0

Jest nareszcie Villa niemogłem się doczekać miał być w Maju na EURO 2012

0

1.Messi
2.C.Ronaldo
3.Casillas lub Drogba

0

Ja oglądałem :D

0

Bardzo Bardzo Ładny Gest :D

0

Lece ju Obstawiam 0:3 lub 0:4 dla Barcelony :D

0

Obstawiam na BARCELONE Oczywiszie 3-0 lub 4-0 :D

0

TO JEST MESSI NASZ MESSI lepszy od CR7 :D

0

_ViscaElBarca_, zawaliste :D:D:D

0

Najważniejsze jest to że BARCA WYGRAŁA ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !:D

0

Barca gra w sobotę o godz 00:00 proszę :D

0

To był dobry mecz BARCELONY! ! Ale stać ją na więcej :D

0

8 Całkiem dobry mecz Argentyńczyka. Nie z gatunku tych fantastycznych, ale błysk La Pulgi mogliśmy dostrzec nie tylko wtedy, gdy kierował piłkę do siatki. Pomimo 14 strat, które notował w przypadkach, kiedy próbował ryzykować otwierające

0

Po prostu to był Wypadek przy pracy:(Smutny Oczywiście:(

0

Boż to wiadome ŻE BARCA WYGRA :D:D:D:D:D

0

i jeszcze jedno napisałem że jak by był Villa to on by zagrał na napadzie za Pedro LOL

0

0

WYGraliŚMY ALE I TAK REAL PROWADZI 5 PUNKTAMI :(

0

0

Masche i Puyol są dobrzy

0

TO JASNE ŻE BARCELONA ! ! ! ! !

0

CIEKAWE-Za co Iniesta dostał żółtą ???? A i to był bardzo dobry mecz messiego

0

NOOOO WŁAŚNIE

0

nienienienie villa grał gra i będzie GRAŁ!!!!!!! A Ronaldinho MOŻNA KUPIĆ.

0

wszystkiego naj naj naj i 100 LAT

0

dodajcie mie do znajomych

0

NO MAMY PECHA

0

trudno się mówi :(

0

zawa.liste buty ciekawe po ile kosztujo??

0

Mie to nie obchodzi kto zagra w pierwszym składzie wiem tylko ze Barcelona wyjdzie na boisko i zagra jak powinna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?