@Mateee93 Oczywiście, ale strzelanie na upartego na okrągło w ten sam sposób jest bez sensu. Tylko traciliśmy okazje. Tak to każdy może po prostu ładować na bramkę tak o pro forma. Jak Ci dany element nie wychodzi to przestajesz go w danym meczu wykonywać i próbujesz w kolejnym. Szkoda czasu, zwłaszcza w derbach, żeby ten sobie ćwiczył schodzenie do środka i strzał na bramkę.
@JARULE21 Nie no z Moratą to poleciałeś. Na ten moment (oby to trwało jak najdłużej) Luuk jest wystarczający. Ten sezon jest jaki jest, spróbować sprzedać Dembele, Umtitiego, Puiga, Lengleta, Neto, Depaya i naprawdę poważnie zastanowić się nad Frenkiem (czekamy i czekamy, a to dalej nie ma). Sergio niech zostanie, bo zakładam, że będzie zawodnikiem grającym tu nawet na ławce, zgodzi się pewnie na obniżki płac. Trzeba po prostu mieć takiego weterana, który jest całe życie w Barcelonie. Po sprzedaży kupić 9, wzmocnić obronę i myśleć, kto zastąpi Sergio na ŚPD, bo na ten moment nie widzę idealnego zastępcy, a dla nas to kluczowa pozycja.
Jedno z gorszych: Dembele, taki jeździec bez głowy. W drugiej połowie to irytował mnie do bólu, drybling za dryblingiem, strzał za strzałem, a w dodatku wszystko w ten sam sposób i mega nieskutecznie... Przez to nie jest on ani efektywny, ani efektowny. Jedyny plus to odbiory czasem, no ale takiego już mieliśmy A.G., a nie takie ich główne zadania ..
Pierwszy raz od dawna oglądałem Barcelonę z przyjemnością. Powrót kluczowych piłkarzy i od razu to wygląda zdecydowanie lepiej. Nie wiem jak Wy, ale jeśli nie będzie kontuzji to mamy bardzo dobry zespół, dużą konkurencję. W pomocy i ataku to nie mam pojęcia jak będzie dzielić minuty, szczególnie że Luuk zaczął naprawdę przyzwoicie grać. Jak dla mnie trzeba spróbować kogoś przystosować do pozycji defensywnego na miejsce Sergio. On się kończy, a jeśli nie będzie u nas solidnego grajka na tą pozycję, to trzeba poszukać na rynku. Abde, Jutgla mimo wszystko jak nie będzie kontuzji to nie pograją ze względu na konkurencję. Puig to już w ogóle. Wzmocnić obronę, ograniczyć minuty Sergio, zrobić cokolwiek z Dembele (strasznie irytuje) i możemy grać na wielu frontach z powodzeniem. Dobry ten mecz, dobry znak i impuls.
@JUNIORcom najbardziej mnie drażni jak jest stronniczość podczas komentowania. Już przywykłem do tego, że tam gdzie Polacy tam i komentatorzy. Ale Hajto to fanboy bundesligi i Niemeczków i przez cały mecz, nawet jak ktoś z Bayernu coś mocno zjeb** to i tak, że się bawią, że luz itd
@JUNIORcom Drugi nie lepszy, ale komentowanie tego, że ktoś leży na boisku tekstem "Niech sobie sznurówki zawiąże, żeby się nie wywrócić " jest poniżej pewnego poziomu. Dla mnie nie powinien móc komentować meczów.
@Tomek54321 Daje tylko dlatego, że gra xD AG jest słabiutki, Cou pokazał po powrocie z Bayernu, że jest w formie i grał świetnie na początku sezonu. Kontuzja kontuzją, gdybyśmy mieli patrzeć tylko na kontuzje, to co w tym klubie robi Dembele xD
@Maker0 Czy dziura byłaby niższa? Neymar swoje pobierał z budżetu, Suarez też. Cou to był dobry ruch, kto by pomyślał, że się nie wpasuje. Ja skakałem z radości jak dowiedziałem się, że będzie grał u nas. Waldek go zepsuł, od początku źle ustawiany. U nas grał na początku sezonu bardzo dobrze, tylko ta kontuzja.. Przy Koemanie wróciłby do formy.
AG to była porażka, zawodnik niewiadomo na jaką pozycję.. Tu masz racje, szkoda pieniążków.
No a Dembele... zawodnik z potencjałem, ale zabrakło wykonania lepszego researchu i sprawdzenia go pod kontem jego głowy.. Którą ma słabiutką...Gdyby sprawdzili jego zachowania to by go pewnie nie sprowadzili xD Gdyby zarząd był mądry to po samym zachowaniu Dembele przed transferem (protesty, foszki itd) Barca powinna go odrzucić.
Zakup obu nie byłby zły, ale tylko wtedy gdybyśmy nie mieli potrzeby wzmocnić innych pozycji. Ale w przypadku, gdy mamy dziurę w obronie, troszkę kulejącą pomoc to kupno 2 napastników, jednego starszego (Depay) i jednego emeryta praktycznie (Kun) to byłby strzał w kolano...
To kto będzie grał w ataku ? XD Dembele, 2 mecze gra, 20 pauzuje Messi Griezmann Wciąż młody Ansu
Aaa, no zapomniałem, że chcą kogoś sprowadzić, ale zostało 6 dni do końca okienka, nie zapowiada się na transfer. Chyba że, pomocnicy będą stanowić o ataku, albo zmiana ustawienia.
Stwierdzając, nie tylko po tym meczu, nasze najlepsze zestawienie na ten moment to MAtS Semedo - Umtiti - Lenglet - Alba Vidal - FdJ - Arthur W ataku powinno być mnóstwo rotacji, raz Suarez na '9', a raz Antoś
Może was dziwić Umtiti, ale jak wróci porządnie to i tak zje Pique, on się kończy, mimo że jak na obrońcę jest w dobrym wieku
@Trojanek23 Tak, ale wystawianie na mecze z pozornie niegroźnymi rywalami ciągle tej samej jedenastki nie jest dobre z punktu widzenia reszty zespołu. Treneiro potem do końca sezonu będzie wystawiać jeden i ten sam zespół, aż skończy się to jakąś katastrofą.
-2010/2011 -dom -Koszulka domowa z jednego z najbardziej spektakularnych sezonów w wykonaniu Barcy, dominacja zarówno w Hiszpanii, jak i w Europie. Wyobraźcie sobie, grupa dzieciaków po 13 lat, czekająca w lokalnych ośrodku sportowym na mecz finałowy Barcy z Manchesterem na Wembley. 90% dzieciaków wraz z Ojcami za Manchesterem, nawet mój tata był za Diabłami, tylko ja od małego miałem zakute przez kuzyna, że Barca i tylko Barca. Mecz kończy się 3:1, płacz dzieciaków i radość tylko jednego - mnie. Moment niezapomniany, koszulka z tego sezonu wisi na ścianie. Dlatego też jest ona dla mnie, jak i pewnie dla wielu innych kibiców numer 1!
Skład jest świetny Byle nie dać się zjeść pressingowi, bo każdy trener zauważył już pewnie, że sobie z tym nie radzimy. Środek opanujemy z pewnością. Martwi obrona, bo w tym sezonie jak narazie strasznie dziurawa. W drugiej wejdzie król to narobią w gacie, szczególnie że Hummels i Akanji jakoś specjalnie zwinni nie są xD
1
@Mateee93 Oczywiście, ale strzelanie na upartego na okrągło w ten sam sposób jest bez sensu. Tylko traciliśmy okazje. Tak to każdy może po prostu ładować na bramkę tak o pro forma. Jak Ci dany element nie wychodzi to przestajesz go w danym meczu wykonywać i próbujesz w kolejnym. Szkoda czasu, zwłaszcza w derbach, żeby ten sobie ćwiczył schodzenie do środka i strzał na bramkę.
0
@JARULE21 Nie no z Moratą to poleciałeś. Na ten moment (oby to trwało jak najdłużej) Luuk jest wystarczający. Ten sezon jest jaki jest, spróbować sprzedać Dembele, Umtitiego, Puiga, Lengleta, Neto, Depaya i naprawdę poważnie zastanowić się nad Frenkiem (czekamy i czekamy, a to dalej nie ma). Sergio niech zostanie, bo zakładam, że będzie zawodnikiem grającym tu nawet na ławce, zgodzi się pewnie na obniżki płac. Trzeba po prostu mieć takiego weterana, który jest całe życie w Barcelonie. Po sprzedaży kupić 9, wzmocnić obronę i myśleć, kto zastąpi Sergio na ŚPD, bo na ten moment nie widzę idealnego zastępcy, a dla nas to kluczowa pozycja.
1
Jedno z gorszych: Dembele, taki jeździec bez głowy. W drugiej połowie to irytował mnie do bólu, drybling za dryblingiem, strzał za strzałem, a w dodatku wszystko w ten sam sposób i mega nieskutecznie... Przez to nie jest on ani efektywny, ani efektowny. Jedyny plus to odbiory czasem, no ale takiego już mieliśmy A.G., a nie takie ich główne zadania ..
0
@kaczorra86 Dlatego czym prędzej trzeba kogoś na tej pozycji sprawdzać. Też myślałem o Ericu, ale czy ktoś też na to wpadnie...
6
Pierwszy raz od dawna oglądałem Barcelonę z przyjemnością. Powrót kluczowych piłkarzy i od razu to wygląda zdecydowanie lepiej. Nie wiem jak Wy, ale jeśli nie będzie kontuzji to mamy bardzo dobry zespół, dużą konkurencję. W pomocy i ataku to nie mam pojęcia jak będzie dzielić minuty, szczególnie że Luuk zaczął naprawdę przyzwoicie grać. Jak dla mnie trzeba spróbować kogoś przystosować do pozycji defensywnego na miejsce Sergio. On się kończy, a jeśli nie będzie u nas solidnego grajka na tą pozycję, to trzeba poszukać na rynku. Abde, Jutgla mimo wszystko jak nie będzie kontuzji to nie pograją ze względu na konkurencję. Puig to już w ogóle. Wzmocnić obronę, ograniczyć minuty Sergio, zrobić cokolwiek z Dembele (strasznie irytuje) i możemy grać na wielu frontach z powodzeniem. Dobry ten mecz, dobry znak i impuls.
1
@JUNIORcom najbardziej mnie drażni jak jest stronniczość podczas komentowania. Już przywykłem do tego, że tam gdzie Polacy tam i komentatorzy. Ale Hajto to fanboy bundesligi i Niemeczków i przez cały mecz, nawet jak ktoś z Bayernu coś mocno zjeb** to i tak, że się bawią, że luz itd
1
@Kazragore Na koniec jeszcze Atalante praktycznie skreślił, mimo że wystarczy, że ona wygra i awansuje. To jest jakiś dramat
3
@JUNIORcom Drugi nie lepszy, ale komentowanie tego, że ktoś leży na boisku tekstem "Niech sobie sznurówki zawiąże, żeby się nie wywrócić " jest poniżej pewnego poziomu. Dla mnie nie powinien móc komentować meczów.
11
Powiedzcie mi, czy Was też Hajto irytuje tak, że się aż człowiek gotuje? To jest idiota jakich mało
0
@Witekk10 A po co Ci to wiedzieć? Kolejny anty?
0
@Tomek54321 Daje tylko dlatego, że gra xD
AG jest słabiutki, Cou pokazał po powrocie z Bayernu, że jest w formie i grał świetnie na początku sezonu. Kontuzja kontuzją, gdybyśmy mieli patrzeć tylko na kontuzje, to co w tym klubie robi Dembele xD
1
@Maker0 Czy dziura byłaby niższa? Neymar swoje pobierał z budżetu, Suarez też. Cou to był dobry ruch, kto by pomyślał, że się nie wpasuje. Ja skakałem z radości jak dowiedziałem się, że będzie grał u nas. Waldek go zepsuł, od początku źle ustawiany. U nas grał na początku sezonu bardzo dobrze, tylko ta kontuzja.. Przy Koemanie wróciłby do formy.
AG to była porażka, zawodnik niewiadomo na jaką pozycję.. Tu masz racje, szkoda pieniążków.
No a Dembele... zawodnik z potencjałem, ale zabrakło wykonania lepszego researchu i sprawdzenia go pod kontem jego głowy.. Którą ma słabiutką...Gdyby sprawdzili jego zachowania to by go pewnie nie sprowadzili xD Gdyby zarząd był mądry to po samym zachowaniu Dembele przed transferem (protesty, foszki itd) Barca powinna go odrzucić.
0
Zakup obu nie byłby zły, ale tylko wtedy gdybyśmy nie mieli potrzeby wzmocnić innych pozycji. Ale w przypadku, gdy mamy dziurę w obronie, troszkę kulejącą pomoc to kupno 2 napastników, jednego starszego (Depay) i jednego emeryta praktycznie (Kun) to byłby strzał w kolano...
0
Pytanie do oglądających mecz Bayernu z OL na polsat sport
Czy wy też nie możecie już słuchać tego kultu Lewandowskiego? Poza tym tego obrzydliwie ostentacyjnego wspierania Bayernu. Tego się nie da słuchać..
0
A na fotografii mały Messi i mniejszy Messi ;))
0
@snupson Ci ty gadasz xD
1
@kielon93
Nie wiem, czy próbowałeś tu coś sarkastycznie. Myślę, że nie.
Ale w każdym z twoich "przewidywanych" ustawień brakuje zawodnika.
0
To kto będzie grał w ataku ? XD
Dembele, 2 mecze gra, 20 pauzuje
Messi
Griezmann
Wciąż młody Ansu
Aaa, no zapomniałem, że chcą kogoś sprowadzić, ale zostało 6 dni do końca okienka, nie zapowiada się na transfer.
Chyba że, pomocnicy będą stanowić o ataku, albo zmiana ustawienia.
Oby nie była to prawda.
0
@sokot Był, nikt nie wiedział co będzie. Był to strzał w ciemno
1
@Bulos11 Jaka Barca B chłopie ...
0
@Mik123us
Poza tym Dembele to też nie jest lewoskrzydłowy
0
@Pablit Większość kariery w Sociedad grał na skrzydle kolego :)
0
Stwierdzając, nie tylko po tym meczu, nasze najlepsze zestawienie na ten moment to
MAtS
Semedo - Umtiti - Lenglet - Alba
Vidal - FdJ - Arthur
W ataku powinno być mnóstwo rotacji, raz Suarez na '9', a raz Antoś
Może was dziwić Umtiti, ale jak wróci porządnie to i tak zje Pique, on się kończy, mimo że jak na obrońcę jest w dobrym wieku
0
@Trojanek23 Tak, ale wystawianie na mecze z pozornie niegroźnymi rywalami ciągle tej samej jedenastki nie jest dobre z punktu widzenia reszty zespołu. Treneiro potem do końca sezonu będzie wystawiać jeden i ten sam zespół, aż skończy się to jakąś katastrofą.
22
@ousmanedembele10 Skoro gra w każdym meczu to chyba jak raz usiądzie to nic mu nie będzie xd
23
Dajesz Samuello!
1
@VenoM daj spokój, inni też muszą pograć. Rozumiem, że teraz każdy mecz te same ustawienie byś chciał? :)
0
-2010/2011
-dom
-Koszulka domowa z jednego z najbardziej spektakularnych sezonów w wykonaniu Barcy, dominacja zarówno w Hiszpanii, jak i w Europie. Wyobraźcie sobie, grupa dzieciaków po 13 lat, czekająca w lokalnych ośrodku sportowym na mecz finałowy Barcy z Manchesterem na Wembley. 90% dzieciaków wraz z Ojcami za Manchesterem, nawet mój tata był za Diabłami, tylko ja od małego miałem zakute przez kuzyna, że Barca i tylko Barca. Mecz kończy się 3:1, płacz dzieciaków i radość tylko jednego - mnie. Moment niezapomniany, koszulka z tego sezonu wisi na ścianie. Dlatego też jest ona dla mnie, jak i pewnie dla wielu innych kibiców numer 1!
3
Inter imponuje, 5 podań i jest mega groźny strzał, Barca niedokładne podania, znowu brak pomysłu, motoryczność niczym emeryci.
1
Skład jest świetny
Byle nie dać się zjeść pressingowi, bo każdy trener zauważył już pewnie, że sobie z tym nie radzimy. Środek opanujemy z pewnością.
Martwi obrona, bo w tym sezonie jak narazie strasznie dziurawa.
W drugiej wejdzie król to narobią w gacie, szczególnie że Hummels i Akanji jakoś specjalnie zwinni nie są xD