Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Sprzedać Xavi albo ograniczyć mu gre kosztem Thiago
0
Czujesz się lepszy bo oglądałeś stoichova i innych?
0
To lepiej idź tam Ronaldo kibicuj.
0
Ja od Barcy się nigdy nie odwróce. Ale Bayern z Pepem też będe oglądał bo komendant Pep to mój idol trenerski geniusz. Chciałbym być jego Jordim Grauem z Crackovi.
0
Barca to klub mojego życia.
0
To chyba ślepy jesteś bo Messi co mecz robi sobie zabawy z rywalami. Lol nie pamiętasz bramki z Bilabo? Wziął 3 gości i złożył jak trampkarzy. Zresztą Leo idzie teraz w stronę rozgrywającego czyli typowego ŚPO>
0
Oby odszedł. Po co nam piłkarz co nie może grać co 3 dni. To nie ten poziom na Barce. W Barcie piłkarz musi być gotowy na gre co 3 dni. Musi i tyle!
0
Ale ja pójde za nim na koniec świata
0
Dajcie spokój z tym gówniarzem. Babole robi że szok. Żółtodziób. Komapny!
0
Pep wróć!
0
Neymar w Barcelonie!!
0
Chyba w Bravo Sport to przeczytałeś
0
Powinno starczyć. 25 max
0
Ahaha. Im starszy tym głupszy. Słaby z niego bramkarz i jeszcze problemy nam będzie robił. Ja bym teraz zrobił mu na złość i przesunąłbym go do Barcy B i nie zezwolił na transfer.
0
Pep pewnie teraz zły jest na siebie że odszedł.
0
To jest ten od gololololololololol mrrr Fabregas?
0
Wyjazdowe jak Korony. Szkoda że nie białe to byłby ukłon w strone (L). JA bym dał jeszcze 2 pasy poziome na brzuchu.
0
Fajnie w sumie jakby Barce po Tito wziął. Real by nie istniał
0
I po co on?
0
Fuera Mou!
0
Tylko kto teraz w Realu? Anchelloti ma 90% szans. Jest Benitez Hiszpan daje mu 30% no i Mancini 10%. Ale może być tak że Iker zostanie trenerem.
0
Jeeee! Campeones ole ole ole. Jose won!
0
Ludzie! Moourinho odchodzi z Realu jeseest! Ile ja na to czekałem. W końcu zapanuje spokój w lidze i jest wgl super. Ciesze się ogromnie. Papa Mourinho niech twój palec idzie na wyspy.
0
Jeeest! Super że nie przechodzi bo on jest po primo za wolny po drugie primo nie ma wyprowadzenia piłki a po segundo notuje dziwne błędy za często. Kompany jest szybki silny ma strzał z głowy i umie rozegrać od tyłu jak Pique. Myśle że z Pique stworzyłby najlepszą pare SO w La Liga i Europie.
0
Fabregas jak szczerbaty na suchary. Nigdy na oczy takiego nie widział biedak.
0
Tito wysytawi once de gala z Cesc na 9 i Pedro oraz Villa na skrzydlach i będzie się śmiał z nas
0
To do Astad bylo
0
Ten presezon byl w Europie i zobacz co Real i Bayern z nami zrobił
0
Biedak. Na pewno zmęczony lotem i ogólnie że musi jechać od syna i żony.