12 sierpnia 2013, 13:42
0
Niech dadzą sobie spokój z Luizem...
25 lipca 2013, 11:18
To zawodnik gra, nie numer na koszulce ;)
3 kwietnia 2013, 14:17
I bardzo dobrze :)
2 kwietnia 2013, 22:08
Oczywiście bo po co strzelać...
2 kwietnia 2013, 22:04
Booże, jeden zawodnik a może tyle zmienić. Pomyśleć że gdyby kiedyś Messi miał poważną kontuzję (wypluć) to ja nie wiem co by było z Barceloną...
2 kwietnia 2013, 21:23
18 sierpnia 2011, 01:00
Oezil, Pinto i ktoś tam z Realu czerwone :]
30 marca 2013, 19:30
Ptak!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Niech dadzą sobie spokój z Luizem...
0
To zawodnik gra, nie numer na koszulce ;)
0
I bardzo dobrze :)
0
Oczywiście bo po co strzelać...
0
Booże, jeden zawodnik a może tyle zmienić. Pomyśleć że gdyby kiedyś Messi miał poważną kontuzję (wypluć) to ja nie wiem co by było z Barceloną...
0
Oczywiście bo po co strzelać...
0
Niech dadzą sobie spokój z Luizem...
0
0
Oezil, Pinto i ktoś tam z Realu czerwone :]
0
Ptak!