Michał123
Dołączył/a: styczeń 2012
Warszawa
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldinho powinien przejsc do barcelony :D CO nie
0
Alaves lekceważyć nie wolno ale nie miałbym nic przeciwko kolejnej manicie :-)
0
Messi 5,5 no chyba ty ! ! !
0
BARCA BARCA !!!!!!!!!
0
Oby tak dalej PEDROO
0
messiiiiii GOLLLLLLLLLL 1 - 1
0
Duży plus za szybkie pojawienie się ocen. A jeśli chodzi o tytuł zawodnika meczu to jest to trochę dziwne, że nie dostaje go zawodnik z najwyższą oceną.
0
GOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Dlaczego messi nie jest w 1 ??
0
Powinni postawić pomnik Messiego !!!
0
nieeee
0
Co ja czytam :o
0
jeszcze świat zobaczy na co ich stać i potem sobie pogadamy!
0
2 spalone, ktorych nie bylo ...
0
BRAWO BARCA B daliscie im popalic
0
piękna matka to i piękna córka
0
http://i-stream.pl/viewpage.php?page_id=40 to strona na kturej mozna obejrzeć mecz.
0
Mógłby wrócić na te najbliższe dwa mecze na ławkę , póki Vilanova jest na trybunach :)
0
dziś też ładnie zagrają i wygrają 3-0 lub 4-0
0
naszczęście jest ju alves i puyol i chyba mozna juz ich zkreslic z okna kontuzjowani
0
To co Alexis odwala to jest cyrk jakiś. Koleś jest napakowany jak młody koksu a przewraca się jakby miał posturę Cuenci
0
Cristiano: Tylko w tym roku [11/12], my [wygraliśmy]. To jest różnica, bo byli od nich lepszy. Graliśmy lepiej od nich, więc zasłużył na zwycięstwo w lidze. Jest to jedyna różnica. A my [wygraliśmy] wczoraj trofeum przeciwko Barcelonie, tak dla nas, dla Realu Madryt, sytuacja ta jest fantastyczne uczucie. Jesteśmy szczęśliwi, aby wygrać ten niesamowity trofeum, więc jest to dla moich kolegów z drużyny oraz wszystkich kibiców i dla Realu Madryt
0
Będziemy popier***ać w śniegu po pas z dzikimi hordami ze wschodu -_-
Już bym wolał Juve albo Ajax
0
jestem w 100% pewny że jak będzie mecz Real vs Man City to TVP pokaże Borussie z Ajaxem....
0
Apropo A.Songa. To wczoraj gdy się pojawił na boisku bardzo go obserwowałem i... Nie stracił ani jednej piłki... Bardzo dobrze rozprowadzał ją i mógł zaliczyć Asyste gdyby Messi strzelił w ostatniej minucie meczu... O niebo lepiej zagrał niz Busquets który ostatnio gra jak tyczka... Gra po prostu piach i w następnych meczach widział bym jego w pierwszym składzie... To samo tyczy się Adriano.... On jest dobry na ogórków typu Grenada.. O niebo lepiej zagrał od niego Montoya... I niestety ten mecz pokazał jak mamy dziurawą obronę jak nie ma Puyola... Potrzeba nam nowego SO... I to SO światowego formatu który wprowadził by większą konkurencje i spokój w szeregach obrony....
PS: Dziękuje ci Viktor za obronione strzały. Zrechabilitowałeś się w 10000% bo obroniłeś 4 czyste okazje Realu...
PS: Dziękuje ci Messi za to że uratowałeś nasz honor i jako jedyny od początku do końca próbowałeś...
0
pride1899 ciekawe czy ty byś jakąś pilke obronil chyba ze ta co poleciala w slupek a Valdes bronil zawaliscie
0
zgadzam się ze stachu07 zamiast Tello powinien wpuscić Villę
0
gdyby nie Valdes to barcelona przegrała by 6 - 1 lub 5 - 1 i nikt nie powie że występ Valdesa byl zły.
0
Messi powinien wziac większy ciężar gry na siebie. Pod koniec pierwszej połowy łapaliśmy rytm i to między innymi za sprawą częstszych i dłuższych kontaktów z piłką Messiego. Grac spokojnie, bez niepotrzebnych podań 30-40 metrowych, konstruowac akcje chociażby po kilkadziesiąt sekund. Damy radę, druga połowa będzie nasza!
0
Martwi mnie postawa Fabregasa. Początek zeszłego sezonu znakomity, potem co najwyżej przeciętnie, teraz niestety tak samo... oby forma jak najszybciej wróciła.