Michał_92_1906
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sarnów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oczywiście dla pana pereza nie jest odpowiedni bo ma slabe nazwisko jakby to byl np. A.Cole to co innego
0
zazdrość - najgorsze co może być...;]
0
zazdrość - najgorsze co może być...;]
0
jak dla mnie dobrze ze dzis nie gra henry lepsi sa u nas na lewej stronie iniesta , pedro , jeffren o TAK !! Henry out! wtedy w srodku toure , keita , xavi reszta wiadomo ;) cos pieknego :)
0
nie ma miejsca w zespole ?! co to sa za jaja ? ;/ jaki taki pilkarz jak eto moze nie miec miejsca w zespole ? ;/ , wogole smieszy mnie ta cala sytuacja... , jak dla mnie idealny i jedyny pilkarz dla barcy do tego stylu gry !
0
brawo
0
0
mamy * ;)
0
mam jeszcze pedroooo ;p
0
wzmocnili by srodek pola albo lewa strone a nie...;/ keita , toure wyjdzie na PNA i co ? ;/ Mascherano lub Fabregas srdoek , silva lub mata lewa , bo ribery to raczej nie wypali
0
nie chodzi o to ze ibra jest lepszy zobaczycie sami co to jest brak eto w nastepnym sezonie ;/
0
wielki pilkarz !!
0
pierwszy raz sedzia gwizdal dla nas , zawsze przeciwko wiec co wy chcecie ?
0
wisla ?
0
dokladnie ja tam sie betisu obawiam
0
skoro nikt chce z barca grac to moze odrazu niech przyznaja nam LM heh ;) , tak naprawde wygrac LM bedzie bardzo ciezko wszystko bedzie zalezec czy podstawowi zawodnicy beda mogli grac w kazdym meczu i czy kartki ich niewyeliminuja z jakis waznych meczy...
0
kurde szkoda ze dopadla go ta kontuzja :( z pewnoscia by sie bardzo przydal bardzo !!
0
spokojnie dajmy im pograc ;p pamietajmy ze jest jeszcze eto i gudi ;)