Michał101
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To teraz w rewanżu Lucho może dać odpocząć kluczowym zawodnikom, przyda im się to przed kolejnymi meczami.
1
Dzisiejszy mecz na Camp Nou, to poprostu coś pięknego. Zawodnikom Barcy wychodziło niemal wszystko, gratulacje i oby więcej takich meczy.VeB
0
https://pbs.twimg.com/media/CaT7ztfWYAAxscx.jpg i od razu skład Valencii
0
FCB XI:
1. Ter Stegen
3. Piqué
5. Sergio
7. Arda
8. Iniesta
9. Suárez
10. Messi
11. Neymar
18. Alba
22. A. Vidal
24. Mathieu
0
Dokładnie, podzielam twoje zdanie.
2
Jezu dobrze, że nic poważnego się Messiemu nie stało.
0
Pierwsza bramka, szybka klepka Ney do Alby , Alba do Messiego i ten strzela z 6 m, druga bramka, Alves długa pilka do Suareza i strzela między nogami Oblaka :)
0
Suarez klasa
0
Smutne, ale to niestety prawda. Nie mogę tego pojąć, no kuźwa jak można przykładowo po kilku gorszych meczach, albo nie wygraniu jakiegoś pucharu tak po prostu powiedzieć, a oni to są słabi im nie kibicuje i przerzucją się na jakiś inny klub. No ręce opadają poprostu.
0
To już się robi śmieszne, jak przegrywają to pada np takie zdanie, cytuję ,, tego się nie da oglądać '' a jak zaczynają grać lepiej to od razu inna gadka jest. Taka jest niestety prawda :)
0
Dokładnie, popieram to stwierdzenie :)
0
Aaa, no tak mój błąd, no to w takim razie Adriano.
1
Mam nadzieje że to będzie spokojny mecz w porównaniu do dwóch poprzednich, ale szczerze mówiąc są na to małe szanse . A skład mógłby być taki moim zdaniem : Ter Stegen, Vidal, Vermalen, Pique, Alba, Roberto, Bosquets, Rakitic, Messi, Neymar, Arda.
0
No tylko że na ten moment jest Pique, Masche, Vermalen no i Mathieu. Tak więc moim skromnym zdaniem Bartra grać regularnie nie będzie.
0
Nie gra bo jak dostaje szanse to jej najzwyczajniej nie wykorzystuje. Wiem że ma wielkie ambicje, chce grać w pierwszym składzie, ale jeśli tak to musi to udowodnić Lucho.
0
W pełni się z Tobą zgadzam, no wiadomo Mathieu ma już swoje lata, ale naprawdę lepiej mi się ogląda mecz jak on gra w środku obrony.
2
Człowieku Bartra w tym klubie nie ma przyszłości, najlepiej będzie dla niego jak odejdzie.
1
Komentarz usunięty
3
http://m.ekstraklasa.net/sportagram/messi-zaklada-siatki-nawet-suarezowi-wideo,artykul.html?material_id=5686f3a080557dab30d7e544 heh:D
0
No zaciekawie to nie wygląda, nie oszukujmy się ale taka gra jest już od jakiegoś czasu, a do tego nie mamy szczęścia. A TER STEGEN, trzeba to głośno powiedzieć nie radzi sobie. W tamtym roku grając w LM i CDR spisywał się dobrze, nie można mu było niczego zarzucić. Myślałem że w tym roku pokaże że zasługuje na miejsce w podstawie, ale jak wróci Bravo to Marc usiądzie na ławce. A ten mecz jeszcze jest do wygrania, o ile nie będzie głupich strat w środku i wykorzystamy te sytuacje które będziemy mieli. VeB
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
0
Mam takie pytanie, Arda nie może grać dopiero od stycznia, ale trenować z druzyną chyba będzie mógł ? to tyczy się też Vidala.
0
No ale zapewne lepiej gra ją niż ten cały Douglas, których rozegral kilka spotkań, no i bez przesady że to za wysokie progi dla tych dwoch zawodnikow, przecież nie musza od razu grać w pierwszym skladzie.
0
Koke
Denis Suarez
Dani Parejo
Olivier Torres
Ever Banega
Manu Trigeros
Tomas Pina
To są moje propozycje, ale najprawdopodobniej będzie to ktoś z tych pierwszych czterech.
0
Na ten mecz z Deportivo to Lucho powinien powołać Halilovicia,, dałby rade w takim meczu. A no i oczywiście Sandro też by mógł zagrać, to jest całkiem niezły napastnik.
2
No masz rację, ale trochę prawdy w tym może być. Bo prawdę mówiąc Pogba bardzo by się Barcelonie przydał, wysoki, silny a do tego świetny drybler. Wówczas Barca miałby znakomity środek pola. No ale cóż trzeba jeszcze odczekać tego bana transferowego, a potem się zobaczy.
0
http://m.sport.pl/pilka/1,105202,17956678,Primera_Division__Hiszpanskie_media__Paul_Pogba_dogadany.html Ciekawe :-)
0
Dokładnie, gdzie tam Pedro w obronie. No rozumiem jakby nie było ludzi do grania na tej pozycji to ok, ale tak to nie ma sensu go przestawiać na inną pozycję.