0

ice man zgadzam się z twoją wypowiedzią w 100% :)

0

mała literówka przy pochwałach dla xaviego oraz MILTIO :)

0

upokorzony a nie upokożony :)

Swoja drogą nie moge sie wysłowic po tym meczu... w pierwszych minutach byłem niepewny ale wszystko dobrze sie skonczylo jest co świętować panowie :)!

0

tomoos

o ile pamietam bylo inaczej :)

to był mecz w ktorym ronaldinho strzelil ta piekna bvramke z czuba...

terry strzelił w końcówce z główki i lipa. to chyba w tamtym meczu jose klękał... nie jestem pewnien ale tak mi sie poprostu wydaje ;)

veb!

0

jemu zawdzięczam przywiązanie do FC Barcelony.

życze mu jak najlepiej chociaz nie wydaje mi sie aby odzyskał forme...

0

jutro bedzie wymiana Iniesta-Lewandowski z szachtarem

0

szkoda mi kaki ze marnuje sobie w ten sposób kariere jak kazdy swietny piłkarz ktory idzie do realu. Crysi mi nie szkoda;]

co nie zmienia faktu ze barcelona ma silniejszą ekipe bo tworzą rodzine;)

Veb.

0

niech nie odchodziii !

0

fajna kompilacja;)

0

zobaczycie ile teraz bedzie sezonowców na naszej stronie :)

0

kocham ich. nic wiecej nei jestem teraz w syanie napisac

VIsca el Barca !!

0

fcbbcf

nie chodzi o to zeby umial kopnac pilke bo to pottrafi kazdy.

jesli nigdy nei gral na tej pozycji to robi dobrze nie chcac na niej zagrac w takim meczu bo moze nie wiedziec jak sie istawiac i wogole...

0

zawdzięczam mu coś bardzo waqżnego. dzieki niemu jestem wiernym kibicem barcelony. na poczatku bylem sezonowcem,ale od pewnego momentu nie moge przepuscic zadnego meczu:) oby wrocil dawny R10

0

ejj o ktorej wkoncu ten mecz?;/ na TVP2 transpisja sie zaczyna o 22.30 dopiero

0

Witam. Gdyby mogl ktos podac mi na gg link do meczu bylbym bardzo wdzieczny ! pozdrawia moj nr 5574665

0

oby drugie tyle :)

0

i Bardzo Dobrze ! Veldes to swietny brakarz.... nie nalezy mu sie krytyka. VeB, ! Dzis jedziemy z Atletico :)

0

ej gdzie moge obejrzec mecz ? zawsze ogladalem na TVUplayerze na goaltv a teraz nie ma tam...;/ wogole malo cos transmisji z tego meczu :( prosze napiszcie mi na gadu gadu 5574665 ! pozdrawia VeB !!!

0

ej gdzie moge obejrzec mecz ? zawsze ogladalem na TVUplayerze na goaltv a teraz nie ma tam...;/ wogole malo cos transmisji z tego meczu :( prosze napiszcie mi na gadu gadu 5574665 ! pozdrawia VeB !!!

0

eto'o nie odejdzie. jak odejdzie to ja ide na klamke

0

ale w tym sezonie cristiano jest slaby. ogladal ktos manczester chelsea ? coprawda wygrali 3-0 ale ronaldo nic nie pokazal wogole nie radzil sobie z obrona. tracil pilke...

0

Veritas

Tam nie byłem. Ale w temacie pisze ze sa to jedenastki Marzeń....

0

co wy piszecie ?? to jest WYMARZONA jedenastka a nie Najlepsza. Skoro wymarzona to kazdy marzy sobie grać z takimi pilkarzami w takiej jedenastce wiec co do Senny yo nie wiem o co macie pretensje. VeB

0

nie rozumiem jak mozna nie napiasc w 11 marzen messiego senna i aguero nie napisali

0

0-4

0

snickers ma racje

0

nie mowcie ze atketico zagralo tak zle. wcale nie zagrali zle i mieli swoje okazje ale ich nie wykorzystali....

0

niech teraz ktos powie ze messi nie jest najlepszy na swiecie...;)) piekny mecz taki jakie lubie :) VeB.!

0

looky chyba o dzis kibicujesz barcelonie... ale ok kazdy kiedys zaczynal :)

0

zuczek obys mial racje ale nie badz takki pewien... to trudny rywal i gramy u nich w mocno oslabionym kladzie ale jesli chodzi o dwumecz to mysle ze damy rade :) VeB.!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?