0

0

Sprzedać Xavi albo ograniczyć mu gre kosztem Thiago

0

Czujesz się lepszy bo oglądałeś stoichova i innych?

0

To lepiej idź tam Ronaldo kibicuj.

0

Ja od Barcy się nigdy nie odwróce. Ale Bayern z Pepem też będe oglądał bo komendant Pep to mój idol trenerski geniusz. Chciałbym być jego Jordim Grauem z Crackovi.

0

Barca to klub mojego życia.

0

To chyba ślepy jesteś bo Messi co mecz robi sobie zabawy z rywalami. Lol nie pamiętasz bramki z Bilabo? Wziął 3 gości i złożył jak trampkarzy. Zresztą Leo idzie teraz w stronę rozgrywającego czyli typowego ŚPO>

0

Oby odszedł. Po co nam piłkarz co nie może grać co 3 dni. To nie ten poziom na Barce. W Barcie piłkarz musi być gotowy na gre co 3 dni. Musi i tyle!

0

Ale ja pójde za nim na koniec świata

0

Dajcie spokój z tym gówniarzem. Babole robi że szok. Żółtodziób. Komapny!

0

Pep wróć!

0

Neymar w Barcelonie!!

0

Chyba w Bravo Sport to przeczytałeś

0

Powinno starczyć. 25 max

0

Ahaha. Im starszy tym głupszy. Słaby z niego bramkarz i jeszcze problemy nam będzie robił. Ja bym teraz zrobił mu na złość i przesunąłbym go do Barcy B i nie zezwolił na transfer.

0

Pep pewnie teraz zły jest na siebie że odszedł.

0

To jest ten od gololololololololol mrrr Fabregas?

0

Wyjazdowe jak Korony. Szkoda że nie białe to byłby ukłon w strone (L). JA bym dał jeszcze 2 pasy poziome na brzuchu.

0

Fajnie w sumie jakby Barce po Tito wziął. Real by nie istniał

0

I po co on?

0

Fuera Mou!

0

Tylko kto teraz w Realu? Anchelloti ma 90% szans. Jest Benitez Hiszpan daje mu 30% no i Mancini 10%. Ale może być tak że Iker zostanie trenerem.

0

Jeeee! Campeones ole ole ole. Jose won!

0

Ludzie! Moourinho odchodzi z Realu jeseest! Ile ja na to czekałem. W końcu zapanuje spokój w lidze i jest wgl super. Ciesze się ogromnie. Papa Mourinho niech twój palec idzie na wyspy.

0

Jeeest! Super że nie przechodzi bo on jest po primo za wolny po drugie primo nie ma wyprowadzenia piłki a po segundo notuje dziwne błędy za często. Kompany jest szybki silny ma strzał z głowy i umie rozegrać od tyłu jak Pique. Myśle że z Pique stworzyłby najlepszą pare SO w La Liga i Europie.

0

Fabregas jak szczerbaty na suchary. Nigdy na oczy takiego nie widział biedak.

0

Tito wysytawi once de gala z Cesc na 9 i Pedro oraz Villa na skrzydlach i będzie się śmiał z nas

0

To do Astad bylo

0

Ten presezon byl w Europie i zobacz co Real i Bayern z nami zrobił

0

Biedak. Na pewno zmęczony lotem i ogólnie że musi jechać od syna i żony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?