4

To teraz w rewanżu Lucho może dać odpocząć kluczowym zawodnikom, przyda im się to przed kolejnymi meczami.

1

Dzisiejszy mecz na Camp Nou, to poprostu coś pięknego. Zawodnikom Barcy wychodziło niemal wszystko, gratulacje i oby więcej takich meczy.VeB

0

0

FCB XI:
1. Ter Stegen
3. Piqué
5. Sergio
7. Arda
8. Iniesta
9. Suárez
10. Messi
11. Neymar
18. Alba
22. A. Vidal
24. Mathieu

0

Dokładnie, podzielam twoje zdanie.

2

Jezu dobrze, że nic poważnego się Messiemu nie stało.

0

Pierwsza bramka, szybka klepka Ney do Alby , Alba do Messiego i ten strzela z 6 m, druga bramka, Alves długa pilka do Suareza i strzela między nogami Oblaka :)

0

Suarez klasa

0

Smutne, ale to niestety prawda. Nie mogę tego pojąć, no kuźwa jak można przykładowo po kilku gorszych meczach, albo nie wygraniu jakiegoś pucharu tak po prostu powiedzieć, a oni to są słabi im nie kibicuje i przerzucją się na jakiś inny klub. No ręce opadają poprostu.

0

To już się robi śmieszne, jak przegrywają to pada np takie zdanie, cytuję ,, tego się nie da oglądać '' a jak zaczynają grać lepiej to od razu inna gadka jest. Taka jest niestety prawda :)

0

Dokładnie, popieram to stwierdzenie :)

0

Aaa, no tak mój błąd, no to w takim razie Adriano.

1

Mam nadzieje że to będzie spokojny mecz w porównaniu do dwóch poprzednich, ale szczerze mówiąc są na to małe szanse . A skład mógłby być taki moim zdaniem : Ter Stegen, Vidal, Vermalen, Pique, Alba, Roberto, Bosquets, Rakitic, Messi, Neymar, Arda.

0

No tylko że na ten moment jest Pique, Masche, Vermalen no i Mathieu. Tak więc moim skromnym zdaniem Bartra grać regularnie nie będzie.

0

Nie gra bo jak dostaje szanse to jej najzwyczajniej nie wykorzystuje. Wiem że ma wielkie ambicje, chce grać w pierwszym składzie, ale jeśli tak to musi to udowodnić Lucho.

0

W pełni się z Tobą zgadzam, no wiadomo Mathieu ma już swoje lata, ale naprawdę lepiej mi się ogląda mecz jak on gra w środku obrony.

2

Człowieku Bartra w tym klubie nie ma przyszłości, najlepiej będzie dla niego jak odejdzie.

1

Komentarz usunięty

0

No zaciekawie to nie wygląda, nie oszukujmy się ale taka gra jest już od jakiegoś czasu, a do tego nie mamy szczęścia. A TER STEGEN, trzeba to głośno powiedzieć nie radzi sobie. W tamtym roku grając w LM i CDR spisywał się dobrze, nie można mu było niczego zarzucić. Myślałem że w tym roku pokaże że zasługuje na miejsce w podstawie, ale jak wróci Bravo to Marc usiądzie na ławce. A ten mecz jeszcze jest do wygrania, o ile nie będzie głupich strat w środku i wykorzystamy te sytuacje które będziemy mieli. VeB

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

0

Mam takie pytanie, Arda nie może grać dopiero od stycznia, ale trenować z druzyną chyba będzie mógł ? to tyczy się też Vidala.

0

No ale zapewne lepiej gra ją niż ten cały Douglas, których rozegral kilka spotkań, no i bez przesady że to za wysokie progi dla tych dwoch zawodnikow, przecież nie musza od razu grać w pierwszym skladzie.

0

Koke

Denis Suarez

Dani Parejo

Olivier Torres

Ever Banega

Manu Trigeros

Tomas Pina



To są moje propozycje, ale najprawdopodobniej będzie to ktoś z tych pierwszych czterech.

0

Na ten mecz z Deportivo to Lucho powinien powołać Halilovicia,, dałby rade w takim meczu. A no i oczywiście Sandro też by mógł zagrać, to jest całkiem niezły napastnik.

2

No masz rację, ale trochę prawdy w tym może być. Bo prawdę mówiąc Pogba bardzo by się Barcelonie przydał, wysoki, silny a do tego świetny drybler. Wówczas Barca miałby znakomity środek pola. No ale cóż trzeba jeszcze odczekać tego bana transferowego, a potem się zobaczy.

0

Dokładnie, gdzie tam Pedro w obronie. No rozumiem jakby nie było ludzi do grania na tej pozycji to ok, ale tak to nie ma sensu go przestawiać na inną pozycję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?