0

Niech dadzą sobie spokój z Luizem...

0

To zawodnik gra, nie numer na koszulce ;)

0

I bardzo dobrze :)

0

Oczywiście bo po co strzelać...

0

Booże, jeden zawodnik a może tyle zmienić. Pomyśleć że gdyby kiedyś Messi miał poważną kontuzję (wypluć) to ja nie wiem co by było z Barceloną...

0

No to obstawiamy: jak będzie mówił komentator na Cesca? Ja myślę że Ceskłacz :D

0

PORADZIMY SOBIE! VeB !!!

0

JAakie podanie Alvesa!!

0

GOLOGOLOGOLO MESSII!!!!

0

0

Hah Prima Aprilis ;d

0

Ptak!

0

Pique mocny strzał, lecz bramkarz był na posterunku...

0

Czy to był ptak? ;d

0

A pod statystykami rezerwowi z Celty już się rozgrzewali ;d

0

Tello do zmiany?!?

0

malutki sam jestes zul wyjdź s tąd

0

Z Krystjanem Ronaldo :)

0

Thiago -.-

0

Bardzo dobry skład. Powodzenia!

0

0

"Godin jest jednym z najlepszych obrońców świata ale czasem... po prostu... głupek..." Uwielbiam tego komentatora. :D

0

Mógłby ktoś podać statystyki z meczu?

0

Hahaha, Fabregas ledwo dołączył do Barcy, a ty już puchar zdobył.

0

Oezil, Pinto i ktoś tam z Realu czerwone :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?