Miewro
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wieluń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ice man zgadzam się z twoją wypowiedzią w 100% :)
0
mała literówka przy pochwałach dla xaviego oraz MILTIO :)
0
upokorzony a nie upokożony :)
Swoja drogą nie moge sie wysłowic po tym meczu... w pierwszych minutach byłem niepewny ale wszystko dobrze sie skonczylo jest co świętować panowie :)!
0
tomoos
o ile pamietam bylo inaczej :)
to był mecz w ktorym ronaldinho strzelil ta piekna bvramke z czuba...
terry strzelił w końcówce z główki i lipa. to chyba w tamtym meczu jose klękał... nie jestem pewnien ale tak mi sie poprostu wydaje ;)
veb!
0
jemu zawdzięczam przywiązanie do FC Barcelony.
życze mu jak najlepiej chociaz nie wydaje mi sie aby odzyskał forme...
0
jutro bedzie wymiana Iniesta-Lewandowski z szachtarem
0
szkoda mi kaki ze marnuje sobie w ten sposób kariere jak kazdy swietny piłkarz ktory idzie do realu. Crysi mi nie szkoda;]
co nie zmienia faktu ze barcelona ma silniejszą ekipe bo tworzą rodzine;)
Veb.
0
niech nie odchodziii !
0
fajna kompilacja;)
0
zobaczycie ile teraz bedzie sezonowców na naszej stronie :)
0
kocham ich. nic wiecej nei jestem teraz w syanie napisac
VIsca el Barca !!
0
fcbbcf
nie chodzi o to zeby umial kopnac pilke bo to pottrafi kazdy.
jesli nigdy nei gral na tej pozycji to robi dobrze nie chcac na niej zagrac w takim meczu bo moze nie wiedziec jak sie istawiac i wogole...
0
zawdzięczam mu coś bardzo waqżnego. dzieki niemu jestem wiernym kibicem barcelony. na poczatku bylem sezonowcem,ale od pewnego momentu nie moge przepuscic zadnego meczu:) oby wrocil dawny R10
0
ejj o ktorej wkoncu ten mecz?;/ na TVP2 transpisja sie zaczyna o 22.30 dopiero
0
Witam. Gdyby mogl ktos podac mi na gg link do meczu bylbym bardzo wdzieczny ! pozdrawia moj nr 5574665
0
oby drugie tyle :)
0
i Bardzo Dobrze ! Veldes to swietny brakarz.... nie nalezy mu sie krytyka. VeB, ! Dzis jedziemy z Atletico :)
0
ej gdzie moge obejrzec mecz ? zawsze ogladalem na TVUplayerze na goaltv a teraz nie ma tam...;/ wogole malo cos transmisji z tego meczu :( prosze napiszcie mi na gadu gadu 5574665 ! pozdrawia VeB !!!
0
ej gdzie moge obejrzec mecz ? zawsze ogladalem na TVUplayerze na goaltv a teraz nie ma tam...;/ wogole malo cos transmisji z tego meczu :( prosze napiszcie mi na gadu gadu 5574665 ! pozdrawia VeB !!!
0
eto'o nie odejdzie. jak odejdzie to ja ide na klamke
0
ale w tym sezonie cristiano jest slaby. ogladal ktos manczester chelsea ? coprawda wygrali 3-0 ale ronaldo nic nie pokazal wogole nie radzil sobie z obrona. tracil pilke...
0
Veritas
Tam nie byłem. Ale w temacie pisze ze sa to jedenastki Marzeń....
0
co wy piszecie ?? to jest WYMARZONA jedenastka a nie Najlepsza. Skoro wymarzona to kazdy marzy sobie grać z takimi pilkarzami w takiej jedenastce wiec co do Senny yo nie wiem o co macie pretensje. VeB
0
nie rozumiem jak mozna nie napiasc w 11 marzen messiego senna i aguero nie napisali
0
0-4
0
snickers ma racje
0
nie mowcie ze atketico zagralo tak zle. wcale nie zagrali zle i mieli swoje okazje ale ich nie wykorzystali....
0
niech teraz ktos powie ze messi nie jest najlepszy na swiecie...;)) piekny mecz taki jakie lubie :) VeB.!
0
looky chyba o dzis kibicujesz barcelonie... ale ok kazdy kiedys zaczynal :)
0
zuczek obys mial racje ale nie badz takki pewien... to trudny rywal i gramy u nich w mocno oslabionym kladzie ale jesli chodzi o dwumecz to mysle ze damy rade :) VeB.!