Michał123
Dołączył/a: styczeń 2012
Warszawa
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1.Messi
2.C.Ronaldo
3.Casillas lub Drogba
http://babol.pl/kat,1025465,title,Leo-Messi-niemowa-Nikt-go-tak-nie-obrazil,wid,14763553,wiadomosc.html?ticaid=5ed14
0
Jest nareszcie Villa niemogłem się doczekać miał być w Maju na EURO 2012
0
1.Messi
2.C.Ronaldo
3.Casillas lub Drogba
0
Ja oglądałem :D
0
Bardzo Bardzo Ładny Gest :D
0
Lece ju Obstawiam 0:3 lub 0:4 dla Barcelony :D
0
Obstawiam na BARCELONE Oczywiszie 3-0 lub 4-0 :D
0
TO JEST MESSI NASZ MESSI lepszy od CR7 :D
0
_ViscaElBarca_, zawaliste :D:D:D
0
Najważniejsze jest to że BARCA WYGRAŁA ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !:D
0
Barca gra w sobotę o godz 00:00 proszę :D
0
To był dobry mecz BARCELONY! ! Ale stać ją na więcej :D
0
8 Całkiem dobry mecz Argentyńczyka. Nie z gatunku tych fantastycznych, ale błysk La Pulgi mogliśmy dostrzec nie tylko wtedy, gdy kierował piłkę do siatki. Pomimo 14 strat, które notował w przypadkach, kiedy próbował ryzykować otwierające
0
Po prostu to był Wypadek przy pracy:(Smutny Oczywiście:(
0
Boż to wiadome ŻE BARCA WYGRA :D:D:D:D:D
0
i jeszcze jedno napisałem że jak by był Villa to on by zagrał na napadzie za Pedro LOL
0
0
WYGraliŚMY ALE I TAK REAL PROWADZI 5 PUNKTAMI :(
0
0
Masche i Puyol są dobrzy
0
TO JASNE ŻE BARCELONA ! ! ! ! !
0
CIEKAWE-Za co Iniesta dostał żółtą ???? A i to był bardzo dobry mecz messiego
0
NOOOO WŁAŚNIE
0
nienienienie villa grał gra i będzie GRAŁ!!!!!!! A Ronaldinho MOŻNA KUPIĆ.
0
wszystkiego naj naj naj i 100 LAT
0
dodajcie mie do znajomych
0
NO MAMY PECHA
0
trudno się mówi :(
0
zawa.liste buty ciekawe po ile kosztujo??
0
Mie to nie obchodzi kto zagra w pierwszym składzie wiem tylko ze Barcelona wyjdzie na boisko i zagra jak powinna.