCB oczy krwawią, serce boli a bębenki w uszach pękają...
0
@Barca_Big_Moment w obecnej sytuacji Novak już nie ma szans na dojście do finału jakiegokolwiek szlema. Stety niestety nie da się ominąć ani Sinnera ani Alcaraza. Mam nadzieję, że Novak pójdzie po rozum do głowy i zakończy karierę na swoim ukochanym turnieju w styczniu.
0
@Azazel_Pazuzu ja piszę o Polsce a nie o Barcelonie. są rzeczy ważne i ważniejsze .
0
Mamy najlepszego prezydenta po 89r taki jest fakt
6
@draxidox żaden kraj na świecie nie zrobił takiego czegoś wzgledem innego. Dość tego wypad dla falszywych uchodźców i młodych kozakow co są cfani na narodowym. Won I jeszcze raz won. Nie robisz to wypad. Może znowu bana dostanę na 2 tygodnie ?
1
Jak nie lubię tvnu to dzisiaj mocny cios wyprowadzili. Teraz Vinci a potem Zielona mila.
2
@PatrychoO to tak jak dbanie o zdrowie i podnoszenie cen małpek i ćwiartek. Wielu ludzi zamiast kupić setkę kupiło ćwiartkę a zamiast ćwiartki flaszkę bo jakijest sens dawać 20zl za ćwiartkę jak można kupić flaszkę za 27 czy tam 29
1
Vuelta to najciekawszy tour. Drugi etap i za chwilę już się będzie działo za pewne.
0
@FcPortoFan1999 Slask to takie miernoty, że nawet mistrzostwo musiała im dać Wisła bo wiemy dobrze jakie były naciski kibiców żeby Wisła ten mecz przegrała.
2
@FcPortoFan1999 ja pomimo kibicowanie Wiśle i Barcelonie od jakiegoś czasu ich nie obstawiam bo więcej w życiu straciłem przez Wisłę i Barce niż zyskałem :) Wisienka na torcie była ostatnia kolejka w sezonie 23/24 gdy Wisła przegrała u siebie w ostatniej kolejce 0-3 z Nieciecza i uwaliła mi kilka kuponów :)
2
Komentarz usunięty
0
Jeszcze półtorej godziny do meczu weekendu w polskiej piłce. Niestety nawet pomimo kolejnego kompletu kibiców w Krakowie to mecze bez kibiców gości traca jakąś 1/3 urok.
Obecnie to prawdopodobnie Wisła miała by komplet co mecz nawet przy stadionie na 50k
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
@clyde dlatego trzeba oddać szacunek konfederacji. Jeśli dowiozą kilkanascie procent do wyborów to będzie już duża zmiana w polskiej polityce i w koncj ktoś trzeci wbije się na stałe na scenę polityczna z mocnymi kartami. Klub co ma 20-30 posłów latwo jest rozwalic i rozkupić ale taki co ma ich ponad 50 już nie.
0
@maroon już nie przesadzajmy. Chodziło mi o jakąś techniczna rzecz. Jeszcze chwila i dojdziemy do wynalezienia ognia bo bez tego to już by nic w ogóle nie było hehe
0
@VegetaPolska klimat w tym lecie jest jak Dario w ŚoŚ.Najpierw będziemy się gniewać a za moment dobrze, fajnie, po kolezensku
0
@ranger3120 bez gwintu nie było by prądu ale bez młotka nie było by chyba nic więc koledze wyżej gratuluję :)
0
Jaki wynalazek dla was jest najważniejszy jeśli chodzi o nasze życie, technikę itp itd. Dla mnie gwint. Bez śruby i nakrętki nie ma nic.Oczywiście pomijam koło.
3
Wiem, że to dopiero sobota wieczór i trwa mecz Widzew vs Płock ale ta tabela najlepszej ligi świata aktualnie to już kosmos
Wisła Płock
Cracovia
Radomiak
Widzew
Nieciecza
Takie rzeczy tylko u Nas.