MiChU13
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Iława
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ban dla tego dziecka...
0
#MesQueUnClub#
Mylisz pojęcia, bycie członkiem Fan Club Barça Polska nie jest równoważne z byciem Socio FC Barcelony. Poza tym nie wiem skąd te info o zimowej rekrutacji.
Najpierw upewnij się czy masz rację, by nie wprowadzać ludzi w błąd
VeB!
0
Tylko pytanie, do czego wy chcecie polskie napisy?? W tej części nie ma żadnych wywiadów ani komentarza w tle...
0
@ Titi1419 - nie wiem co widzisz złego w tym, że jakiś piłkarz mówi otwarcie w jakim klubie marzy grać. To, że kluby się nie dogadały lub dany klub nie jest nim zainteresowany akurat to już nie ich wina.
0
@ gorbi94
Masz na myśli Real Mallorca tak? ;> Nawet nie śmiem sądzić, że pisałeś o madryckim realu i mógłbyś grać z herbem realu n piersi.
0
A trzeba było się podpisać imieniem i nazwiskiem? :D
Ja tylko się imieniem podpisałem, ale to chyba też 'zostane wysłany' no nie?
Co do akcji to fajnie, że ktoś się tego podjął, ciekawe jaka będzie odpowiedź ze strony klubu.
0
FCBP na meczu gwarancją dobrego wyniku ;]
0
Messsi_19 - *Turystą jak już ;]
Ja mam bilet z meczu Barca vs Depor, ale to wiadomo bezcenna pamiątka :)
Co do wczorajszego meczu i kibiców to całkiem przyzwoity doping był, rozkręcają się ;)
A już za niecałe 2 tyg mecz z Sevillą i FCBP na meczu...oj sie będzie działo :)
0
Dziś do kościoła na 20.00 idę, więc dobrze, że na canal + retransmisja o północy to sobie obejrzę :)
VeB!
0
Kurde, ostatni part uszkodzony, przynajmniej u mnie taki komunikat przy wypakowywaniu wyskakuje, a chyba dobrze ściągnęło.
0
Kurde, ostatni part uszkodzony, przynajmniej u mnie taki komunikat przy wypakowywaniu wyskakuje, a chyba dobrze ściągnęło.
0
Co oznacza ten gest Henrego, który ostatnio robi, gdy trafi do siatki??
0
fffj --> niezła analiza :D haha
-->realem madrytem
0
jaki komentarz? Bo to chyba nie jest z TVP, co nie?
0
A ja bym ten nawóz chciał pod moje warzywka ;p ;-)
0
waska_92
Pisałem maila do Wisły do działu zajmującego się sprzadażą biletów i powiedzieli, że nie można rezerwować ani przez Internet ani telefonicznie.