0

Ja nie wierze... ciekawe czy uda mu się zadebiutować

0

Czemu nie spróbują Suareza jako typowej 9 a Messiego na skrzydło, Luis poczuję się bardziej pewnie a Messi będzie miał nie oszukujmy się więcej miejsca do dryblingu niż na środku i mniejszy pressing rywali na plecach

0

To Cristiano i Bale są jak Messi i Neymar a nie odwrotnie :D

0

Zdaję mi się że Sandro będzie większą gwiazdą niż Munir :) Oczywiście życzę im obojgu dobrze ale moim zdaniem Sandro więcej daje drużynie

0

Jeden z najlepszych obrońców jakich świat widział i najlepszy kapitan w historii FC Barcelony! :) Będzie go brakować na boisku , ale dobrze że nadal tworzy historię Barcy :) Szacunek dla Carlesa :) Drugiego takiego nie będzie

0

Mam nadzieję że Puyol wyleczy problemy z kolanem i kiedyś zagra w taki meczu :) Oczywiście jako kapitan i najchętniej obok Roniego,Deco,Maxwella ahhhhh fajnie by było zobaczyć znów tych mistrzów razem :)

0

Bodajże wczoraj była wiadomość że Vermaelen też zagra :)

0

Liczymy na kolejne Panie Enrique :)

0

Masz rację źle przeczytałem twój pierwszy komentarz ;) Ja pisałem o całym sezonie stąd moja pomyłka

0

46 występów 13 bramek to słabo? to jest dobry wynik jak na skrzydłowego ;)

0

Szczerze nie sprawdziłem tych statystyk ale wiem że Pedro miał po 10,15,20 bramek na sezon za Guardioli :)

1

Myślę za bardzo go chwalono na początku i odbiła mu poważna sodówka.Mam nadzieję że szybko wróci na właściwe tory bo talent ma ;) . Tylko niech pamięta piłka nożna to sport drużynowy nie indywidualny. W każdym razie życzę mu dobrze

0

Fajnie że zdecydował się zostać :) Niech tylko sodówka mu nie odbije i myślę że będzie bardzo dobrym graczem ;)

7

Póki co Pedro jest kompletnie nie w formię i nie przydaje się drużynie.Lubię tego zawodnika i było by bardzo dobrze gdyby wrócił dobry stary Pedro za czasów Guardioli mający udział przy wielu bramkach i pomagający defensywie :) Dawaj Pedro! :)

2

Prawdziwy crack... jego nie da się nie lubić i nie podziwiać :) A doskonale potwierdzają to oklaski na Santiago Bernabeu

1

Pepe mógłby ugryźć, zasłużył sobie ;) a tak serio to myślę że już więcej nikogo nie dziabnie :D

0

Trochę tego nie rozumiem teraz Munir mówi że zawsze chciał tutaj zagrać (dla Hiszpanii) a kilka dni temu czytałem wywiad że rozważa grę dla Maroka ... troszkę to bez sensu

0

Jak dla mnie to trochę za szybko... Cóż mam nadzieję że ma poukładane w głowie i nie odbije mu sodówka ale skoro to wychowanek Barcy myślę że to bardzo mało prawdopodobne :)

0

Mimo tych incydentów widać że ma poukładane w głowie ;) Liczę że osiągnie taką formę jak w zeszłym sezonie :)

0

Dobrze że został w klubie i nada tworzy legendę Barcy ale chciałbym żeby mój idol i myśle wielu innych zasiadł na ławce trenerskiej Barcy :) Chociaż chyba sam mówił że nie widzi się w roli trenera 1 zespołu Barcy ale najważniejsze żeby ciągle był w ,,domu'' :) Visca El Puyol!

0

Niestety ,,generał'' się starzeje i smutno to pisać ale myślę że będzie tylko uzupełnieniem składu i w ważniejszych meczach będzie siedział na ławce ale mam nadzieje że się mylę i pokaże co potrafił za najlepszych czasów :)

3

Luis przeżywa obecnie najlepszy okres w jego karierze a James to melodia przyszłości więc myślę wiadomo kto będzie lepiej się prezentował.Real odwalił według mnie wielką głupotę sprzedając Di Marie który jak słusznie napisano był ich motorem napędowym no ale czas pokaże czy James to zawodnik na miarę Realu Madryt.

0

Bardzo cieszy to że Enrique stawia na zawodników ze szkółki i nie boi się podjąć ryzyka. Jest to idealny trener dla nas :)

0

Dajmy im trochę czasu,niech wejdą w sezon a myślę skuteczność ulegnie poprawie :) To był trudny rywal i najważniejsze że zdobyliśmy 3 pkt!

0

,, Słabe spotkanie w jego wykonaniu dla innego piłkarza jest bardzo dobrym” Nie przesadzajmy dla mnie Messi jest najlepszym zawodnikiem na świecie ale miewał niestety takie mecze że wątpię żeby któryś z zawodników chciałby zagrać w takim stylu. Ale mam nadzieje że ten spadek formy to już przeszłość i że Leo utrzyma wysoką formę z początku sezonu a i że będzie jeszcze lepiej :)

0

Szkoda że nie zdecydował się dojść do nas ale z drugiej strony zobaczymy co Douglas pokaże i być może okażę się że zaoszczędziliśmy 25 milinów euro

8

Ronaldo na pewno jest wspaniałym piłkarzem ale ta jego zarozumiałość i moim zdaniem obsesja ciągłego wypowiadania się o Messim pokazuje że jest zazdrosny że Leo ma więcej uznania niż on. Nie pamiętam żeby ,,atomowa pchła'' się źle o nim wypowiadał i właśnie między innymi za tą pokorę ludzie cenią bardziej Messiego, nie tylko ze względu na umiejętności piłkarskie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?