0

Ronaldinho powinien przejsc do barcelony :D CO nie

0

Alaves lekceważyć nie wolno ale nie miałbym nic przeciwko kolejnej manicie :-)

0

Messi 5,5 no chyba ty ! ! !

0

BARCA BARCA !!!!!!!!!

0

Oby tak dalej PEDROO

0

messiiiiii GOLLLLLLLLLL 1 - 1

0

Duży plus za szybkie pojawienie się ocen. A jeśli chodzi o tytuł zawodnika meczu to jest to trochę dziwne, że nie dostaje go zawodnik z najwyższą oceną.

0

GOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Dlaczego messi nie jest w 1 ??

0

Powinni postawić pomnik Messiego !!!

0

nieeee

0

Co ja czytam :o

0

jeszcze świat zobaczy na co ich stać i potem sobie pogadamy!

0

2 spalone, ktorych nie bylo ...

0

BRAWO BARCA B daliscie im popalic

0

piękna matka to i piękna córka

0

http://i-stream.pl/viewpage.php?page_id=40 to strona na kturej mozna obejrzeć mecz.

0

Mógłby wrócić na te najbliższe dwa mecze na ławkę , póki Vilanova jest na trybunach :)

0

dziś też ładnie zagrają i wygrają 3-0 lub 4-0

0

naszczęście jest ju alves i puyol i chyba mozna juz ich zkreslic z okna kontuzjowani

0

To co Alexis odwala to jest cyrk jakiś. Koleś jest napakowany jak młody koksu a przewraca się jakby miał posturę Cuenci

0

Cristiano: Tylko w tym roku [11/12], my [wygraliśmy]. To jest różnica, bo byli od nich lepszy. Graliśmy lepiej od nich, więc zasłużył na zwycięstwo w ​​lidze. Jest to jedyna różnica. A my [wygraliśmy] wczoraj trofeum przeciwko Barcelonie, tak dla nas, dla Realu Madryt, sytuacja ta jest fantastyczne uczucie. Jesteśmy szczęśliwi, aby wygrać ten niesamowity trofeum, więc jest to dla moich kolegów z drużyny oraz wszystkich kibiców i dla Realu Madryt

0

Będziemy popier***ać w śniegu po pas z dzikimi hordami ze wschodu -_-
Już bym wolał Juve albo Ajax

0

jestem w 100% pewny że jak będzie mecz Real vs Man City to TVP pokaże Borussie z Ajaxem....

0

Apropo A.Songa. To wczoraj gdy się pojawił na boisku bardzo go obserwowałem i... Nie stracił ani jednej piłki... Bardzo dobrze rozprowadzał ją i mógł zaliczyć Asyste gdyby Messi strzelił w ostatniej minucie meczu... O niebo lepiej zagrał niz Busquets który ostatnio gra jak tyczka... Gra po prostu piach i w następnych meczach widział bym jego w pierwszym składzie... To samo tyczy się Adriano.... On jest dobry na ogórków typu Grenada.. O niebo lepiej zagrał od niego Montoya... I niestety ten mecz pokazał jak mamy dziurawą obronę jak nie ma Puyola... Potrzeba nam nowego SO... I to SO światowego formatu który wprowadził by większą konkurencje i spokój w szeregach obrony....


PS: Dziękuje ci Viktor za obronione strzały. Zrechabilitowałeś się w 10000% bo obroniłeś 4 czyste okazje Realu...
PS: Dziękuje ci Messi za to że uratowałeś nasz honor i jako jedyny od początku do końca próbowałeś...

0

pride1899 ciekawe czy ty byś jakąś pilke obronil chyba ze ta co poleciala w slupek a Valdes bronil zawaliscie

0

zgadzam się ze stachu07 zamiast Tello powinien wpuscić Villę

0

gdyby nie Valdes to barcelona przegrała by 6 - 1 lub 5 - 1 i nikt nie powie że występ Valdesa byl zły.

0

Messi powinien wziac większy ciężar gry na siebie. Pod koniec pierwszej połowy łapaliśmy rytm i to między innymi za sprawą częstszych i dłuższych kontaktów z piłką Messiego. Grac spokojnie, bez niepotrzebnych podań 30-40 metrowych, konstruowac akcje chociażby po kilkadziesiąt sekund. Damy radę, druga połowa będzie nasza!

0

Martwi mnie postawa Fabregasa. Początek zeszłego sezonu znakomity, potem co najwyżej przeciętnie, teraz niestety tak samo... oby forma jak najszybciej wróciła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?