Mylisz pojęcia, bycie członkiem Fan Club Barça Polska nie jest równoważne z byciem Socio FC Barcelony. Poza tym nie wiem skąd te info o zimowej rekrutacji.
Najpierw upewnij się czy masz rację, by nie wprowadzać ludzi w błąd
@ Titi1419 - nie wiem co widzisz złego w tym, że jakiś piłkarz mówi otwarcie w jakim klubie marzy grać. To, że kluby się nie dogadały lub dany klub nie jest nim zainteresowany akurat to już nie ich wina.
Mylisz pojęcia, bycie członkiem Fan Club Barça Polska nie jest równoważne z byciem Socio FC Barcelony. Poza tym nie wiem skąd te info o zimowej rekrutacji.
Najpierw upewnij się czy masz rację, by nie wprowadzać ludzi w błąd
Komentarze
0
Ban dla tego dziecka...
0
#MesQueUnClub#
Mylisz pojęcia, bycie członkiem Fan Club Barça Polska nie jest równoważne z byciem Socio FC Barcelony. Poza tym nie wiem skąd te info o zimowej rekrutacji.
Najpierw upewnij się czy masz rację, by nie wprowadzać ludzi w błąd
VeB!
0
Tylko pytanie, do czego wy chcecie polskie napisy?? W tej części nie ma żadnych wywiadów ani komentarza w tle...
0
@ Titi1419 - nie wiem co widzisz złego w tym, że jakiś piłkarz mówi otwarcie w jakim klubie marzy grać. To, że kluby się nie dogadały lub dany klub nie jest nim zainteresowany akurat to już nie ich wina.
0
@ gorbi94
Masz na myśli Real Mallorca tak? ;> Nawet nie śmiem sądzić, że pisałeś o madryckim realu i mógłbyś grać z herbem realu n piersi.
0
fffj --> niezła analiza :D haha
-->realem madrytem
0
Messsi_19 - *Turystą jak już ;]
Ja mam bilet z meczu Barca vs Depor, ale to wiadomo bezcenna pamiątka :)
Co do wczorajszego meczu i kibiców to całkiem przyzwoity doping był, rozkręcają się ;)
A już za niecałe 2 tyg mecz z Sevillą i FCBP na meczu...oj sie będzie działo :)
0
Co oznacza ten gest Henrego, który ostatnio robi, gdy trafi do siatki??
0
#MesQueUnClub#
Mylisz pojęcia, bycie członkiem Fan Club Barça Polska nie jest równoważne z byciem Socio FC Barcelony. Poza tym nie wiem skąd te info o zimowej rekrutacji.
Najpierw upewnij się czy masz rację, by nie wprowadzać ludzi w błąd
VeB!
0
jaki komentarz? Bo to chyba nie jest z TVP, co nie?