23 lipca 2010, 23:46
0
ice man zgadzam się z twoją wypowiedzią w 100% :)
11 kwietnia 2010, 16:11
mała literówka przy pochwałach dla xaviego oraz MILTIO :)
11 kwietnia 2010, 00:47
upokorzony a nie upokożony :) Swoja drogą nie moge sie wysłowic po tym meczu... w pierwszych minutach byłem niepewny ale wszystko dobrze sie skonczylo jest co świętować panowie :)!
23 listopada 2009, 15:06
tomoos o ile pamietam bylo inaczej :) to był mecz w ktorym ronaldinho strzelil ta piekna bvramke z czuba... terry strzelił w końcówce z główki i lipa. to chyba w tamtym meczu jose klękał... nie jestem pewnien ale tak mi sie poprostu wydaje ;) veb!
19 września 2009, 11:21
jemu zawdzięczam przywiązanie do FC Barcelony. życze mu jak najlepiej chociaz nie wydaje mi sie aby odzyskał forme...
28 września 2008, 21:41
ej panowie ! milan wygral dzisiaj derby 1:0 po golu ronaldinho :D
6 stycznia 2009, 18:05
looky chyba o dzis kibicujesz barcelonie... ale ok kazdy kiedys zaczynal :)
22 kwietnia 2009, 21:44
Witam. Gdyby mogl ktos podac mi na gg link do meczu bylbym bardzo wdzieczny ! pozdrawia moj nr 5574665
27 maja 2009, 22:55
kocham ich. nic wiecej nei jestem teraz w syanie napisac VIsca el Barca !!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ice man zgadzam się z twoją wypowiedzią w 100% :)
0
mała literówka przy pochwałach dla xaviego oraz MILTIO :)
0
upokorzony a nie upokożony :)
Swoja drogą nie moge sie wysłowic po tym meczu... w pierwszych minutach byłem niepewny ale wszystko dobrze sie skonczylo jest co świętować panowie :)!
0
tomoos
o ile pamietam bylo inaczej :)
to był mecz w ktorym ronaldinho strzelil ta piekna bvramke z czuba...
terry strzelił w końcówce z główki i lipa. to chyba w tamtym meczu jose klękał... nie jestem pewnien ale tak mi sie poprostu wydaje ;)
veb!
0
jemu zawdzięczam przywiązanie do FC Barcelony.
życze mu jak najlepiej chociaz nie wydaje mi sie aby odzyskał forme...
0
ej panowie ! milan wygral dzisiaj derby 1:0 po golu ronaldinho :D
0
looky chyba o dzis kibicujesz barcelonie... ale ok kazdy kiedys zaczynal :)
0
ice man zgadzam się z twoją wypowiedzią w 100% :)
0
Witam. Gdyby mogl ktos podac mi na gg link do meczu bylbym bardzo wdzieczny ! pozdrawia moj nr 5574665
0
kocham ich. nic wiecej nei jestem teraz w syanie napisac
VIsca el Barca !!