1

@Borneo Gdyby to były tylko kontuzje... Jemu brakuje takiego sprzętu jak mózg (Neymarowi oczywiście też)

0

A wiadomo coś o terminarzu?

0

@kozilll Kłaniam się :)

0

@Lucassito No też bym się o kasę upominał xD. Nic w tym dziwnego.
Poza tym wiemy to co piszą media, jakoś jego przyjaciele (Messi, Luis) tez wiedzą, że wypisał się z socios, że się procesuje, a wciąż go chcą spowrotem. Myślę że znają sytuację lepiej od gazetek.

0

@Ruchks Kobieta to nie praca XD
Chore porównanie

1

@kokos_xd kolejny który po prostu MUSI się wypowiedzieć jak to kocha klub i jak to złą decyzję podejmuje zarząd. I tak, można go lubić, nie będąc 'fanboyem', bo na boisku potrafi wiele, a to co robi poza nim to nie nasza sprawa. Tak samo my chodzimy do pracy, a po pracy idziemy na imprezę i chlejemy do upadłego, różnica? Nas kamery nie widzą i nikt nas nie oceni.
Więc gościu sklej proszę, tak jak wszyscy co jeszcze dodadzą kom o tym jak to się poniżamy tym transferem. Cieszyć się tylko że będzie taka ofensywa, kontuzje złapać może każdy, jak widać, teraz mamy 1 napastnika, który jest w stanie grać np w LM. Bo nie ukrywajmy że Fati czy Perez to mimo dobrych występów JESZCZE nie to

8

Nie rozumiem tych co mają coś przeciwko, co z tego że gościu poszedł do innego klubu, to jego praca, dostał pieniądze i poszedł. Teraz chce wrócić, a jest to świetny piłkarz, dodatkowo chcą go w szatni, nic tylko go brać

0

@KrisKris Oby, liczę że będzie taki wynik, który ułatwi i przyspieszy zwolnienie

2

Czekam na tego Neymara i pozbycie się Dembele. Suarez się kończy, Messi niedługo zacznie, a Dembele mimo jakiegoś talentu nie jest w stanie ich zastąpić

1

Tak po krotce
Minusy i błędy :
Roberto jest tragiczny, lepiej wygląda na boku obrony
Alba i Suarez się kończą
Semedo podobnie jak Dembele, tylko szybkością nic nie zdziałają
Valverde brak silnej ręki, miękka pinda, zero pressingu, piłkarze jakby bez motywacji

PLUSY
Mam nadzieję że dostaną jeszcze od Betisu kilka bramek I od kolejnego rywala i może zarząd się zastanowi nad trenerem. Wolę przegrać ligę niż oglądać taką piłkę i czekać na kolejną kompromitacje.
Alena ładnie próbuje
Skład był dobry, ale przegrali więc pewnie następny mecz już stara gwardia

W sumie szkoda że Messi zaraz wróci, wygra Im kilka meczy I wszytsko wróci do normy. A bez niego widać nieudolność trenerka :)

9

Może mnie skrytykujecie
Ale uważam, że powinniśmy dostać od Betisu kilka bramek, jak to nie zwolni Valverde to od następnego rywala też kilka bramek. Tego się nie da oglądać, nudna, przewidywalna, farciarska czasem piłka. Wolalbym przegrać ligę ale widzieć że zaczynają grać ładnie i ciekawie, niż cały sezon czekać na kompromitacje

0

@Bogan Messi też nie powinien być święta krową
Bo nigdy nie usiądzie, a co za tym idzie, nigdy nasz zespół nie nauczy się grać samodzielnie, bez niego

0

@Avatarr Tu akurat wine ponosi trener, nie Malcom ;)

1

@kunmateo93 To samo napisałem, tylko to ładniej ująłeś, wciąż wierzę że jeśli Cou dostanie szansę na pomocy to da radę i będzie świetny, kwestia czy tą szansę dostanie I czy zostanie wgl w klubie xd

0

@tn.divine Dokładnie, niech już wrzuci w ten skład jednego z trójki Vidal, Busi, Ivan, a pozostałą dwójkę przy ustawieniu z 3 pomocnikami niech uzupełni tymi młodymi.
Ale nie tak jak w zeszłym sezonie wychodziliśmy w pomocy z Vidalem, Busim I Rakietą I jak było 1:0 to był cud xdd

3

@tn.divine Najlepsze, że mamy pomocników z których można ułożyć świetną linie pomocy de Jong, Arthur, Puig, nawet Coutinho (jeżeli gralby na pomocy, a nie marnował się na skrzydle), Alena.

Tymczasem Busi na bank 1 skład, nadzieja pozostaje, że Rakieta będzie siedzieć...

16

Malcolm, Tobido, Frankie - komentator przygotowany

0

@j8rzozi tak, mówi to z pewnego rodzaju przywiązania, Busi stracił formę i od kilku sezonów nie jest już takim profesorem jak kiedyś, pełno strat, niepotrzebnych, może i czołówka, ale to dlatego że takich typowych śpd nie ma wiele, pomocnicy grają już całkiem inaczej, mało który stoi na środku, nie udzielając się kompletnie z przodu xd

2

Puig się mega wyróżnia, oby Erni się opamietal I dał mu więcej szans, gra odważnie, przede wszystkim do przodu (if you know..)

1

No trzeba się nacieszyć tyloma zmianami w składzie, niewiele takich meczy będzie... XD

0

Griezmann mega spoko
O ile trener mu da grać
Suarez powoli na bok, niech gra mniej od Antka, no chyba że exploduje na starość

1

Szczerze?
Szkoda mi Coutinho, mimo wszystko czuję że pasuje do Barcy, tylko jako pomocnik i przy innym trenerze. Dałbym mu sezon jeszcze tylko z szansa gry na pomocy, razem z Arthurem, de Jongiem

Dembele mimo że młody i potencjał to sprzedać, póki całkowicie się nie rozsypie, nawet jeśli będzie mega dobry, to po co zawodnik który ma co chwilę kontuzje i wypada na miesiące xd

0

A spójrz na drugi mecz z Realem. Gorszy mecz zdarza się każdemu, nawet Leo. Ile przeciętnych meczy zagrał poza spotkaniem z Realem ? Jego szybkość jest niezbędna przy Rashfordzie, który zapewne będzie raz na lewej, raz na prawej i przyda nam się dwóch szybkich bocznych, bo w środku to nie możemy liczyć na szybkościowców

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?