jak dla mnie dobrze ze dzis nie gra henry lepsi sa u nas na lewej stronie iniesta , pedro , jeffren o TAK !! Henry out! wtedy w srodku toure , keita , xavi reszta wiadomo ;) cos pieknego :)
nie ma miejsca w zespole ?! co to sa za jaja ? ;/ jaki taki pilkarz jak eto moze nie miec miejsca w zespole ? ;/ , wogole smieszy mnie ta cala sytuacja... , jak dla mnie idealny i jedyny pilkarz dla barcy do tego stylu gry !
skoro nikt chce z barca grac to moze odrazu niech przyznaja nam LM heh ;) , tak naprawde wygrac LM bedzie bardzo ciezko wszystko bedzie zalezec czy podstawowi zawodnicy beda mogli grac w kazdym meczu i czy kartki ich niewyeliminuja z jakis waznych meczy...
Komentarze
0
oczywiście dla pana pereza nie jest odpowiedni bo ma slabe nazwisko jakby to byl np. A.Cole to co innego
0
zazdrość - najgorsze co może być...;]
0
zazdrość - najgorsze co może być...;]
0
jak dla mnie dobrze ze dzis nie gra henry lepsi sa u nas na lewej stronie iniesta , pedro , jeffren o TAK !! Henry out! wtedy w srodku toure , keita , xavi reszta wiadomo ;) cos pieknego :)
0
nie ma miejsca w zespole ?! co to sa za jaja ? ;/ jaki taki pilkarz jak eto moze nie miec miejsca w zespole ? ;/ , wogole smieszy mnie ta cala sytuacja... , jak dla mnie idealny i jedyny pilkarz dla barcy do tego stylu gry !
0
mam jeszcze pedroooo ;p
0
mamy * ;)
0
spokojnie dajmy im pograc ;p pamietajmy ze jest jeszcze eto i gudi ;)
0
skoro nikt chce z barca grac to moze odrazu niech przyznaja nam LM heh ;) , tak naprawde wygrac LM bedzie bardzo ciezko wszystko bedzie zalezec czy podstawowi zawodnicy beda mogli grac w kazdym meczu i czy kartki ich niewyeliminuja z jakis waznych meczy...
0
pierwszy raz sedzia gwizdal dla nas , zawsze przeciwko wiec co wy chcecie ?