0

jestem za ;]

0

paws ma racje a pozatym mysle ze jutro nie powinno bys niespodzianki i barca wygra. nie licze tu na jakis wielki pogrom ale jakies 2/3-0

0

kocham ten klub. dzisiaj zagrali swietnie szkoda tylko okazji niewykorzystanych np. Karnego... ale dawno nie bylem tak szcfzesliwy ! panowie Visca El barca !!!!!!!!!!!! i powiem ze Valdes zagral dzis bardzo dobry mecz !:) pozdrawiam wszystkich Cules ! świetuje do rana

0

co z tego ze rezerwy ? mielismy w skladzie boja,a hleba,keite.. pozniej gudiego... a zreszta ta jest FC Barcelona... wiec zawodnicy rezerwowi to nie sa jacys amatorzy... shakhtar zagrał wczoraj ladnie... barca tez grala bardzo dobrze ale niestety nie udalo sie wygrac. niech sie cieszy bo ma z czego :) tkaie moje zdanie

0

Messi nie jest kontuzjowany i moze wystapic w dzisiajeszym psotkaniu :)) to byl chwilowy uraz a MEssi czuje sie juz dobrze i moze dzis zagrac.

VeB!

0

ej panowie ! milan wygral dzisiaj derby 1:0 po golu ronaldinho :D

0

hee eto'o dobry jest :PP zaczeli wygrywac ^^ Visca El Barca ! Visca El E2 !

0

niech bojan dostanie szanse... nabierze doswiadczenia i pewnosci siebie

0

5574665 ejj mi powiedz masz moje gg ! :P

0

Messi DObrze mówi. oby zotal z nami do konca... zarówno messi jak i bojan i eto'o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?