0

A po co ma grać gdzie indziej jak do kontuzji był naszym najlepszym SO

0

A mówi to ziomek co nie umie napisać poprawnie Valdes he

0

Mascherano u Tito ani razu nie grał na DSP

0

Borussia Moenchengladblach jest na 8 miejscu w tabeli ligi niemieckiej. Ja bym nie widział problemu tak iść tymbadziej że Valdes chce odpocząć od LL.

0

Nie no bez przesady z tym Joaqinem. Za stary i bez kondycji. Amorebieta też się nie nadaje. Umówmy się : Barca potrzebuje mocnego nazwiska a nie średnich grajków

0

Alba jest taki szybki że się śmieje z tatą że on przez to zapomina że jest obrońcą. Duuuużo bramek przez niego straciliśmy ostatnio. I co ciekawe Alba zawsze źle się ustawiał albo wogóle go nie było na swojej pozycji czyli źle się ustawiał. Ale w ataku jest mega to jest skrzydłowy zrobiony na obrońcę. A najlepsze jest to że w FIFA 11 Alba był pomocnikiem skrzydłowym więc to o czymś mówi.

0

Ja bym zrobił inaczej. Zrobiłbym wymiane Valdes za Ter Stegen

0

Całe szczęście. Lepiej go teraz sprzedać za 10 mln niż puścić za darmo za rok. Nikt po nim tęsknić nie będzie po tym co na wpuszczał w tym sezonie.

0

I po co oni go do tego kataru ciągną? Za mało mają problemów? Niech go pierw postawią do stanu użytku a nie od 2 miesięcy niewiadomo czy ma on kontuzje czy nie

0

Fajne nazwisko

0

A skąd były wiceprezes może to wiedzieć jak jest były

0

Wiadomo coś o Sergi Roberto? Czy będzie grał teraz w pierwszym zespole? On będzie kiedyś najlepszy

0

Ale ten Falcao dziwny. On już 3 lata temu mógł grać w Barcie Realu Chelsea a poszedł do Atm. Teraz znowu bije się o niego CHelsea Real itp a on idzie do jeszcze gorszego do Atm Monaco

0

Ktoś się mógł podszyć pod agenta jakiś dzeinnikarz

0

Ale członek zarządu mówił

0

Ale by musiał 4 gole strzelić żeby rekord pobić

0

Na moje to wina trenera. Bo lekarze mu mówili pewnie że Leo nie jest do końca zdrowy a Tito go wystawiał bo chciał szybko mistrza. Albo faktycznie lekarze są do kitu. No kurde żeby najlepszego piłkarza świata nie umieć postawić do pionu przez 1.5 miesiąca to skandal i wstyd. On powinien mieć taką opieke jak Obama

0

To jest niemożliwe. Jak tak to Barca dostanie 100 mln odszkodowania bo mieliśmy umowe na Neymara. Jak tak to spoko. Za te 100 baniek można by kupić Falcao Reus KOmpany i na bramkarza starczy

0

A już rozwiązałem problem: trzeba odświeżyć strone

0

Chyba nie do końca dobrze działa ta odpowiedź. Jak chce dodać odpowiedź to usera co ma już np. 3 odpowiedzi to klikam u niego odpowiedź i wywala mnie na samą góre newsa

0

Powiem ci czemu to tak długo trwa: bo mamy zarząd do kitu.

0

Na moje taki atak jest realny ale piłkarze w innej kolejności czyli Neymar Rooney Messi i tak jest dobrze. NEymar i Messi skrzydła ostro by było a Rooney typowa 9 egzekutor pach pach i NRM najlepsze trio świata

0

Nom ja na fejsie czytałem że laski mu serduszka przesyłały z autobusu na autobus ha ha

0

Na moje już mają podpisaną

0

Messi chyba z domu nie wychodzi patrzcie jaki blady na focie

0

Atak marzeń
Neymar Falcao Alexis
za Falcao Messi
Rezerwa : Reus Lewy Rooney

0

Fajna ta z foty

0

W Cracovi najlepszy

0

Bojan jest zwyczajnie słaby i nikt nie da nawet 8 mln.

0

Ale tu chodzi o Keite. A Messi grał z kontuzja to chamował atak. Ide spać bo znowu do sql nie wstane narka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?