Michał101
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teź wolałbym Bartre zamíast mascherano:) ale po za tym do dobry skład
0
Mam nadzieje źe barca bez większych problemów upora się z malagą:) a skład chciałbym taki: valdes, montoya,pique,bartra, alba, cesc,sergio,xavi/roberto,pedro,messi,sanchez i zmíany roberto za xavíego, affelay za sancheza, tello za pedro:) chcialbym z 4:0 Vamos Barca!!!!
0
Powinien dostać chociaż 10 min z malagą, tak na rozegranie:)
0
0
Wole dongou, niz sancheza, na ten moment, alexis stracił forme, przeciez w ostatnim meczu nic nie grał
0
Wiem źe takiego składu raczej nie zobaczymy w tym meczu: pinto,alves,puyol, bartra, alba,song,sergi,fabregas,pedro,dongou,messi,
ale warto pomarzyć:) wiem że martino ma swoją wizje, ale mógłby spróbować tak zagrać, to jest mecz w pucharze i moźna zaryzykować, a do tego rewanź na camp nou:)
0
No szkoda że doznał tej kontuzji, ale teraz na spokojnie niech odpocznie i wyleczy się w 100% na dwu mecz z city:) zdrowiej mistrzu; jesteś nam potrzebny
0
Prawidłowa decyzja, gdyby go sprzedali to w obronie byłoby nieciekawie, a tak mamy obrońce na kilka lat:)
0
No jasne, ma pewne miejsce w pierwszej 11:) dobrze że wzmocni nasze szeregi
0
Ja bym nie ryzykował i messiego od początku wystawił, bo kto wie jak sie mecz potoczy, a wszyscy wiedza ze leo moze sam rostrzygnąć losy spotkania:)
0
Coś czuje, że Barca wygra i to dość dużo i pokaże atletico gdzie jest ich miejsce:)
0
Cieszy mnie że wszyscy ważni zawodnicy są w pełnej dyspozycji:) a jeśli chodzi o jutrzejszy mecz to ja bym chciał taki skład: valdes, alba, alves/montoya, pique, bartra, sergio, inesta, fabregas, messi, neymar, sanchez:) w trakcie zmiany pedro, xavi, roberto
0
No przecież to jest taka łajza, nie trawie tego bramkarza, no dobra jest dobry ale mnie jakoś nie przekonuje, o wiele bardziej szanuje ter stegena z borussi, jeśli przejdzie do barcelony latem to będe bardzo zadowolony, młody, utalentowany i pewnie dość szybko załapie się do pierwszej 11:)
0
Podobno Hiszpanię, ale jak dla mnie to wolałbym żeby reprezentował Brazylię, no bo tam jest ten fred, ale ja wolałbym coste i to w dużym stopniu:)
0
No i po co to mu było:) a ja wiedzialem ze to nie moze byc prawda, bo po co maja oszukiwac, no ale zeby oczernic barce to ktos zawsze znajdzie jakies falszywe wiadomosci
0
Prawda, nie wiem jak można wyładowac tyle kasy na jednego piłkarza, to za tyle to można co najmniej kupic 3 dobrych zawodników
0
No ale gundgan lub reus przydaliby się w barcelonie, no przeciez xavi już ma swoje lata, wiec można cos pomyslec o tym transferze
0
A w pucharze króla to sobie mogą, w niedziele grają z espanyolem więc mogą zaliczyć jakąś wpadkę bo przecież na wyjezdzie grają, no a barcelona wygrywając z atletico powiększyłby przewagę do 7 punktów, a to jest już duża strata, a propo meczu z atletico to ja bym chciał taki skład: valdes, alba, montoya, pique, bartra, iniesta, fabregas, bousqets, neymar, sanchez, messi:)