Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A po co ma grać gdzie indziej jak do kontuzji był naszym najlepszym SO
0
A mówi to ziomek co nie umie napisać poprawnie Valdes he
0
Mascherano u Tito ani razu nie grał na DSP
0
Borussia Moenchengladblach jest na 8 miejscu w tabeli ligi niemieckiej. Ja bym nie widział problemu tak iść tymbadziej że Valdes chce odpocząć od LL.
0
Nie no bez przesady z tym Joaqinem. Za stary i bez kondycji. Amorebieta też się nie nadaje. Umówmy się : Barca potrzebuje mocnego nazwiska a nie średnich grajków
0
Alba jest taki szybki że się śmieje z tatą że on przez to zapomina że jest obrońcą. Duuuużo bramek przez niego straciliśmy ostatnio. I co ciekawe Alba zawsze źle się ustawiał albo wogóle go nie było na swojej pozycji czyli źle się ustawiał. Ale w ataku jest mega to jest skrzydłowy zrobiony na obrońcę. A najlepsze jest to że w FIFA 11 Alba był pomocnikiem skrzydłowym więc to o czymś mówi.
0
Ja bym zrobił inaczej. Zrobiłbym wymiane Valdes za Ter Stegen
0
Całe szczęście. Lepiej go teraz sprzedać za 10 mln niż puścić za darmo za rok. Nikt po nim tęsknić nie będzie po tym co na wpuszczał w tym sezonie.
0
I po co oni go do tego kataru ciągną? Za mało mają problemów? Niech go pierw postawią do stanu użytku a nie od 2 miesięcy niewiadomo czy ma on kontuzje czy nie
0
Fajne nazwisko
0
A skąd były wiceprezes może to wiedzieć jak jest były
0
Wiadomo coś o Sergi Roberto? Czy będzie grał teraz w pierwszym zespole? On będzie kiedyś najlepszy
0
Ale ten Falcao dziwny. On już 3 lata temu mógł grać w Barcie Realu Chelsea a poszedł do Atm. Teraz znowu bije się o niego CHelsea Real itp a on idzie do jeszcze gorszego do Atm Monaco
0
Ktoś się mógł podszyć pod agenta jakiś dzeinnikarz
0
Ale członek zarządu mówił
0
Ale by musiał 4 gole strzelić żeby rekord pobić
0
Na moje to wina trenera. Bo lekarze mu mówili pewnie że Leo nie jest do końca zdrowy a Tito go wystawiał bo chciał szybko mistrza. Albo faktycznie lekarze są do kitu. No kurde żeby najlepszego piłkarza świata nie umieć postawić do pionu przez 1.5 miesiąca to skandal i wstyd. On powinien mieć taką opieke jak Obama
0
To jest niemożliwe. Jak tak to Barca dostanie 100 mln odszkodowania bo mieliśmy umowe na Neymara. Jak tak to spoko. Za te 100 baniek można by kupić Falcao Reus KOmpany i na bramkarza starczy
0
A już rozwiązałem problem: trzeba odświeżyć strone
0
Chyba nie do końca dobrze działa ta odpowiedź. Jak chce dodać odpowiedź to usera co ma już np. 3 odpowiedzi to klikam u niego odpowiedź i wywala mnie na samą góre newsa
0
Powiem ci czemu to tak długo trwa: bo mamy zarząd do kitu.
0
Na moje taki atak jest realny ale piłkarze w innej kolejności czyli Neymar Rooney Messi i tak jest dobrze. NEymar i Messi skrzydła ostro by było a Rooney typowa 9 egzekutor pach pach i NRM najlepsze trio świata
0
Nom ja na fejsie czytałem że laski mu serduszka przesyłały z autobusu na autobus ha ha
0
Na moje już mają podpisaną
0
Messi chyba z domu nie wychodzi patrzcie jaki blady na focie
0
Atak marzeń
Neymar Falcao Alexis
za Falcao Messi
Rezerwa : Reus Lewy Rooney
0
Fajna ta z foty
0
W Cracovi najlepszy
0
Bojan jest zwyczajnie słaby i nikt nie da nawet 8 mln.
0
Ale tu chodzi o Keite. A Messi grał z kontuzja to chamował atak. Ide spać bo znowu do sql nie wstane narka