O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 40
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ice man zgadzam się z twoją wypowiedzią w 100% :)

0

mała literówka przy pochwałach dla xaviego oraz MILTIO :)

0

upokorzony a nie upokożony :)

Swoja drogą nie moge sie wysłowic po tym meczu... w pierwszych minutach byłem niepewny ale wszystko dobrze sie skonczylo jest co świętować panowie :)!

0

tomoos

o ile pamietam bylo inaczej :)

to był mecz w ktorym ronaldinho strzelil ta piekna bvramke z czuba...

terry strzelił w końcówce z główki i lipa. to chyba w tamtym meczu jose klękał... nie jestem pewnien ale tak mi sie poprostu wydaje ;)

veb!

0

jemu zawdzięczam przywiązanie do FC Barcelony.

życze mu jak najlepiej chociaz nie wydaje mi sie aby odzyskał forme...

Zobacz wszystkie

0

ej panowie ! milan wygral dzisiaj derby 1:0 po golu ronaldinho :D

0

looky chyba o dzis kibicujesz barcelonie... ale ok kazdy kiedys zaczynal :)

0

ice man zgadzam się z twoją wypowiedzią w 100% :)

0

Witam. Gdyby mogl ktos podac mi na gg link do meczu bylbym bardzo wdzieczny ! pozdrawia moj nr 5574665

0

kocham ich. nic wiecej nei jestem teraz w syanie napisac

VIsca el Barca !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?