0

oczywiście dla pana pereza nie jest odpowiedni bo ma slabe nazwisko jakby to byl np. A.Cole to co innego

0

zazdrość - najgorsze co może być...;]

0

zazdrość - najgorsze co może być...;]

0

jak dla mnie dobrze ze dzis nie gra henry lepsi sa u nas na lewej stronie iniesta , pedro , jeffren o TAK !! Henry out! wtedy w srodku toure , keita , xavi reszta wiadomo ;) cos pieknego :)

0

nie ma miejsca w zespole ?! co to sa za jaja ? ;/ jaki taki pilkarz jak eto moze nie miec miejsca w zespole ? ;/ , wogole smieszy mnie ta cala sytuacja... , jak dla mnie idealny i jedyny pilkarz dla barcy do tego stylu gry !

0

brawo

0

0

mamy * ;)

0

mam jeszcze pedroooo ;p

0

wzmocnili by srodek pola albo lewa strone a nie...;/ keita , toure wyjdzie na PNA i co ? ;/ Mascherano lub Fabregas srdoek , silva lub mata lewa , bo ribery to raczej nie wypali

0

nie chodzi o to ze ibra jest lepszy zobaczycie sami co to jest brak eto w nastepnym sezonie ;/

0

wielki pilkarz !!

0

pierwszy raz sedzia gwizdal dla nas , zawsze przeciwko wiec co wy chcecie ?

0

wisla ?

0

dokladnie ja tam sie betisu obawiam

0

skoro nikt chce z barca grac to moze odrazu niech przyznaja nam LM heh ;) , tak naprawde wygrac LM bedzie bardzo ciezko wszystko bedzie zalezec czy podstawowi zawodnicy beda mogli grac w kazdym meczu i czy kartki ich niewyeliminuja z jakis waznych meczy...

0

kurde szkoda ze dopadla go ta kontuzja :( z pewnoscia by sie bardzo przydal bardzo !!

0

spokojnie dajmy im pograc ;p pamietajmy ze jest jeszcze eto i gudi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?